Nieuw
Conradpark 12441 AE NieuwveenSchoterveld
€ 795.000 k.k.
- 108 m²wonen
- 458 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerLevensloopbestendig wonen met luxe, rust en privacy
Omschrijving
Vrijstaand wonen met alle voorzieningen gelijkvloers, een zonnige tuin rondom en een eigen garage: deze uitstekend onderhouden bungalow in Nieuwveen combineert comfort, ruimte en een fijne ligging op een aantrekkelijke manier. De woning is recent grotendeels gerenoveerd.
De woning is levensloopbestendig ingericht en beschikt over een royale woonkamer met moderne en luxe open keuken, twee goed bemeten slaapkamers, een in 2025 vernieuwde serre, een moderne badkamer en een fraai aangelegde tuin aan drie zijden. Dankzij de verrassende ruimte, zowel binnen als buiten, is deze woning bovendien zeer geschikt voor wie comfortabel wil wonen met eventueel de mogelijkheid voor werken of praktijk aan huis. Gelegen in een rustige straat in de bebouwde kom van Nieuwveen biedt deze bungalow een zeldzame combinatie van gelijkvloers wonen, privacy en een aangename buitenruimte. Woningen als deze komen maar beperkt beschikbaar, wat dit een bijzonder aantrekkelijke kans maakt.
Indeling
Via het toegangshek bereikt u de entree aan de zijkant van de woning. De hal biedt toegang tot de centrale verkeersruimte en de meterkast. Aan het einde van de hal bevindt zich de praktische wasruimte.
De woonkamer is heerlijk licht en staat in open verbinding met de woonkeuken, wat zorgt voor een ruimtelijk en uitnodigend geheel. De in 2025 vernieuwde keuken is uitgevoerd in een praktische L-opstelling en voorzien van diverse luxe Miele inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, een Quooker, vaatwasser, combi-oven en koel-/vrieskast.
In de woonkamer is volop ruimte voor een royale zithoek met sfeervolle gaskachel en een gezellige eethoek. De laminaatvloer in warme tinten en de openslaande deuren naar de glazen overkapping in de zonnige tuin op het zuiden versterken de sfeervolle uitstraling. De garage is zowel via een zijdeur als via de houten garagedeuren toegankelijk en biedt praktische extra bergruimte of plaats voor hobby en opslag.
Aan de achterzijde van de woning bevinden zich de twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer ligt direct naast de in 2025 vernieuwde badkamer en kijkt prettig uit op de achtertuin. De tweede slaapkamer is eveneens van goed formaat en heeft direct toegang tot de in 2025 gerealiseerde serre. Deze extra ruimte vormt een waardevolle aanvulling op de woning en is het hele jaar door comfortabel te gebruiken.
De moderne badkamer is stijlvol afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, een breed wastafelmeubel, een wandcloset en een handdoekenradiator. Dankzij het aanwezige raam beschikt de ruimte niet alleen over prettig daglicht, maar ook over natuurlijke ventilatie.
Bijzonderheden
• Funderingsrisico ingeschaald op 'geen hoog risico' (A, B, C); zie disclaimer in brochure
• Bouwjaar: ca. 1962
• Woonoppervlakte: 108 m²
• Inhoud woning: ca. 462 m³ (inclusief garage van 24,6 m²)
• Rondom voorzien van isolerende beglazing met HR++ glas
• Vloeren geïsoleerd met Fermacell platen (2008)
• Airconditioning in de woonkamer en slaapkamer en vloerverwarming
• Op het dak liggen 8 zonnepanelen (2020 Zonneplan)
• Serre vernieuwd in 2025
• Keuken vervangen in 2025
• Badkamer vernieuwd in 2025
Woonomgeving
Nieuwveen ligt in de gemeente Nieuwkoop, midden in het Groene Hart. Het dorp biedt een prettig woonklimaat met diverse voorzieningen voor de dagelijkse boodschappen, een actief verenigingsleven en goede verbindingen richting onder meer Alphen aan den Rijn. Ook de basisschool De Veenvogel bevindt zich op loopafstand. In het dorpscentrum vindt u onder andere een supermarkt, speciaalzaken en verschillende zorgvoorzieningen.
Wie houdt van rust, ruimte en natuur voelt zich hier direct thuis. In de omgeving vindt u uitgestrekte polders, recreatiemogelijkheden en diverse watergebieden, waaronder de Nieuwkoopse Plassen, de Langeraarse Plassen en de Westeinder Plassen. Dankzij de centrale ligging zijn steden als Amsterdam, Rotterdam, Utrecht en Den Haag, evenals Schiphol, goed bereikbaar.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 795.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.361
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Bungalow, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1962
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 108 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 25 m²
- Externe bergruimte
- 25 m²
- Perceel
- 458 m²
- Inhoud
- 462 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gaskachels en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NIEUWVEEN B 724
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 458 m²
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
23-5-2026
Op Funda
Buurt

Schoterveld
Nieuwveen- Inwoners
- 2.360
- Gezin met kinderen
- 42%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.993
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?