Nieuw
Esculaaphof 45342 JS OssKortfoort
€ 540.000 k.k.
- 146 m²wonen
- 127 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+energielabel
BlikvangerLuxe en veel leefruimte komen hier samen | twee eigen parkeerplaatsen
Omschrijving
Waar luxe en leefruimte samenkomen
Een royale tussenwoning waar licht, luxe en slimme keuzes samenkomen. Geen doorsnee huis, maar een plek met een wow-factor. Een groot kookeiland als middelpunt van je woning. De luxe badkamer en de royale zolder met vrijstaand bad en vide. Dit in combinatie met het duurzame karakter en het hoge afwerkingsniveau kom je maar zelden tegen.
Ruimte, licht en een keuken die alles samenbrengt
Dankzij de uitbouw aan de achterzijde voelt de begane grond opvallend ruim en open aan. Centraal in de woning vind je de royale keuken, en die pakt meteen de aandacht. Strak, modern en praktisch ingericht, maar vooral een plek waar je samenkomt. Of je nu voor een snelle maaltijd gaat of uitgebreid kookt met vrienden, dit is het hart van het huis.
Ruimte voor een heel gezin en een zolder die verrast
Op de eerste verdieping heb je drie slaapkamers tot je beschikking. Op de tweede verdieping vind je een royale vierde slaapkamer, met als optie om zelfs nog een vijfde slaapkamer te creëren. Deze woning is flexibel in te richten zoals jouw leven daarom vraagt. De badkamer sluit daar naadloos op aan: luxe, stijlvol en een fijne plek om de dag te beginnen of juist af te sluiten.
De tweede verdieping is echt uniek. Ruim opgezet, voorzien van een luxe ligbad en slim ingedeeld met een vide en extra bergruimte. Ideaal voor wie net dat beetje extra zoekt in een woning, zonder in te leveren op praktische opbergruimte.
Comfortabel, duurzaam en verrassend stil
Deze woning ligt in het niet alleen mooi, maar ook slim aangepakt. Met 15 zonnepanelen (waarvan 11 recent geplaatst) zit je hier goed voor de toekomst. De woning is in de basis uitstekend geïsoleerd, wat het binnen aangenaam en rustig houdt. Je hoort hier nauwelijks iets van buiten of van de buren. De recent geplaatste airco in de woonkamer zorgt voor een optimaal klimaat op de warme dagen. Thuiswerken, een gezin, of gewoon genieten van je eigen plek: het kan hier allemaal.
Fijne, rustige locatie met het centrum om de hoek
De woning ligt in Park Zwanenberg. Een van de nieuwere wijken van Oss, die ingedeeld is in drie wooneilanden en een woonstraat. In het hart van elk eiland is ruimte om te parkeren, wat het straat beeld rustig en groen houdt.
Je woont hier dichtbij het centrum en centraal station van Oss, maar ook de uitvalswegen richting ’s Hertogenbosch en Nijmegen zijn vlot bereikbaar. Even de stad in lopen of fietsen? Geen probleem. In de directe omgeving vind je ook nog speeltuinen en het recent aangelegde Sibeliuspark, perfect voor een wandeling of om even buiten te zijn. De sfeer in de buurt is prettig en ontspannen, met buren die er zijn als het nodig is, maar elkaar ook de ruimte geven.
Praktisch gemak dat je elke dag voelt
Achter de woning beschik je over twee eigen parkeerplaatsen, geen gedoe met parkeren dus, altijd plek aan huis. Ook in de wijk zelf zijn voldoende gratis parkeerplekken. Daarnaast is er volop bergruimte dankzij de schuur, de vide en slimme opbergmogelijkheden achter de schotten. Alles heeft z’n plek, waardoor je de ruimtes ook echt als leefruimte kunt gebruiken.
Klaar om dit zelf te ervaren?
Modern, duurzaam, strak afgewerkt en instapklaar, zo vind je ze maar zelden. Plan een bezichtiging in en ervaar het zelf!
Kenmerken en bijzonderheden:
- bouwjaar: 2018
- energielabel A+
- woonoppervlakte: circa 146 m²
- perceeloppervlakte: 127 m²
- duurzame, instapklare woning met hoog afwerkingsniveau
- royale uitgebouwde woonkamer met airco
- moderne keuken met groot kookeiland, inbouwapparatuur met o.a. een combi-oven en stoomoven
- strakke visgraat PVC-vloer met vloerverwarming
- vier slaapkamers, waarvan de vierde de gehele tweede verdiepingsvloer met vrijstaand bad betreft
- unieke badkamer, hotel-chique met grote inloopdouche
- sfeervolle stadstuin, met ruime berging en achterom
- twee parkeerplaatsen aan de achterzijde op eigen terrein
- 15 zonnepanelen (waarvan 11 recent geplaatst)
- Sibeliuspark om de hoek, geschikt voor wandelingen, fietsen, sporten, skaten en spelen
- centrum, centraal station, gezondheidscentrum en uitvalswegen binnen handbereik
- Vraagprijs
- € 540.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.699
- Bouwjaar
- 2018
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 146 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 127 m²
- Inhoud
- 527 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, wastafel, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- ATAG (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OSS E 7294
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 127 m²
- Achtertuin
- 30 m² (5,20 meter diep en 5,70 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Kortfoort
Oss- Inwoners
- 2.680
- Gezin met kinderen
- 26%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.059
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?