Nieuw
Ambachtsgeest 172201 JV Noordwijk (ZH)Boechorst
€ 1.025.000 k.k.
- 180 m²wonen
- 264 m²perceel
- 6slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Ambachtsgeest 17, Noordwijk
Royale twee-onder-een-kapwoning met 180 m² woonoppervlak, diepe zonnige tuin en luxe veranda
In de geliefde en jonge woonwijk Boechorst staat deze uitstekend onderhouden en verrassend ruime twee-onder-een-kapwoning met circa 180 m² woonoppervlak, een grote garage, meerdere (6!) royale slaapkamers én een fraai aangelegde zonnige achtertuin met luxe overkapping. Deze moderne gezinswoning combineert ruimte, comfort en duurzaamheid met een hoogwaardige afwerking en een heerlijke rustige woonomgeving.
De woning is gebouwd met oog voor comfort en praktisch wonen. Dankzij de royale maatvoering, hoge plafonds, grote raampartijen en de slimme indeling voelt iedere ruimte licht en ruim aan. Daarbij beschikt de woning over een energielabel A, volledige isolatie en moderne voorzieningen waardoor u hier direct zorgeloos kunt wonen.
Wonen en genieten
De royale woonkamer en de luxe open woonkeuken vormt het hart van de woning. De grote openslaande deuren creëren een prachtige verbinding met de achtertuin en zorgen voor veel natuurlijk licht. De living biedt volop ruimte voor een royale zithoek én een grote eettafel.
De achtertuin is zonder twijfel één van de absolute eyecatchers van deze woning. De tuin is fraai aangelegd met volwassen beplanting, meerdere terrassen, siergrind en gezellige zithoeken. Onder de sfeervolle veranda kunt u vrijwel het hele jaar door buiten zitten, dineren of ontspannen. De combinatie van groen, privacy en zon maakt dit een heerlijke plek voor gezinnen en liefhebbers van buitenleven.
Verdiepingen met volop mogelijkheden
Op de verdiepingen bevinden zich meerdere ruime slaapkamers en multifunctionele ruimtes. De tweede verdieping is bijzonder sfeervol dankzij de schuine kapconstructie en de grote dakramen. Hier bevinden zich 2 royale slaapkamers.
Daarnaast is er een aparte werk-/ slaap of studeerkamer aanwezig, ideaal voor thuiswerken, hobby’s of een extra badkamer. Ook de praktische separate wasruimte op de verdieping draagt bij aan het dagelijkse wooncomfort.
Rustige en kindvriendelijke woonomgeving
Ambachtsgeest is een populaire en ruim opgezette woonomgeving in Noordwijk. De wijk staat bekend om de moderne architectuur, brede straten en kindvriendelijke karakter. Scholen, sportvoorzieningen, winkels en uitvalswegen bevinden zich op korte afstand. Daarnaast zijn strand, duinen en het gezellige centrum van Noordwijk eenvoudig bereikbaar.
Indeling
Begane grond
Via de verzorgde voortuin bereikt u de entree van de woning. De ruime hal beschikt over een garderobe, meterkast, en modern toilet. Direct valt de verzorgde afwerking op, met donkere vloertegels, strak gestucte wanden en veel daglicht.
Vanuit de hal loopt u door naar de royale open woonkeuken. De woonkamer is opvallend ruim opgezet en biedt dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde een prachtige lichtinval gedurende de gehele dag. De sfeervolle openhaard vormt een fraai centraal element in de zithoek. De openslaande deuren naar de achtertuin versterken het gevoel van ruimte en verbinden binnen en buiten op natuurlijke wijze.
De moderne woonkeuken aan de voorzijde van de woning is strak uitgevoerd met witte fronten, composiet werkbladen en diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combioven, Quooker, wijnklimaatkast, koelkast, vriezer en vaatwasser. Dankzij de grote hoekramen en brede raampartijen is ook deze ruimte heerlijk licht.
De gehele begane grond is afgewerkt met een stijlvolle visgraatvloer en een hoogwaardige, moderne afwerking. De royale eetkamer biedt volop ruimte voor lange diners en staat in open verbinding met de luxe leefkeuken.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over drie ruime slaapkamers.
De royale hoofdslaapkamer aan de voorzijde is voorzien van grote raampartijen en een complete wand met maatwerk schuifkasten, waardoor veel praktische bergruimte aanwezig is.
Daarnaast zijn er twee goed bemeten slaapkamers die uitstekend geschikt zijn als kinder-, logeer- of werkkamer.
De luxe badkamer is recent gemoderniseerd en uitgevoerd in een hoogwaardige hotelstijl met grootformaat marmerlook wand- en vloertegels. De badkamer beschikt over een ligbad, royale inloopdouche met regendouche, dubbel wastafelmeubel en een tweede toilet.
Tweede verdieping
Ook de tweede verdieping biedt verrassend veel ruimte. Hier bevinden zich nog twee royale slaapkamers onder de sfeervolle schuine kapconstructie met grote dakramen die zorgen voor veel natuurlijk licht.
Daarnaast is er een separate extra kamer aanwezig die momenteel in gebruik is als werk-/studeerkamer, ideaal voor thuiswerken of hobbyruimte, maar die ook eenvoudige te renoveren is tot een 2e badkamer.
Op de overloop bevindt zich tevens de praktische wasruimte met opstelling voor wasmachine en droger.
Bijzonderheden
- Royale twee-onder-een-kapwoning
- Circa 179,5 m² woonoppervlak
- Circa 687 m³ inhoud
- Inpandige garage van circa 17,4 m²
- Energielabel A
- Volledig geïsoleerd
- Schilderwerk buitenkozijnen uitgevoerd in 2025
- Moderne en instapklare afwerking
- Grote zonnige achtertuin met veel privacy
- Luxe overdekte veranda
- Meerdere ruime slaapkamers
- Extra werk-/studeerkamer
- Praktische separate wasruimte
- Gelegen in rustige en kindvriendelijke woonwijk
- Nabij strand, duinen, scholen en voorzieningen
Aanvaarding: In overleg
Vraagprijs: €1.025.000,- k.k.
Disclaimer
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor eventuele onvolledigheden, onjuistheden of de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.025.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.694
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2006
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 180 m²
- Overige inpandige ruimte
- 17 m²
- Perceel
- 264 m²
- Inhoud
- 687 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NOORDWIJK M 3773
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 264 m²
- Achtertuin
- 120 m² (12,77 meter diep en 9,36 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Boechorst
Noordwijk (ZH)- Inwoners
- 1.905
- Gezin met kinderen
- 41%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.575
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.