Nieuw
Speeltuinpad 263861 AP NijkerkCentrum
€ 615.000 k.k.
- 162 m²wonen
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Omschrijving
Wonen op een plek waar historie, sfeer en comfort op unieke wijze samenkomen? Dit royale penthouse van circa 162 m², gelegen midden in het historische centrum van Nijkerk, is zo’n woning die je direct voelt zodra je binnenstapt. Een bijzonder appartement met een verhaal. Authentieke details, indrukwekkende hoogte en een heerlijk dakterras vormen samen een woonbeleving die je zelden tegenkomt.
Gelegen in een markant monumentaal pand aan het Plein, woon je hier letterlijk tussen de gezellige terrassen, winkels en restaurants, terwijl je binnen geniet van rust, ruimte en privacy. Het appartement is in 2012 volledig gerenoveerd met veel respect voor het karakter van het gebouw en voorzien van hedendaags wooncomfort zoals volledige vloerverwarming, een moderne keuken en verzorgde badkamer.
Bouwjaar <1906. Woonoppervlakte 162 m². Energielabel B.
Indeling
Het appartement is zowel via het Plein als via de achterzijde van het gebouw bereikbaar. Aan de achterzijde bevindt zich de gezamenlijke entree met intercom, lift en toegang tot de privéberging op de begane grond.
Via de galerij bereik je de entree van het appartement op de eerste verdieping. Direct valt de sfeer op: authentieke details en een prachtige hoogte geven direct karakter aan de woning. Hier bevinden zich de garderobe en meterkast, waarna een trap leidt naar de woonverdieping.
De woonkamer is zonder twijfel het absolute hart van de woning. Een indrukwekkende ruimte met veel lichtinval en een prachtige combinatie van authentieke elementen en moderne afwerking. De betonnen vloer, de hoge plafonds en de speelse vide zorgen voor een unieke loftachtige uitstraling.
Aan de voorzijde bevindt zich het Franse balkon, waar je de levendigheid van het centrum letterlijk naar binnen haalt. De voormalige hijsinstallatie en originele katrol herinneren subtiel aan de historie van het pand en maken de keuken tot een echte blikvanger.
De moderne keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, combi-oven en koelkast, en beschikt over volop werk- en bergruimte.
Via een vaste trap in de woonkamer bereik je de entresol met ruime vide. Een fantastische plek als werkruimte, leeshoek of logeerkamer. Dankzij het grote dakraam is ook deze verdieping heerlijk licht en ruimtelijk.
De woning beschikt over twee ruime slaapkamers. De hoofdslaapkamer ligt aan de voorzijde met uitzicht richting het Plein, terwijl de tweede slaapkamer aan de rustige achterzijde is gelegen.
De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een douchecabine, wastafel, spiegelwand en tweede toilet. Ook hier is gekozen voor een stijlvolle, tijdloze afwerking.
Een absolute verrassing midden in het centrum: het royale dakterras van circa 34 m². Een heerlijke buitenruimte met veel privacy en een gunstige ligging op de zon. Hier geniet je in alle rust van lange zomeravonden, terwijl alle gezelligheid van het centrum zich letterlijk om de hoek bevindt.
MOGELIJKHEID LIFTINSTALLATIE
In de hal is een grote bergkast aanwezig. Op de eerste verdieping van het appartement zit hier precies boven ook een bergkast van hetzelfde formaat. Hier zou het mogelijk zijn om een liftinstallatie te creëren waardoor het appartement levensloopbestendig wordt, hier zijn ook offertes van aanwezig.
In de gemeenschappelijke hal aan de achterzijde van het appartement is al een lift aanwezig.
Bijzondere kenmerken:
Royale bovenwoning/penthouse
Gelegen in een monumentaal pand in het centrum van Nijkerk;
Authentieke details gecombineerd met modern wooncomfort;
Royale woonkamer;
Moderne keuken en verzorgde badkamer;
Volledig voorzien van vloerverwarming;
Twee ruime slaapkamers met mogelijkheid voor een derde slaapkamer op de vide;
Heerlijk dakterras
Lift aanwezig in het complex;
Separate berging op de begane grond;
Gelegen op loopafstand van winkels, horeca en voorzieningen;
Mogelijkheid voor parkeervergunning via gemeente Nijkerk;
Mogelijkheid tot het installeren van een lift naar de eerste verdieping.
Een uniek penthouse waar sfeer, historie en ruimte samenkomen op een van de mooiste plekken van Nijkerk. Een woning die je gezien én beleefd moet hebben.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 615.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.796
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Bouwjaar
- Voor 1906
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Specifiek
- Monumentaal pand
- Soort dak
- Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 162 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 34 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 589 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, frans balkon, glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NIJKERK GELDERLAND B 10530
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
634x
Bekeken
14x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Centrum
Nijkerk- Inwoners
- 4.150
- Gezin met kinderen
- 6%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.570
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.