De Spijkert 65674 VZ NuenenEeneind
€ 1.195.000 k.k.
- 204 m²wonen
- 678 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
De Spijkert 6, Nuenen
Op een rustige, lommerrijke omgeving (Eeneind) gelegen moderne, vrijstaande, luxe en compleet afgewerkte villa. Gesitueerd op een mooie locatie in Nuenen met alle voorzieningen in de nabije omgeving aanwezig.
Bouwjaar: oorspronkelijk bouwjaar 1983, herbouwd in 2009, gerenoveerd in 2023/2024
Perceel: 678 m²
Woonoppervlakte: ca. 204 m² (incl. Tuinkamer)
Inhoud: ca. 743 m³
Aanvaarding: in overleg, op korte termijn mogelijk
Indeling
Begane grond:
Met een elektrische poort afgesloten oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto's en electrische laadpaal.
Entree, ruime hal met vloerbetegeling en trapopgang naar verdieping met traploper.
Luxe toiletruimte met hangcloset en modern toiletmeubel voorzien van wastafel.
Riante living met zitkamer en TV-kamer, volledig voorzien van een fraaie houten vloer, houtkachel met mooie schouw en openslaande deuren naar tuin. De TV-kamer is voorzien van een 3D Atmos installatie, voor een ultieme bioscooop ervaring.
Middels schuifdeuren bereikbare ruime luxe woonkeuken met vloerbetegeling en diverse openslaande deuren naar tuinkamer en tuin. Moderne, luxe keukeninstallatie met "koffie-corner" en composiet werkblad en diverse apparatuur te weten: r.v.s.-spoelbak, koelkast, gaskookplaat, afzuigkap, kokend-water-kraan, vaatwasser en oven.
Bijkeuken met vloerbetegeling en aansluiting wasapparatuur.
Slaapkamer 1. met houten vloer, dakraam en volledig betegelde badkamer "en suite", voorzien van inloopdouche, vaste wastafel en electrische boiler (80 ltr). De slaapkamer is voorzien van 2 elektrisch bediende dakramen met jaloezieën inclusief regensensor die de dakramen sluiten bij regen.
Bergruimte met opstelling c.v.-ketel.
Fijne tuinkamer met vloerbetegeling, maatwerk glazen pui en verwarming middels stralingspanelen
1e Verdieping:
Overloop met houten vloer en toegang tot de slaapvertrekken.
Slaapkamer 2, aan voorzijde met houten vloer en dakkapel.
Slaapkamer 3, aan achterzijde met inloopkast, en directe toegang tot badkamer met electrische vloerverwarming, luxe inloopdouche (stoomcabine) met regendouche en verlichting, groot ligbad en modern badkamermeubel met grote wastafel en dubbele kranen.
Slaapkamer 4, aan achterzijde met houten vloer en dakkapel.
Volledig betegelde moderne badkamer met vloerverwarming, inloopdouche, hangend closet en vaste wastafel in meubel.
Met vlizo-trap te bereiken bergzolder met aansluiting CV-ketel en de mechanische ventilatie van bijkeuken, computer-ruimte, toiletruimte en badkamer in de hal op de eerste verdieping.
Fraai aangelegde tuin rondom met diverse terrassen, volwassen beplanting, jacuzzi en vrijstaande berging.
Bijzonderheden:
- De woning is voorzien van camerabeveiliging en radarbeveiliging in voor- en achtertuin
- De woning is voorzien van een alarm-installatie op afstand bedienbaar met aansluiting op de meldkamer
- De woning is voorzien van een domotica-systeem waarbij via de telefoon, verlichting, sproei-installatie, tv's, camera's en poort op afstand te bedienen zijn
- De begane grond en master-bedroom zijn voorzien van speakers
In 2023 en 2024 zijn de volgende werkzaamheden uitgevoerd:
- Tuin compleet nieuw aangelegd, keramische tegels geplaatst + complete sproei-installatie in tuin met ondergrondse tank van 200 liter om voldoende druk te houden
- Meterkast uitgebreid en in tuinhuis 2e meterkast gerealiseerd waarop alle buitenverlichting en stroompunten gescheiden zijn van de binnen elektra, alsmede krachtstroom aangelegd achter in de tuin voor jacuzzi en op de oprit een laadpaal
- Compleet nieuwe Hue buitenverlichting aan huis en in de tuin gerealiseerd
- Robotmaaier aangelegd voor grasveld
- De woning is voorzien van 33 zonnepanelen die meer dan voorzienend zijn voor het totale stroomverbruik
- 3e badkamer in de logeerkamer gerealiseerd
- Nieuwe CV-Ketel en waterontharder
- Radarbeveiliging aangelegd in achtertuin en 2 extra nieuwe camera's geplaatst
- September 2024 compleet nieuwe airco-installatie aangelegd.
- Houtkachel in bestaande schouw laten plaatsen
- De woning is voorzien van een energie-label A (geldig tot 17-09-2035)!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.195.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.858
- Bouwjaar
- 1983
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 204 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 678 m²
- Inhoud
- 743 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 3 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 3 douches, 2 wastafels, toilet, dubbele wastafel, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning, alarminstallatie, domotica, glasvezelkabel, rookkanaal, TV kabel, en zonnepanelen
Kadastrale gegevens
- NUENEN C 3328
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 678 m²
Populariteit
9.356x
Bekeken
142x
Bewaard
19-12-2025
Op Funda
Buurt

Eeneind
Nuenen- Inwoners
- 710
- Gezin met kinderen
- 32%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.