Verkocht
De Stobbe 667831 BV Nieuw-WeerdingeEerste Kruisdiep
€ 225.000 k.k.
- 125 m²wonen
- 161 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 24 maart 2026
- Verkoopdatum
- 20 april 2026
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
DOZEN UITPAKKEN EN GENIETEN!
Ben jij opzoek naar een keurige tussenwoning met aangebouwde bergruimte? Je zoekt een onderhoudsvriendelijke tuin? Je wilt graag wonen aan een autoluw stukje en houdt van rust, privacy en een vrij uitzicht? Plan dan snel een afspraak bij deze keurige woning!
Het geheel is gelegen in een kindvriendelijke woonwijk, nabij het centrum van Nieuw-Weerdinge. De woning is gelegen op een kavel van ca. 161m2 eigen grond met de achtertuin op het noordoosten. Je kunt vrijwel de gehele dag een plekje in de zon en/of schaduw opzoeken! Spelen kan lekker voor het huis, hier is een grasveld met speeltuin gelegen!
Deze prachtige tussenwoning is omstreeks 1980 op traditionele wijze gebouwd. De kozijnen zijn van hout en voorzien van dubbelglas. Naderhand is het huis meermaals gemoderniseerd, de huidige bewoners hebben vanaf 2020 alles naar eigen smaak afgemaakt. Zo is de gehele begane grond destijds voorzien van nieuw stucwerk, is de keuken vervangen en voorzien van de nodige inbouwapparatuur en is het straatwerk met de schuttingen in de achtertuin vernieuwd. Ook aan duurzaamheid is gedacht! Zo zijn er zonnepanelen geplaatst en is het huis voorzien van airconditioning.
De indeling van deze woning is als volgt:
Je komt binnen via de hal/entree met hier het toilet, trapopgang, provisiekast en doorgang naar de woon-/eetkamer.
De woonkamer is een typische doorzonkamer en biedt voldoende daglicht. Vanaf de bank heb je een vrij uitzicht over de voorgelegen straat én het speeltuintje voor de deur. De half-open-keuken is voorzien van een aanbouwkeuken in hoekopstelling. De keuken is voorzien van een inbouwvaatwasser, een inbouwkoelkast, een afzuigkap en een inductiekookplaat.
Vervolgens loop je door naar de berging met hier voldoende ruimte voor je witgoed én eventueel extra koelkast/diepvries.
Op de verdieping vind je een overloop, drie slaapkamers en een badkamer voorzien van inloopdouche en een wastafelmeubel en een 2e toilet.
De tweede verdieping is te bereiken via een vaste trap. Hier vind je een 4e slaapkamer, momenteel in gebruik als thuis kantoor!
Het dorp
In het dorp ‘Nieuw-Weerdinge’ vind je diverse basisvoorzieningen, waaronder: een buurtsupermarkt, een bakker, twee slagers, diverse sportverenigingen, sporthal, openlucht zwembad, twee basisscholen, huisarts, tandarts, fysiotherapiepraktijk, horecagelegenheden en diverse andere winkels.
Nieuw-Weerdinge is eveneens voorzien van diverse bushaltes en een vaste busverbinding richting Emmen en Ter Apel. Op circa 10 tot 15 autominuten ben je in het centrum van Ter Apel of Emmen, hier vind je diverse andere voorzieningen.
Vind je bereikbaarheid richting andere delen van Nederland ook belangrijk? Op korte afstand van de woning vind je de oprit naar de N391, via hier kun je richting Emmen en de A37 om andere delen van Nederland te bereiken. Daarnaast kun je via de N391 ook richting Duitsland.
Ben je meer georiënteerd op de Noordelijke provincies? Op korte afstand van de woning vind je de N379, via de N379 en N374 bereik je de N34 richting Groningen, Assen en andere delen van de Noordelijke provincies.
Verdere informatie:
- De woning wordt verwarmd middels een cv-installatie met radiatoren (cv-ketel: bj. circa 2015)
- Airconditioning op slaapkamer en begane grond;
- De woning is omstreeks 1980 op traditionele wijze gebouwd, vloeren zijn grotendeels van steenachtige materialen en afgewerkt met zowel laminaat als vloertegels;
- De woning is voorzien van een energie-label C;
- Gebruiksoppervlakte wonen: 125m2;
- Externe bergruimte: 11m2
- Bruto inhoud woning: 438m3;
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 225.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 1.800
- Bouwjaar
- 1980
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 125 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 161 m²
- Inhoud
- 438 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- EMMEN N 461
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 161 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- EMMEN N 414
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 65 m²
- Eigendomssituatie
- Mandelig
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 76 m² (12,00 meter diep en 6,30 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
4.319x
Bekeken
83x
Bewaard
24-3-2026
Op Funda
Buurt

Eerste Kruisdiep
Nieuw-Weerdinge- Inwoners
- 1.905
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.344
Ontdek de buurt