Verkocht
Hofdijck 582341 NE OegstgeestOranje Nassau
€ 1.475.000 k.k.
- 209 m²wonen
- 375 m²perceel
- 5slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 31 maart 2026
- Verkoopdatum
- 17 april 2026
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Exclusief wonen in alle rust, ruimte en comfort – fraaie uitgebouwde villa op een toplocatie.
Aan een prachtige, brede laan met karakteristieke en als waardevol aangemerkte bomen, ligt deze uitstekend onderhouden en royaal uitgebouwde villa. Een zeldzame combinatie van luxe, ruimte en een veilige, groene woonomgeving – perfect voor gezinnen die op zoek zijn naar kwaliteit en leefcomfort.
De woning staat op een perceel van 375 m² en biedt met ruim 200 m² woonoppervlakte een zee aan ruimte. Dankzij de slimme positionering – slechts verbonden via de garage/keuken van de buren – ervaart u hier de rust en privacy van vrijstaand wonen.
Bij aankomst wordt u verwelkomd door de ruime oprit met plaats voor twee auto’s op eigen terrein. Binnen valt direct de verzorgde afwerking en het uitstekende onderhoudsniveau op. De royale leefruimtes bieden volop plek voor het hele gezin, met een lichte woonkamer, een heerlijk ruime woonkeuken, praktische bijkeuken en een ruime werkkamer op de begane grond – ideaal voor thuiswerken, studerende kinderen of een speelkamer.
Met vier comfortabele slaapkamers, twee luxe badkamers en drie toiletten is deze woning volledig ingericht op het gezinsleven, waarbij iedereen geniet van zijn eigen ruimte en privacy.
De fraai aangelegde achtertuin op het zuiden vormt een waar verlengstuk van de woning. Hier kunnen kinderen veilig spelen terwijl u geniet van de zon, rust en privacy – van ’s ochtends vroeg tot in de avond.
Ook op het gebied van duurzaamheid en comfort is deze woning helemaal van nu: volledig geïsoleerd en voorzien van 20 zonnepanelen, wat zorgt voor een energiezuinig en toekomstbestendig geheel.
De ligging maakt het plaatje compleet. In deze rustige, kindvriendelijke omgeving, met een laan die een sterke beeldbepalende waarde heeft, wonen kinderen nog echt buiten. Scholen bevinden zich op loopafstand en diverse sportfaciliteiten zoals tennis- en hockeyvelden, evenals de jachthavens van Oegstgeest, liggen in de directe nabijheid.
Kortom: een instapklare, ruime en duurzame woning op een toplocatie!
Enkele wetenswaardigheden:
- Woonoppervlakte ca. 209 m²
- Perceeloppervlakte ca. 375 m²
- Bouwjaar 1955
- Aantal kamers 6
- Aantal badkamers 2
- Inpandige garage
- Fraai aangelegde tuin met veel privacy
- Volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ glas
- 20 zonnepanelen (installatiejaar 2019)
- oplevering in overleg
Algemene informatie:
Partijen zijn pas gebonden als er een schriftelijke koopovereenkomst (digitaal) is getekend. De koopakte zal worden opgesteld conform het laatste model van de NVM. Aanvullend op dit model zijn mogelijk extra clausules van toepassing, zoals bij woningen ouder dan 30 jaar een ouderdomsclausule, voor woningen gebouwd voor 1993 een materialen- /asbestclausule.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 1.475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.057
- Bouwjaar
- 1955
- Soort dak
- Dwarskap bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 209 m²
- Overige inpandige ruimte
- 3 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Perceel
- 375 m²
- Inhoud
- 792 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, inloopdouche, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- Nefit Ecomline (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OEGSTGEEST C 4781
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 375 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 80 m² (8,00 meter diep en 10,00 meter breed)
Populariteit
5.063x
Bekeken
71x
Bewaard
31-3-2026
Op Funda
Buurt

Oranje Nassau
Oegstgeest- Inwoners