Verkocht onder voorbehoud
Molenweg 257948 AS NijeveenGriftebuurt
€ 364.500 k.k.
- 83 m²wonen
- 371 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
Fijn en ruim wonen met een heerlijke tuin in het gemoedelijke Nijeveen
Welkom aan de Molenweg 25 in Nijeveen! Dit is zo’n plek waar je direct voelt: hier kom ik thuis. Een fijne twee-onder-een-kapwoning met een verrassend ruime tuin, gelegen in een rustige straat in een dorp waar het leven nét even wat rustiger voelt. Tegelijkertijd ben je binnen enkele minuten in Meppel, waardoor je het beste van twee werelden hebt.
De woning staat op een royaal perceel van 371 m² en biedt precies die combinatie van comfort en mogelijkheden waar veel mensen naar op zoek zijn. Binnen heb je een lichte woonkamer waar je fijn kunt zitten, samen kunt eten en echt kunt leven. De indeling is praktisch en prettig, met onder andere een zeer ruime en handige bijkeuken (voorzien van vloerverwarming) en drie slaapkamers, waardoor de woning geschikt is voor zowel gezinnen als mensen die extra ruimte zoeken voor werken of hobby’s.
Wat deze woning écht bijzonder maakt, is de buitenruimte. De diepe achtertuin van maar liefst 23 meter biedt ongekend veel ruimte en privacy. Of je nu wilt tuinieren, spelen met de kinderen of gewoon lekker wilt ontspannen: hier kan het allemaal. Onder de overkapping zit je al vroeg in het seizoen heerlijk buiten en kun je tot in de avond genieten van je tuin. En doordat de tuin ook op het oosten ligt, begin je je dag hier ontspannen met een kop koffie in de ochtendzon. Daarnaast beschikt de woning over een aangebouwde stenen berging met elektra en een handige achterom, wat het geheel extra praktisch maakt.
Indeling
Begane grond
Je komt binnen in de hal met toilet. Vanuit hier stap je de woonkamer in, een fijne lichte ruimte waar je direct ziet hoeveel mogelijkheden het huis biedt. De keuken sluit hier mooi op aan en geeft toegang tot de hanidge en zeer ruime bijkeuken. Ideaal voor extra bergruimte en het plaatsen van witgoed. Vanuit de bijkeuken loop je zo de tuin in, wat het dagelijks gebruik extra praktisch maakt.
Eerste verdieping
Overloop met drie slaapkamers, stuk voor stuk prettig van formaat. Of je nu ruimte zoekt voor een gezin, een thuiswerkplek of hobbykamer, hier kan het. De badkamer is compleet met douche, wastafel en meubel en biedt alles wat je nodig hebt.
Buitenruimte
De tuin is echt een van de grote pluspunten van deze woning. Met een diepte van circa 23 meter heb je hier volop vrijheid. De combinatie van zon, ruimte en privacy maakt dit een plek waar je graag bent. De overkapping zorgt ervoor dat je comfortabel buiten kunt zitten.
Ligging
Nijeveen staat bekend om zijn rustige, dorpse karakter en fijne leefomgeving. Er zijn basisscholen, sportverenigingen en lokale voorzieningen aanwezig, en de betrokkenheid in het dorp is groot. Voor uitgebreid winkelen, horeca of het station ben je zo in Meppel. Ook de uitvalswegen richting Zwolle en Groningen zijn goed bereikbaar. Hier woon je dus rustig, maar zeker niet afgelegen.
Enthousiast geworden?
We kunnen ons goed voorstellen dat je benieuwd bent hoe het voelt om hier te wonen. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of plan een bezichtiging. We laten je deze fijne woning en de tuin graag persoonlijk ervaren.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 364.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.392
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1953
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 83 m²
- Externe bergruimte
- 25 m²
- Perceel
- 371 m²
- Inhoud
- 311 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie en HR-glas
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Combi Kompakt (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NIJEVEEN I 1166
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 371 m²
- Achtertuin
- 210 m² (23,00 meter diep en 9,70 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Populariteit
3.543x
Bekeken
38x
Bewaard
23-3-2026
Op Funda
Buurt

Griftebuurt
Nijeveen- Inwoners
- 1.110
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.451
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.