Verkocht
Fransestraat 34-A6524 JC NijmegenGalgenveld
€ 659.000 k.k.
- 141 m²wonen
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 5 september 2025
- Verkoopdatum
- 4 oktober 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Karakteristieke en ruime bovenwoning te koop op een top locatie!
Op zoek naar een woning met karakter én hedendaags comfort? Deze bovenwoning in de geliefde wijk Galgenveld biedt het allemaal: een sfeervolle uitstraling met authentieke details, een royale indeling, fijn balkon, twee ruime dakterrassen en bovendien een volledig vernieuwde keuken en luxe badkamer (2024) met tweepersoons ligbad, inloopdouche, wastafel en vloerverwarming. Ook is er op deze verdieping een separaat toilet toegevoegd. Met energielabel A en 12 zonnepanelen is de woning bovendien helemaal klaar voor de toekomst.
De woning is tussen 2017 en 2024 grondig gerenoveerd, met oog voor detail en behoud van sfeer. Denk aan ornamentenplafonds in alle ruimtes, schouwen en hoge ramen die het huis zijn karakter geven, gecombineerd met een moderne afwerking, voorzien van eikenhouten vloeren en veel lichtinval. De buitenkozijnen zijn recent geschilderd en voorzien van HR++ beglazing. Dit maakt het een instapklare woning waar u direct kunt genieten. De ligging is perfect: rustig, maar toch op loopafstand van de binnenstad, station en stadsparken en op fietsafstand van bossen en de Ooijpolder.
Indeling
Na binnenkomst via de fraaie massief houten voordeur komt u in de hal met marmeren vloer. De trap leidt naar de eerste woonlaag waar zich de lichte woonkamer bevindt. Deze ruimte heeft prachtige details zoals ornamenten, een schouw en openslaande deuren naar het zonnige balkon aan de voorzijde. De aangrenzende eetkamer sluit mooi aan op de halfopen keuken (2024), voorzien van onder andere Quooker, inductiekookplaat, oven, koelkast en vaatwasser. Dankzij de serre en grote raampartijen is dit een heerlijke lichte ruimte. Vanuit de keuken leiden schuifdeuren naar het eerste dakterras, waar u beschut kunt zitten en uitkijkt op de groene binnentuinen. Op deze verdieping zijn verder twee kamers (te gebruiken als slaapkamer of kantoor) en een toilet aanwezig.
De tweede woonlaag heeft twee grote slaapkamers en een tussenkamer, nu ingericht als inloopkast (vanuit beide slaapkamers) maar ook geschikt als extra slaap- of werkkamer. De badkamer is in 2024 volledig vernieuwd en luxe uitgevoerd met tweepersoons ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel en vloerverwarming. Het separate toilet op deze verdieping is eveneens in 2024 geplaatst. Vanuit de gang heeft u toegang tot het tweede ruime dakterras, perfect voor de zomermaanden. Daarnaast vindt u hier een praktische wasruimte, de cv-installatie en de omvormer van de zonnepanelen, evenals extra bergruimte.
Omgeving:
Galgenveld is een van de meest gewilde wijken van Nijmegen. De buurt heeft een prettige mix van stadse gezelligheid en rustige woonstraten. In de straat bevind zich een bekende bakkerij, gezellige kroegjes en leuke restaurants. In de directe omgeving vindt u verder diverse winkels, cafés, scholen, het Radboud ziekenhuis en de universiteit. Binnen enkele minuten staat u in de historische binnenstad, op het station of in de Ooijpolder voor een wandeling in de natuur.
Bijzonderheden
* Authentieke bovenwoning met karakter en hedendaags comfort;
* Grondige renovaties uitgevoerd tussen 2017 en 2024;
* Badkamer vernieuwd in 2024 met ligbad, inloopdouche, wastafel en vloerverwarming;
* Keuken vernieuwd in 2024
* Separaat toilet aanwezig op de bovenste verdieping (2024);
* 4 slaapkamers (in potentie 5 slaapkamers mogelijk)
* Volledige riolering vernieuwd
* Elektra gemoderniseerd
* Voorzien van HR++ glas, hardhouten kozijnen en 12 zonnepanelen;
* Energielabel A;
* Voorgevel opnieuw gevoegd en kozijnen geschilderd in 2023;
* Eén balkon en twee royale dakterrasen (vergund);
* Grote raampartijen en serre zorgen voor veel lichtinval;
* Gezamenlijke voortuin met veel zon;
* Goed functionerende VvE, bijdrage € 50,- per maand;
* Centrale ligging, nabij centrum, universiteit en uitvalswegen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 659.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.674
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 50,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Specifiek
- Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 141 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Inhoud
- 466 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 2e woonlaag
- Cv-ketel
- Nefit Proline NXDHRC30/CW5 (gas gestookt uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NIJMEGEN B 5413
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 50,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
7.303x
Bekeken
93x
Bewaard
5-9-2025
Op Funda
Buurt

Galgenveld
Nijmegen- Inwoners
- 7.085
- Gezin met kinderen
- 12%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.101
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.