Nieuw
van Peltlaan 2046533 ZT NijmegenHatertse Hei
€ 540.000 k.k.
- 93 m²wonen
- 198 m²perceel
- 3slaapkamers
Omschrijving
*** Vraag je Bezichtiging via Funda aan en plan daarna zelf online een afspraak ***
Sfeervolle jaren ’30 hoekwoning met zonnige tuin (ZW), moderne afwerking en op toplocatie nabij Radboud!
In de geliefde wijk Hatertse Hei ligt deze karakteristieke en vrijwel volledig gemoderniseerde hoekwoning. De woning combineert authentieke details met hedendaags comfort en ligt in een rustige, kindvriendelijke straat op korte afstand van het UMC Radboud en de universiteit.
De woning beschikt over een sfeervolle woon-/eetkamer en-suite, een moderne keuken (2023), drie slaapkamers, een luxe badkamer (2025) en een ruime zolderverdieping met mogelijkheid voor een extra kamer.
Heerlijke voortuin welke in 2021 opnieuw is aangelegd. De zonnige achtertuin op het zuidwesten is recent aangelegd en voorzien van twee terrassen, verlichting, een ruime schuur met overkapping en een achterom.
Indeling
Begane grond:
Je komt binnen in de entree/hal met een karakteristieke granito vloer, garderobe en een gemoderniseerd zwevend toilet met designfonteintje. Vanuit de hal heb je toegang tot de woonkamer en eetkamer. Beide ruimtes zijn voorzien van een parketvloer; de woonkamer beschikt over een sfeervolle open haard en de eetkamer heeft een zijraam dat zorgt voor extra lichtinval.
De halfopen keuken, eveneens met zijraam, is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een Bora kookplaat en een Quooker. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met bergruimte en een wasmachineaansluiting. Vanuit hier loop je direct de achtertuin in.
De fraai aangelegde achtertuin ligt op het zuidwesten, waardoor je optimaal van de zon kunt genieten. De tuin beschikt over twee terrassen, verlichting, veel privacy, een ruime berging met veranda en een handige achterom.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en een luxe badkamer. De in 2025 vernieuwde badkamer is uitgevoerd in lichte kleurstellingen en voorzien van een inloopdouche, vloerverwarming, een stijlvol wastafelmeubel en een tweede toilet.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping met een zolderkamer. Deze ruimte beschikt over een kleine dakkapel, veel bergruimte en de opstelling van de cv-installatie. Hier is eenvoudig een vierde (hobby-/werk)kamer te realiseren.
Kelder
Vanuit de woonkamer bereik je de kleine kelder, ideaal als extra bergruimte.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 1928
• Vrijwel volledig gemoderniseerd
• Keuken (2023) & badkamer (2025)
• Keuken en bijkeuken voorzien een nieuwe granitovloer
• Zonnige tuin op zuidwesten
• 5 Zonnepanelen, aangelegd in 2024
• Goede isolatie (vloer, gevel, dubbel glas)
• Schilderwerk buitenzijde (2023)
Hatertse Hei is een rustige, groene woonwijk met een gevarieerd aanbod aan woningen, waaronder gezinswoningen en boven- en benedenwoningen. De wijk is populair mede door de nabijheid van de Radboud Universiteit en het Radboudumc. Voorzieningen zoals scholen, kinderopvang en winkels zijn dichtbij, evenals de AH XL en diverse andere fijne winkels aan de Van Peltlaan voor de dagelijkse boodschappen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 540.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.806
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1928
- Soort dak
- Samengesteld dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 93 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 198 m²
- Inhoud
- 351 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- Niet beschikbaar
- Isolatie
- Grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en open haard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Itho (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 66 m² (11,00 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
7-5-2026
Op Funda
Buurt

Hatertse Hei
Nijmegen- Inwoners
- 4.135
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.944
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



