Molukkenstraat 1426524 NH NijmegenGalgenveld
€ 345.000 k.k.
- 71 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Wil jij centraal wonen in een licht hoekappartement? We hebben voor jou dit gezellige huis met twee slaapkamers, twee balkons en berging in portefeuille. Met twee rechterhanden maak je het tot jouw Thuis.
Pluspunten:
Naar eigen inzicht en met eigen smaak in te richten
Uitstekende, centrale ligging
Balkon aan voor- en achterzijde
Hoekappartement met zijraam in de kamer
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 71 m²
Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden buitenruimten: ca. 7.6 m²
Gebruiksoppervlakte externe bergruimte: ca. 7.4 m²
Inhoud woonfunctie: ca. 233 m³
Bouwjaar: ca. 1955
Energielabel: C
INDELING:
We starten bij de centrale ingang met briefkasten en intercominstallatie.
Met de trap gaan we naar de derde verdieping en woonlaag. Bij binnenkomst heb je direct overzicht. De karakteristieke hal, met dubbel hard gebakken plavuisjes, geeft toegang tot diverse ruimtes. We maken een rondje met de klok mee en starten dus in de slaapkamer aan de, oostelijk zijde gelegen, voorzijde van het gebouw. Er is hier een vaste kast en er zijn openslaande deuren naar het balkon. Dan komen we in de woonkamer, lekker licht dankzij een extra raam. Door de suitedeuren kom je in de studeer-/slaapkamer aan de achterzijde, met doorloop naar het grootste balkon, gelegen op het westen. Dit is een heerlijk plekje met vrij zicht op de achtertuin. Dan volgt de keuken met eenvoudige opstelling. Er is plek voor de wasmachine. De cv-ketel hangt hier ook aan de wand. Hier tref je ook de badkamer aan, uitgerust met wastafel en douche. En er is vanuit de keuken ook een deur naar het achterbalkon. Terug in de gang zien we vervolgens het separaat toilet met fontein. We besluiten de ronde met een ruime vaste kast.
ALGEMEEN:
Dit appartement ligt erg centraal. In de gezamenlijke achtertuin vind je altijd een plekje om lekker te zitten. Aan de achterzijde liggen ook parkeerplaatsen voor de bewoners op VvE-terrein. Het is toegestaan om hier per appartement één auto te stallen. Aan de straat is het betaald parkeren.
De VvE is actief. Er wordt nagedacht over verduurzaming. De maandelijkse bijdrage aan servicekosten en onderhoud bedraagt ca. € 133,-.
De cv-ketel is in 2013 geplaatst.
Zowel aan de voor- als achterzijde is er een balkon. Aan de achterzijde heeft het balkon een balustrade van melkglas.
Er zijn kunststof kozijnen met HR++ beglazing.
Op de onderverdieping liggen de bergingen, met praktische ingang aan de achterzijde van het gebouw. Hier kun je met gemak een paar fietsen stallen.
Projectnotaris
Deze woning wordt verkocht door erfgenamen. Er is door een notaris al veel werk verricht om aan te tonen dat de erven kunnen verkopen en leveren. Deze notaris wordt door verkoper aangewezen als PROJECTNOTARIS.
Notariskantoor Van Eldik en Van Eldik in Malden zal de akte van levering voorbereiden.
Nooit bewoond
De verkoper is erfgenaam en heeft nooit in de woning gewoond. Daarom kan de verkoper niet zoveel vertellen over de woning, zoals een bewoner wel zou kunnen. Er zal dus een “niet bewoond” clausule worden opgenomen in de koopakte.
WIJKTEKST
Kom Thuis in de Indische Buurt. Veel centraler kun je niet wonen. Voor dagelijkse boodschappen loopt je naar de overkant, naar het winkelcentrum. Binnen 10 minuten fiets je naar het Radboud Umc of de HAN. Het centraal station en de Grote Markt zijn ook binnen enkele fietsminuten te bereiken. Gezellige, kleinschalige horeca vind je om de hoek in Bottendaal of Nijmegen Oost. Wat een mooie kans.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 345.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.859
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 132,39 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1955
- Specifiek
- Kluswoning
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 71 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Inhoud
- 233 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom
Kadastrale gegevens
- HATERT G 1357
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, op eigen terrein en openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 132,39 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.116x
Bekeken
43x
Bewaard
26-3-2026
Op Funda
Buurt

Galgenveld
Nijmegen- Inwoners
- 7.085
- Gezin met kinderen
- 12%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.022
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



