Verkocht
Bremstraat 157161 CD NeedeIndusterrein Neede
€ 337.500 k.k.
- 131 m²wonen
- 481 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 2 mei 2025
- Verkoopdatum
- 28 augustus 2025
- Looptijd
- 3½ maand
Omschrijving
Woning met potentie aan de Bremstraat 15 in Neede – grijp jij deze kans?
Deze twee-onder-een-kapwoning aan de Bremstraat 15 in Neede biedt volop mogelijkheden voor wie op zoek is naar een huis om helemaal naar eigen wens op te knappen. Met een woonoppervlakte van 131 m² en een royaal perceel van maar liefst 481 m² beschik je over een solide basis én veel ruimte, zowel binnen als buiten.
Je betreedt de woning via de voortuin en komt binnen in de hal. Hier bevinden zich het toilet, de meterkast en de toegangen tot zowel de woonkamer als de dichte keuken. De woonkamer is een typische doorzonkamer met veel lichtinval en een sierschouw – perfect voor wie houdt van een lichte, open leefruimte met potentie.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer. Elke slaapkamer beschikt over vaste kasten, en ook op de overloop is een praktische kast aanwezig. Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping, waar een vierde slaapkamer is gerealiseerd. Daarnaast is hier extra bergruimte onder de schuine kap én de opstelling van de cv-installatie – ideaal voor het opbergen van seizoensspullen of andere zaken.
Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt, is de diepe, groene achtertuin met veel privacy. Hier zijn volop mogelijkheden voor een terras, moestuin of speelruimte. De tuin is tevens bereikbaar via een achterom. Daarnaast beschikt de woning over een ruime oprit en een vrijstaande stenen garage met elektra, toegankelijk vanaf zowel de voor- als de zijkant.
De woning is gelegen in een rustige woonwijk, met het centrum van Neede op korte afstand. Ook de groene omgeving rondom de geliefde Needse Berg ligt nabij, met diverse wandel- en fietsroutes door dit prachtige natuurgebied.
Kortom: steek jij graag je handen uit de mouwen en zie je de charme van een woning die je helemaal naar eigen smaak kunt moderniseren? Dan is dit jouw kans om van deze woning een comfortabel en eigentijds thuis te maken.
Bijzonderheden:
- Twee-onder-een-kapwoning
- Vier slaapkamers
- Doorzonwoonkamer met sierschouw
- Diepe, privacyvolle achtertuin
- Vrijstaande stenen garage met elektra
- Ruime oprit
- Woonoppervlakte: 131 m²
- Perceeloppervlakte: 481 m²
Vraagprijs: € 337.500,- k.k.
Aanvaarding: In overleg
Tot zekerheid van de nakoming van de verplichtingen uit de koopovereenkomst dient de koper een bankgarantie te stellen of een waarborgsom te storten ter hoogte van 10% van de koopsom.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 337.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.576
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1970
- Specifiek
- Kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 131 m²
- Externe bergruimte
- 23 m²
- Perceel
- 481 m²
- Inhoud
- 465 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Rolluiken
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NEEDE I 166
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 481 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 350 m² (35,00 meter diep en 10,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
7.144x
Bekeken
72x
Bewaard
2-5-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




