Verkocht onder voorbehoud
Slotlaan 383233 DD OostvoorneOostvoorne
€ 750.000 k.k.
- 159 m²wonen
- 265 m²perceel
- 5slaapkamers
- A+energielabel
BlikvangerRuime twee-onder-een-kap in groene, kindvriendelijke woonwijk
Omschrijving
Deze ruime en goed onderhouden geschakelde twee-onder-een-kapwoning is gelegen aan de Slotlaan, in een gewilde en ruim opgezette woonwijk. De omgeving kenmerkt zich door veel groen, een kindvriendelijk karakter en ruime parkeergelegenheid. De woning beschikt over een inpandige garage en een royale oprit.
De ligging is ideaal: op korte afstand van het centrum met diverse voorzieningen, terwijl ook het strand eenvoudig te bereiken is. Voor natuurliefhebbers is dit een perfecte plek, met bossen, duinen en het strand in de directe omgeving – ideaal voor mooie fiets- en wandeltochten.
Kortom, een fijne woning op een prachtige locatie in een kindvriendelijke omgeving.
Indeling
Binnenkomst / ontvangsthal
Entree van de woning via de ontvangsthal met meterkast en toegang tot de verschillende vertrekken. De begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming.
Garage
Inpandige garage, bereikbaar zowel van binnenuit als van buitenaf. Voorzien van elektra, verwarming en aansluitingen voor wasmachine en droger.
Toilet (begane grond)
Netjes betegeld toilet met fonteintje
Keuken
Gesloten keuken met veel lichtinval en voldoende kastruimte. Voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een Pelgrim vaatwasser, Siemens inductiekookplaat met afzuiging, Siemens combi-oven en een extra Siemens oven. Daarnaast beschikt de keuken over een praktische trapkast en extra bergruimte.
Woonkamer
Ruime en lichte woonkamer met openslaande deuren naar de tuin.
Eerste etage / verdieping
Ruime overloop met toegang tot drie slaapkamers, een separaat toilet en de badkamer.
Badkamer
Complete badkamer voorzien van douche, ligbad en wastafel.
Slaapkamer 1
Gelegen aan de achterzijde van de woning. Nette kamer met horren en natuurlijke ventilatie.
Slaapkamer 2
Ruime slaapkamer aan de achterzijde, eveneens voorzien van horren en natuurlijke ventilatie.
Toilet (1e etage)
Netjes afgewerkt toilet met fonteintje.
Slaapkamer 3
Ruime slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot het balkon. Voorzien van horren.
Tweede etage
Overloop met toegang tot twee extra kamers (geschikt als slaapkamers of bergruimte).
Overloop (2e etage)
Voorzien van cv-ketel, mechanische ventilatie, inbouwkast en extra bergruimte.
Slaapkamer 4
Grote slaapkamer aan de achterzijde met bergruimte en horren.
Slaapkamer 5
Kamer aan de voorzijde, voorzien van bergruimte en horren.
Tuin
Zonnige tuin gelegen op het zuidwesten, direct aan het water.
Schuur
Stenen schuur, ideaal voor extra bergruimte.
Deze ruime en goed onderhouden woning is absoluut een bezichtiging waard! De woning is in de loop der jaren gemoderniseerd en verduurzaamd, beschikt over een uitstekend energielabel A+ en is voorzien van maar liefst 18 zonnepanelen. In combinatie met de royale indeling, fijne ligging en complete voorzieningen maakt dit het een ideale gezinswoning waar comfort en duurzaamheid samenkomen.
Bijzonderheden:
- 18 Zonnepanelen (2023)
- HR++ (2023)
- Energielabel A+
- Kindvriendelijke omgeving
- Op loopafstand diverse voorzieningen
Disclaimer:
Deze informatie is door Du Buf Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. De informatie is echter van algemene aard en niet meer dan een uitnodiging om in onderhandeling te treden. Onzerzijds en verkoper wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard door enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Neem uw eigen aankoopmakelaar mee.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 750.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.717
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2001
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 159 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Perceel
- 265 m²
- Inhoud
- 630 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OOSTVOORNE D 3219
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 265 m²
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
2.727x
Bekeken
29x
Bewaard
24-3-2026
Op Funda
Buurt

Oostvoorne
Oostvoorne- Inwoners
- 4.850
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.965
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.