Oosterend 2-A8897 HZ Oosterend (FR)Verspreide huizen Oosterend-Zuid
€ 450.000 k.k.
- 133 m²wonen
- 1.999 m²perceel
- 5slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Unieke kans op een uitzonderlijke plek in Oosterend
Sommige objecten koop je niet vanwege de huidige staat, maar vanwege de ligging, de ruimte en de mogelijkheden. Deze karakteristieke boerderijwoning uit 1974 staat op een plek die op Terschelling maar zelden beschikbaar komt.
Vanaf het perceel kijkt u vrij uit over de uitgestrekte polder, tot aan de Waddendijk. Aan de overzijde van de weg begint direct het duingebied, dat zich uitstrekt tot aan de Noordzee. Hier woont u letterlijk tussen Wad en strand, met natuur en ruimte aan alle kanten.
De woning staat op een royaal en groen perceel van circa 2.000 m², met een eigen stukje bos en volop privacy. De volwassen begroeiing geeft het terrein een besloten en bijna verborgen karakter, terwijl het uitzicht aan de polderzijde juist weids en open is. Een bijzondere combinatie die deze plek uniek maakt.
Een object voor mensen die verder durven kijken
De woning heeft zichtbaar te lijden gehad onder de tand des tijds en de invloed van de natuur. Met name het dak verkeert in een matige staat en vraagt om een grondige aanpak. De gevels en de deels kunststof kozijnen bevinden zich daarentegen nog in een redelijke staat.
Dit is dan ook geen woning waarbij de huidige inrichting of afwerking centraal staat. De kracht van dit object zit in de plek, het perceel en de kans om hier iets geheel eigens te realiseren. Renovatie, verbouwing of een meer ingrijpende herontwikkeling: binnen de geldende mogelijkheden vormt dit een bijzonder uitgangspunt voor iemand met visie en daadkracht.
Op het perceel bevindt zich tevens een vrijstaande schuur. Deze staat gedeeltelijk op grond die is uitgegeven in voortdurend recht van erfpacht. Er bestaat een mogelijkheid om deze grond aan te kopen.
Bijzonderheden
- Unieke ligging in Oosterend, tussen polder en duingebied
- Vrij uitzicht over de polder tot aan de Waddendijk
- Het duingebied en de route richting Noordzee beginnen direct aan de overzijde van de weg
- Royaal perceel van circa 2.000 m²
- Eigen stukje bos en veel privacy
- Karakteristieke boerderijwoning, gebouwd in 1974
- Woning met een duidelijke renovatieopgave
- Vooral het dak vraagt om herstel of vervanging
- Gevels en deels kunststof kozijnen verkeren nog in redelijke staat
- Vrijstaande schuur gedeeltelijk op erfpachtgrond
- Mogelijkheid tot aankoop van de erfpachtgrond
Wie niet alleen kijkt naar wat er nu staat, maar vooral ziet wat hier mogelijk is, nodigen wij van harte uit om deze bijzondere plek zelf te komen ervaren.
Bijzonderheden
- Deze woning heeft een permanente woonbestemming en de huisvestingsverordening gemeente Terschelling is van toepassing op deze woonruimte. Dit heeft tot gevolg dat de woonruimte alleen voor bewoning in gebruik genomen mag worden als daarvoor een huisvestingsvergunning is verleend. Mensen met economische of maatschappelijke binding aan Terschelling komen met voorrang in aanmerking voor een huisvestingsvergunning. Voor meer informatie verwijzen wij u door naar de website van de gemeente Terschelling of wij kunnen u verder informeren hierover.
- Bezichtigingen op afspraak, neem contact met ons op.
- Jan Doeksen Makelaars is erkend lid van het keurmerk Eerlijk Bieden. Eventuele biedingen zullen daarom online via Eerlijk Bieden plaatsvinden. Wij informeren je graag over deze transparantie werkwijze.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 450.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.383
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1974
- Specifiek
- Dubbele bewoning mogelijk en kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 133 m²
- Externe bergruimte
- 30 m²
- Perceel
- 1.999 m²
- Inhoud
- 410 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
Energie
- Energielabel
- G
- Isolatie
- Grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 1998, eigendom)
Kadastrale gegevens
- TERSCHELLING K 1235
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 292 m²
- Eigendomssituatie
- Erfpacht
- Lasten
- € 144,72 per jaar met optie tot afkopen
- TERSCHELLING K 1234
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.137 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- TERSCHELLING K 1236
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 570 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande houten garage
- Capaciteit
- 2 auto's
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
3.646x
Bekeken
105x
Bewaard
23-7-2026
Op Funda
Buurt

Verspreide huizen Oosterend-Zuid
Oosterend (FR)- Inwoners
- 10
- Gezin met kinderen
- 50%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




