Nieuw
Meinsstraat 963862 AE NijkerkColtoflaan/van Oldenbarneveldstraat
€ 669.000 k.k.
- 111 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Exclusief wonen in een royaal hoekappartement met garage, airconditioning en zonnig balkon.
Op een uitstekende locatie, op loopafstand van het historische centrum van Nijkerk, bevindt zich dit royale en uitstekend onderhouden hoekappartement op de derde en tevens bovenste verdieping van een modern appartementencomplex. Met een woonoppervlakte van circa 111 m², een zonnig balkon op het zuidwesten, een eigen garage met elektrische deur, separate berging én een hoogwaardige afwerking biedt dit appartement een hoogwaardig wooncomfort met alle voorzieningen binnen handbereik.
Dankzij de ligging op de hoek profiteert u van extra privacy, veel lichtinval en een vrij uitzicht. De woning beschikt bovendien over een recent geplaatste airconditioning in zowel de woonkamer als de hoofdslaapkamer (2025), waardoor het wooncomfort het gehele jaar door optimaal is. In combinatie met de lift, het energielabel A en de gezonde Vereniging van Eigenaars is dit een appartement waar u jarenlang zorgeloos kunt wonen.
De Meinsstraat ligt op een aantrekkelijke locatie aan de rand van het centrum van Nijkerk. Alle dagelijkse voorzieningen bevinden zich binnen handbereik. Winkels, supermarkten, restaurants en terrassen zijn eenvoudig lopend bereikbaar. Ook het NS-station ligt op korte afstand, waardoor steden als Amersfoort, Utrecht en Zwolle uitstekend bereikbaar zijn. Daarnaast zorgen de nabijgelegen uitvalswegen voor een snelle verbinding richting de A1 en A28.
De combinatie van rust, ruimte en de levendigheid van het centrum maakt deze locatie bijzonder geliefd.
Bouwjaar 2008. Woonoppervlakte 111 m². Energielabel A.
Indeling
Via de centrale entree met lift bereikt u het appartement op de derde verdieping. Doordat dit gedeelte van het complex beschikt over een eigen toegangssituatie is er nauwelijks sprake van passerend verkeer langs de woning, wat de privacy verder vergroot.
De ruime hal geeft toegang tot de verschillende vertrekken. De royale woonkamer vormt samen met de open keuken een heerlijke leefruimte. Door de hoekligging en de vele raampartijen geniet u hier van een prachtige lichtinval gedurende de dag. De aanwezige airconditioning draagt bij aan een aangenaam binnenklimaat.
De luxe open keuken is uitgevoerd met een centraal spoeleiland en voorzien van diverse inbouwapparatuur. De apparatuur is in de afgelopen jaren grotendeels vernieuwd, met uitzondering van de vaatwasser. Hierdoor beschikt de keuken over een eigentijdse uitstraling en modern gebruiksgemak.
Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het royale balkon van circa 17 m². Het balkon is gelegen op het zuidwesten, grotendeels inpandig uitgevoerd en voorzien van screens. Hierdoor kunt u al vroeg in het voorjaar en tot laat in het najaar comfortabel buiten zitten. Het vrije uitzicht maakt deze buitenruimte extra aantrekkelijk.
Verder beschikt het appartement over een praktische bijkeuken met opstelplaats voor de cv-ketel (Intergas, 2008) en de wasapparatuur.
Er zijn twee ruime slaapkamers aanwezig, waarvan de hoofdslaapkamer eveneens is voorzien van een airconditioning en screens aan de buitenzijde. Beide slaapkamers beschikken over veel daglichttoetreding.
De royale badkamer is geheel betegeld en voorzien van een ruime inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, tweede toilet en radiator.
Daarnaast beschikt het appartement over een separate toiletruimte.
Bijzonderheden
Royale hoekligging met veel lichtinval
Gelegen op de derde en tevens bovenste verdieping
Groot balkon van circa 17 m² op het zuidwesten
Vrij uitzicht en veel privacy
Airconditioning in woonkamer en hoofdslaapkamer (2025)
Screens bij het balkon (circa 2022)
Luxe open keuken met spoeleiland
Apparatuur grotendeels vernieuwd
Twee ruime slaapkamers
Royale badkamer met tweede toilet
Eigen garage met elektrische deur
Separate berging
Lift aanwezig
Volledig geïsoleerd
Gezonde Vereniging van Eigenaars
VvE-bijdrage € 296,- per maand
Centrum en NS-station op loopafstand
Een appartement als dit komt slechts zelden beschikbaar: royaal van opzet, uitstekend onderhouden, voorzien van een eigen garage én gelegen op een van de mooiste plekken nabij het centrum van Nijkerk. Een bezichtiging laat u pas echt ervaren hoeveel wooncomfort deze woning te bieden heeft.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 669.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.027
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2008
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 111 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 27 m²
- Inhoud
- 363 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, lift, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2008, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NIJKERK GELDERLAND L 455
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Garage
- Soort garage
- Garagebox
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Nee
- Jaarlijkse vergadering
- Nee
- Periodieke bijdrage
- Nee
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Nee
- Opstalverzekering
- Nee
Populariteit
1.035x
Bekeken
13x
Bewaard
23-6-2026
Op Funda
Buurt

Coltoflaan/van Oldenbarneveldstraat
Nijkerk- Inwoners
- 1.610
- Gezin met kinderen
- 31%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.309
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



