Mr. van Sonstraat 125062 CS OisterwijkOmg. Levenskerk/Boomgaard
€ 695.000 k.k.
- 141 m²wonen
- 253 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Bijzonder goed verbouwde en energiezuinige twee-onder-een-kapwoning, gunstig gelegen in de geliefde en kindvriendelijke woonwijk “De Levenskerk”. De woning is volledig en hoogwaardig geïsoleerd, voorzien van HR++-glas en maar liefst 19 zonnepanelen; hierdoor beschikt de woning over energielabel A. Sinds 2012 is de woning volledig gemoderniseerd met een sfeervolle en eigentijdse uitstraling! Dankzij de diepe oprit met carport, ruime garage en multifunctionele hobbyruimte biedt deze woning volop mogelijkheden. De garage en hobbyruimte zijn eveneens goed geïsoleerd en breed inzetbaar. Deze ruimten lenen zich uitstekend voor gebruik als gastenverblijf, kantoor, praktijkruimte, salon of voor aan huis gebonden beroepen. Verder beschikt de woning over een woonkamer en keuken met vloerverwarming, 4 slaapkamers en een luxe badkamer. De woning ligt op loopafstand van het centrum, de Oisterwijkse bossen en zijn er diverse speelveldjes in de directe omgeving te vinden.
Woonoppervlakte: 140m2 (exclusief geïsoleerde garage van 23m2)
Gebouwgebonden buitenruimte: 44m2
Externe bergruimte: 23m2
Inhoud: 498m3
Perceel: 253m2
Bouwjaar: 1962
Begane grond:
Je betreedt de woning via de overkapte entree aan de voorzijde, waar je in de hal een moderne toiletruimte met fonteintje treft, vernieuwde meterkast (10 groepen en krachtstroom) en de trapopgang zich bevindt. De entreehal staat middels een fraaie paneeldeur met glas, in verbinding met de ruime L-vormige woonkamer (33m2), voorzien van een moderne, sfeervolle gashaard. De woonkamer wordt gekenmerkt door een fijne lichtinval door de vele aanwezige ramen. Tevens beschikt de woonkamer over een ruime schuifpui, die direct toegang tot de achtertuin geeft.
De woonkamer staat in open verbinding met de keuken (10m2), ingericht met een moderne U-vormige opstelling.
Het tijdloze, lichte interieur is uitgerust met een 6-pits gasfornuis met oven, spoelbak met Quooker, combi-oven
en biedt tevens ruimte voor een Amerikaanse koelkast. Vanuit de keuken is er een mooi uitzicht op en toegang
tot de achtertuin. De woonkamer, keuken en hal zijn afgewerkt met een fraaie grijze tegelvloer v.v. comfortabele vloerverwarming.
Eerste verdieping:
Vanuit de overloop is er toegang tot 3 slaapkamers, de badkamer en de trapopgang naar de tweede verdieping.
Aan de voorzijde zijn de eerste slaapkamer en de badkamer gelegen. De slaapkamer heeft een oppervlakte van 10m2 en is voorzien van een wastafel. De badkamer (8m2) heeft een luxe uitstraling en een prettige oppervlakte.
Deze is van alle comfort voorzien en beschikt over een ruim ligbad, inloopdouche met glazen deur, toilet, dubbele wastafel met spiegel en vloerverwarming. Aan de achterzijde van de woning zijn de overige twee slaapkamers gelegen, waaronder de master. Deze hoofdslaapkamer (11m2) is voorzien van een inbouwkast en de andere slaapkamer (8m2) geeft middels een loopdeur toegang tot het balkon. Het balkon geeft zicht op de tuin en heeft een oppervlakte van 13m2.
Tweede verdieping:
Middels de vaste trap is er toegang tot de tweede verdieping, welke door het plaatsen van dakkapellen aan weerszijde van de woning, verbouwd is tot een zeer ruime en verrassende vierde slaapkamer van maar liefst 22m2.
Deze kamer geniet van veel daglicht en is tevens voorzien van knieschotten ten behoeve van opbergruimte,
een berging met cv-ketel en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Buiten:
Aan de voorzijde van de woning is de privacybiedende voortuin gelegen met diverse beplanting en beschutting.
De oprit is rechts naast de woning gesitueerd en biedt ruimte voor meerdere auto’s, waarvan 1 onder de carport.
De carport (17m2) is voorzien van lichtkoepels en staat in verbinding met de achtertuin en garage via een elektrische garagedeur. De riante garage is verrassend diep en heeft een oppervlakte van 23m2. De achtertuin is gelegen op het noordwesten en geniet van veel privacy. Direct grenzend aan de keuken en woonkamer is een overdekt terras (12m2) met ingebouwde verlichting gesitueerd, waar u heerlijk uit de wind zit. De tuin (circa 51m2) is grotendeels voorzien van bestrating, maar er is ook ruimte voor beplanting aan de randen; tevens is er een buitendouche met warm en koud water.
Vanuit de tuin is er toegang tot de geïsoleerde multifunctionele hobbyruimte middels een loopdeur en een schuifpui.
De hobbyruimte van 23m2 is tevens voorzien van verwarming, een wastafel, aansluitingen voor wasmachine/droger en krachtstroom. Deze multifunctionele ruimte leent zich (evt. samen met de garage) uitstekend voor gebruik als gastenverblijf, kantoor/praktijkruimte, salon of voor een aan huis gebonden beroep. Vanuit de hobbyruimte is er toegang tot de eveneens verwarmde en volledig geïsoleerde garage met een oppervlakte van 22m2.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 695.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.929
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1962
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 141 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 44 m²
- Externe bergruimte
- 23 m²
- Perceel
- 253 m²
- Inhoud
- 498 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, ligbad, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, glasvezelkabel, rolluiken, rookkanaal, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom
Kadastrale gegevens
- OISTERWIJK E 2619
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 253 m²
- Achtertuin
- 51 m² (8,00 meter diep en 6,40 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid