Verkocht
Europaweg 2477766 AH Nieuw-SchoonebeekOostelijk Nieuw-Schoonebeek
€ 499.500 k.k.
- 335 m²wonen
- 31.780 m²perceel
- 8slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 2 mei 2025
- Verkoopdatum
- 12 juni 2025
- Looptijd
- 5 weken
Omschrijving
Te koop: Europaweg 245 én 247 - Nieuw-Schoonebeek.
Is het de heerlijke stek waar u warm van wordt. De talloze mogelijkheden van dit bijzondere geheel of wilt u eindelijk eens die stap in het diepe wagen en uw woondroom gaan realiseren op uw eigen landgoed van ruim 3 hectare op korte afstand van natuurreservaat "Het Bargerveen"?? Deze vrijstaande woonboerderij (agrarische bestemming!) met 2 adressen, 2 grote agrarische schuren, vrijstaande garage, een heerlijk ruim erf en fantastisch vrije ligging wordt in zijn geheel te koop aangeboden. De huidige bouwkundige staat laat te wensen over. U dient dan ook rekening te houden met forse investeringen in beide objecten en nieuwbouw zou ook een overweging kunnen zijn. Uiteraard beslist u hier zelf over echter een goed beeld krijgt u alleen nadat u een bezichtiging heeft gehad bij dit bijzondere geheel. Beide adressen zijn zelfstandige woonruimtes echter moeder en zoon hebben besloten gelijktijdig te willen verkopen en zijn derhalve ook op zoek naar een partij c.q. partijen die beide huizen tegelijk overnemen. De agrarische bestemming dient u goed met uw geldverstrekker kort te sluiten aangezien de bestemming een beperking oplevert omtrent uw leencapaciteit. Laat u derhalve vóór het plannen van een afspraak goed informeren zodat uw woondroom niet in duigen valt! Bij het inplannen van een bezichtiging zullen wij vragen stellen omtrent uw financieringsmogelijkheden. Bel ons gerust voor een vrijblijvende afspraak. Maandag 12 mei en dinsdag 13 mei plannen we de bezichtigingen in.
Een aantal bijzonderheden op een rij:
- 2 adressen, 2 WOZ aanslagen, ook separaat te financieren
- totaal 335 m2 woonoppervlakte
- schuurruimte 831 m2
- kavel in totaal 31.780 m2 groot (ruim 3 hectare!)
- voorhuis energielabel C, achterhuis energielabel E
- voorhuis verkeert in een behoorlijk bewoonbare staat, achterhuis dient u rekening te houden met grote investeringen op korte termijn
Tuin
Het erf is rondom de boerderij gelegen en biedt voor ieder wat wils. Gezien de grote kavel in combinatie met de schuren c.q. opstallen heeft u veel mogelijkheden voor het houden van (klein-) vee. Het geheel is een eind van de straat gelegen waardoor u zich echt in uw eigen wereld waant en dan ook nog eens rondom geheel aan het fraaie buitengebied gelegen. Het internationale natuurreservaat "Het Bargerveen" is op korte afstand gelegen.
Bijzonderheden
Uniek object op unieke locatie met uniek veel mogelijkheden zoals paardenpension, caravanstalling, bed & breakfast etc.; een kans voor de liefhebber en aanpakker; uw eigen droomplek met ultiem veel privacy; Emmen en Klazienaveen op resp. 20 en 10 autominuten gelegen; korte afstand van Duistland gelegen; een ideaal object voor de toekomst; het geheel dient u te zien om een goed beeld te krijgen dus kom kijken en ervaren dan krijgt u het enige juist beeld.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 499.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 1.491
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Woonboerderij, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1940
- Specifiek
- Dubbele bewoning aanwezig, dubbele bewoning mogelijk en kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 335 m²
- Overige inpandige ruimte
- 35 m²
- Externe bergruimte
- 831 m²
- Perceel
- 31.780 m²
- Inhoud
- 1.254 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 12 kamers (8 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches en 2 wastafels
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, natuurlijke ventilatie, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SCHOONEBEEK X 205
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 855 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- SCHOONEBEEK X 206
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 7.230 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- SCHOONEBEEK X 675
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.248 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- SCHOONEBEEK X 676
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 2.197 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- EMMEN X 673
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 12.380 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- SCHOONEBEEK X 1832
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 7.870 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
- Isolatie
- Dakisolatie
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 3 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
20.387x
Bekeken
345x
Bewaard
2-5-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




