Nieuw
Radmakersstraat 15441 XP OeffeltOeffelt Centrum
€ 670.000 k.k.
- 174 m²wonen
- 521 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Wie op zoek is naar een zeer verassend grote woning met de nodige luxe hoeft niet meer verder te kijken. In het leuke Brabantse dorp Oeffelt staat dit mooie huis.
Deze woning heeft een aangebouwde serre en een vrijstaande garage met smeerput. Achter de garage is een leuk overdekt zitgedeelte met een lichtkoepel. De zonrijke tuin bevindt zich op het zuidoosten met bijna volledige privacy. Een avondterras op het zuiden waar de zon de hele avond de sfeer maakt. Een riante oprit waar meerdere auto’s geparkeerd kunnen worden. Ook voorzien van een dubbele elektrische laadpaal. Daarnaast een groene voortuin voor een warm welkom.
Indeling Begane grond: ruime mooie entree/hal, meterkast, toiletruimte met wandcloset en fontein. Riante L-vormige woonkamer van 42m2 met open keuken. In 2020 is de keuken geheel gerenoveerd en voorzien van een kookeiland, 2 ovens, 5 pits gasfornuis en een Grohe blue spa rood kraan. De Barbas hoog rendement houtkachel zorgt voor sfeervolle verwarming in de koudere maanden. Middels een grote schuifpui komt u in de achtertuin. Aan de zijgevel is er een grote serre aangelegd met openslaande deuren naar de tuin.
1ste verdieping: Overloop, 4 slaapkamers. Luxe badkamer gerenoveerd in 2022 met een dakkapel voorzien van screenline jaloezieën (HR++ isolatieglas met jaloezieën tussen het glas), dubbele wastafel, elektrische vloerverwarming, design radiator, Sun shower en een luxe extra lange whirlpool
2de verdieping: bereikbaar via een vaste trap: zolderkamer met Velux-dakraam en een ruime bergzolder. CV en mechanische ventilatie bevinden zich in de tussenruimte.
Tuin: De tuin bevindt zich op het zuidoosten. Er is water en elektra aanwezig. Achter de garage zit een gezellige overdekte zithoek, deze is ook aan te passen als hobby of praktijkruimte. De gehele tuin in omheind waardoor er veel privacy is. Ook op het zonrijke avondterras kunt u nog uren genieten van de laatste zonnestralen.
Diverse gegevens:
De woning is grotendeels voorzien van rolluiken, op zonne- energie vernieuwd in 2022. De serre is voorzien van sunscreens en aan de achtergevel zijn 2 zonneluifels bevestigd. Er is vloerisolatie, muurisolatie en dakisolatie aanwezig. De daken van de woning en de garage zijn vervangen in 2022. In dit jaar zijn ook 28 zonnepanelen geplaatst. Tevens is er een nieuwe groepenkast aangelegd met 12 groepen en een nieuwe verdeelstuk van de vloerverwarming aangebracht.
Omgeving:
Gelegen op loopafstand van De Maasheggen, de Vilt en de Oeffelter Meent, een paradijs voor wandelaars en fietsers. Hier geniet je van de natuur, ruimte en rust. Oeffelt is een charmant dorp met een hechte gemeenschap, scholen, winkels en openbaar vervoer is makkelijk bereikbaar. Er zijn verschillende actieve verenigingen en het is een dorp waar altijd iets te doen is. Heerlijk wonen tussen 3 andere kernen: Gennep, Boxmeer en Cuijk. 20 minuten rijden van Nijmegen en Duitsland Kleve.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 670.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.851
- Bouwjaar
- 1980
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 174 m²
- Overige inpandige ruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 33 m²
- Perceel
- 521 m²
- Inhoud
- 655 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en vloerverwarming
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, alarminstallatie, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, en rookkanaal
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en open haard
- Cv-ketel
- Gas gestookt uit 2020, lease
Kadastrale gegevens
- BOXMEER Z 3106
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 521 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in centrum, in woonwijk en landelijk gelegen
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
769x
Bekeken
9x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Oeffelt Centrum
Oeffelt- Inwoners
- 2.005
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.591
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.