Narcissenstraat 177572 AK OldenzaalGlinde-Hooiland
€ 575.000 k.k.
- 143 m²wonen
- 1.080 m²perceel
- 4slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Vrijstaande eengezinswoning met ongekende mogelijkheden voor hobbyisten, klussers en thuiswerkers!
Op zoek naar ruimte, rust én veelzijdigheid op steenworpafstand van het bruisende centrum? Dan is deze royale woning precies wat je zoekt! Deze woning biedt niet alleen een zee aan leefruimte binnen, maar ook buiten is het een paradijs voor wie houdt van ruimte en vrijheid.
Wat deze woning écht uniek maakt zijn de vele externe bergruimtes: een dubbele garage, een vrijstaande houten berging en diverse mogelijkheden voor het combineren van wonen en werken, hobby of klusprojecten. Ideaal voor de fanatieke doe-het-zelver, ondernemer of verzamelaar!
Tevens is het schilderwerk van de houten kozijnen altijd keurig bijgehouden en verkeert in uitstekende staat. Daarnaast is de woning grotendeels voorzien van dubbelglas, wat bijdraagt aan een goed onderhoudsniveau en een prettig wooncomfort.
Bovendien biedt de woning volop mogelijkheden om deze naar eigen wens aan te passen. Zo is het mogelijk om een slaapkamer en badkamer op de begane grond te realiseren, waardoor de woning levensloopbestendig wordt. Ook kan er een ruime leefkeuken worden gecreëerd door de muur tussen de woonkamer en de keuken te verwijderen. Deze en andere ideeën zijn uitgewerkt in de bijgevoegde impressies, die een mooi beeld geven van de potentie van de woning. Uiteraard zijn er daarnaast nog tal van andere indelings- en uitbreidingsmogelijkheden te bedenken.
Indeling:
Begane grond: entree, hal met trapopgang. Binnenkomst in de ruime doorzon woonkamer met sfeervolle gashaard en tuingerichte eetkamer met loopdeur naar de tuin. De dichte keuken is eenvoudig ingericht en is nog helemaal naar eigen smaak en wens in te richten. Via de keuken kom je tevens in de provisiekelder. Grenzend aan de woning zit nog een separate kamer, leuk als speel-/hobbykamer of bijvoorbeeld kantoor aan huis. Door naar de praktische bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine/droger en Cv-ketel. Kleine badkamer met douchehoek, wastafel en separaat toilet. Uniek aan deze woning is de grote garage met openslaande deuren en plek voor maar liefst 2 of 3 auto's, vlizotrap naar de vliering met extra bergruimte.
De achtertuin is een ware verrassing: maar liefst 85 meter diep! Een tuin van dit formaat komt zelden voor. Je hebt hier alle ruimte voor een luxe overkapping, een complete buitenkeuken, een ruim terras én volop speelruimte voor de kinderen met bijvoorbeeld een trampoline of speeltoestellen. Dankzij de enorme diepte geniet je van optimale privacy en is er altijd wel een plekje in de zon of schaduw te vinden.
Eerste verdieping: overloop, 4 slaapkamers allen v.v. vasten kasten en vanuit 1 van de slaapkamers is er toegang tot het royale balkon welke op het westen is gesitueerd.
Tweede verdieping: middels vlizotrap te bereiken (berg)zolder.
Bijzonderheden:
* Bouwjaar 1930
* Kaveloppervlakte 1080m² * Woonoppervlakte 143m²
* Super veel bergruimte in en rondom de woning door de ruime garage en berging;
* Parkeren op eigen terrein;
* Leuke eengezinswoning nog helemaal naar eigen smaak en wens in te richten;
* Mogelijkheden voor slapen en baden op de begane grond;
* Zeer royale tuin van maar liefst 85 meter diep;
* Gelegen op loopafstand van het centrum en diverse uitvalswegen;
* Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie van 10% van de koopsom vereist!
* Interesse in deze woning? Schakel direct uw aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda en op de website van nvmtwente.
Disclaimer
De informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld, echter aan de inhoud hiervan kunnen geen rechten worden ontleend. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling. Onzerzijds wordt geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 575.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.021
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd en kluswoning
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 143 m²
- Overige inpandige ruimte
- 58 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Externe bergruimte
- 43 m²
- Perceel
- 1.080 m²
- Inhoud
- 748 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een vliering, en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- G
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OLDENZAAL C 605
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 980 m²
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met vruchtgebruik
- OLDENZAAL C 1052
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 100 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 765 m² (85,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
10.556x
Bekeken
86x
Bewaard
4-6-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





