Kuunderhof 1048431 EG Oosterwolde (FR)Oosterwolde-Snellingerdijk

Kaart
  • 53 m²
  • 1
Wat worden mijn maandlasten?

Omschrijving

Op loopafstand van het centrum van Oosterwolde gelegen woon appartement. Het appartement ligt aan de voorzijde , op de vierde verdieping van appartementencomplex 'Kuunderhof'. De N381 (Emmen-Drachten naar de A7) en de N351 (Oosterwolde-Wolvega naar de A32) is binnen een minuut te bereiken met de auto vanaf het appartementcomplex. Indeling: Hal, wasruimte met boiler-opstelling, badkamer met toilet, inloopdouche en wastafel, woonkamer, keuken met inductie kookplaat, slaapkamer (13m²) met doorgang naar badkamer. Extra informatie - Aktepassering bij Notariskantoor de Werven - Gelegen nabij het centrum van Oosterwolde - Goede bus en autoverbinding naar de N381 (Emmen-Drachten)

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 170.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.208
Status
Beschikbaar
Bijdrage VvE
€ 300,00 per maand

Bouw

Soort appartement
Galerijflat
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Toegankelijkheid
Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
53 m²
Inhoud
171 m³

Indeling

Aantal kamers
2 kamers (1 slaapkamer)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Mechanische ventilatie en TV kabel
Gelegen op
5e woonlaag

Kadastrale gegevens

OOSTERWOLDE C 5736

Periodieke bijdrage
Ja (€ 300,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Populariteit

637x

Bekeken

6x

Bewaard

20-5-2026

Op Funda

Buurt

Oosterwolde-Snellingerdijk

Oosterwolde (FR)
Inwoners
335
Gezin met kinderen
14%

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.