Nieuw
van Batenborchstraat 236532 XJ NijmegenHeseveld
€ 535.000 k.k.
- 104 m²wonen
- 129 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Charmante tussenwoning met zonnige en diepe tuin gelegen in een groene en geliefde wijk nabij het Goffertpark. De woning beschikt over een fijne doorzon woonkamer met open keuken, 2 badkamers, 3 ruime slaapkamers en een flinke kelder. Met een royale voor- en achtertuin geniet je hier volop van het buitenleven en de auto parkeer je met gemak in de straat. Dankzij energielabel A en 8 zonnepanelen woon je energiezuinig. Het Goffertpark is op loopafstand bereikbaar en het stadscentrum van Nijmegen, het centraal station en de ziekenhuizen binnen 10 minuten op de fiets.
Sfeervol en verzorgd
De voortuin met fraaie fietsenoverkapping en mooi lijstwerk om de grotere ramen nodigen al uit om de woning binnen te gaan. In de hal bevindt zich de meterkast en er is voldoende ruimte voor een garderobe. De hal geeft toegang tot de trap naar de eerste verdieping, de trap naar de kelder, het toilet en het leefgedeelte. De woning is verzorgd afgewerkt en de begane grond is voorzien van een parketvloer.
Het leefgedeelte is licht en sfeervol. Het raam aan de voorzijde van de woning en de openslaande deuren aan de tuinzijde zorgen voor veel daglicht en bieden de mogelijkheid om van je af te kijken.
Aan de voorzijde is ruimte voor het creëren van een knusse zithoek en een eettafel met stoelen kun je aan de achterzijde kwijt. Hier bevindt zich tevens een convectorput, waardoor je optimaal van de beschikbare ruimte profiteert. Ook heb je een mooi uitzicht op de achtertuin en is het mogelijk om via de openslaande deuren de tuin te betreden. Zo serveer je binnen een handomdraai je eten buiten op het terras.
Landelijke, open keuken
De open keuken in praktische U-opstelling bevindt zich aan de achterzijde van de woning. Je beschikt over voldoende werk- en opbergruimte en de keuken is uitgerust met een gastoestel, een afzuiging, een oven, een vaatwasser en een losse hoge koel/vriescombinatie. De wit betegelde achterwanden en landelijke frontafwerking zorgen voor een rustige uitstraling. Extra fijn is het raam aan de tuinzijde.
Eerste verdieping met 2 ruime slaapkamers en 2 badkamers
Op de eerste verdieping bevinden zich 2 ruime slaapkamers en 2 badkamers. De masterbedroom bevindt zich aan de achterzijde en wordt gesierd door een houten vloer. De voorste kamer is uitermate geschikt als kinder -of werkkamer en voorzien van een laminaatvloer. Beide kamers beschikken over een handige inbouwkast.
De badkamer aan de achterzijde van de woning is uitgerust met een ligbad, waarin je ook kunt douchen, een wastafel met wastafelmeubel en een toilet. In de badkamer aan de voorzijde vind je een inloopdouche met fijne regendouche en een wastafel. Beide badkamers beschikken over een raam, waardoor je over extra daglicht en natuurlijke ventilatie beschikt.
Tweede royale verdieping met een extra slaapkamer
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping waar je achter een glazen schuifdeur de ruime overloop treft. Hier bevindt zich de CV ketel, een dakraam én beschik je over bergruimte. Op deze verdieping tref je een verrassend ruime derde slaapkamer. Over beide zijdes zijn dakkapellen geplaatst, die niet alleen voor veel licht zorgen, maar ook voor een prettige hoeveelheid aan extra ruimte.
Ruime kelder
In de handige kelder vind je ruimte voor het stallen van de fietsen. Je bereikt de kelder zowel via de voorzijde van de woning als ook van binnenuit via de hal. In de kelder bevinden zich de aansluitingen voor wasmachine en droger en het is een fijne ruimte om te klussen en/of spullen op te bergen.
Diepe, groene tuin op het zuiden
Op aangename dagen is de op het zuiden gelegen groene achtertuin een fijne plek om te vertoeven. Hier is altijd wel een lekker plekje in de zon of juist schaduw te vinden. Direct aan de woning is een mooi terras aangelegd, dat ruimte biedt aan een lounge bank en een royale tuinset. In de vlonders achterin de tuin is een zandbak verwerkt en bovendien is er veel speelruimte voor de kinderen op het gras. De fruitbomen geven ieder jaar volop pruimen en peren en de druif achterin is niet alleen mooi om te zien, maar zorgt in de zomer ook voor de benodigde schaduw. Het is een heerlijke plek om rustig van het buitenleven te genieten.
Omgeving en faciliteiten
Deze woning bevindt zich overal nabij! Zo vind je in de wijk een ruim aanbod aan levensmiddelen winkels en ook zijn er diverse speciaalzaken en (afhaal)horecagelegenheden gevestigd. Daarnaast bevind je je in de buurt van kinderopvang, basisscholen, middelbare scholen, diverse speeltuintjes en het geliefde Goffertpark met kinderboerderij en het Goffertbad. Naast dit alles bereik je in 10 minuten fietsen het centrum evenals het centraal station en bevind je je binnen enkele minuten op de A73. Je auto parkeer je comfortabel op een van de gratis parkeerplekken voor de deur. Vanwege de aanstaande woningbouw rondom station Goffert en industrieterrein Winkelsteeg zullen de al uitgebreide bestaande faciliteiten nog meer worden uitgebreid.
Praktische info
- Bouwjaar 1950
- Woonoppervlak ca. 104 m²
- Perceeloppervlak 129 m²
- Energielabel A
- Met 3 slaapkamers
- Zolder met dakkapellen
- Royale kelder
- Diepe, groene achtertuin
- Voorzien van 8 zonnepanelen (2023)
- Actieve buurt met regelmatig leuke activiteiten
Nieuwsgierig geworden? Download de brochure via Funda en bel of mail ons gerust voor meer info of een bezichtiging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 535.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.144
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1950
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 104 m²
- Overige inpandige ruimte
- 24 m²
- Perceel
- 129 m²
- Inhoud
- 423 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, 2 wastafels, wastafelmeubel, en inloopdouche
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant 30-34/5-5 Ecotec Plus CW5 (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HATERT M 2783
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 129 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 51 m² (9,35 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
27-7-2026
Op Funda
Buurt

Heseveld
Nijmegen- Inwoners
- 6.125
- Gezin met kinderen
- 21%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.809
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



