Verkocht
- 145 m²wonen
- 228 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 10 februari 2025
- Verkoopdatum
- 7 maart 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Oijenseweg 250 biedt het beste van twee werelden
In een paar minuutjes sta je in hartje Oss. En je geniet in een mum van tijd van het weidse uitzicht over de polders. De aangename ligging is één van de aspecten die de woning aan Oijenseweg 250 zo aantrekkelijk maakt. Maar er is meer. Lichtinval, indeling, ruimte en comfort… Ontdek je mee?
De vorige bewoners kochten de woning drie jaar geleden. “We waren op zoek naar meer ruimte”, vertelt de voormalige bewoonster. “Eén van de voorwaarden was dat we thuis konden werken. Dat kan hier, we hebben een kantoorruimte op de begane grond. Die hebben we zelfs multifunctioneel ingezet: hij diende voor ons ook als opbergruimte, speelkamer en hobbyruimte.”
Natuur om de hoek
Een andere reden om voor deze woning te kiezen, is de natuur om de hoek. “In een paar minuutjes wandel je de polders in. Precies wat we zochten, want we wilden dicht bij de natuur wonen, maar dan wel in een levendige wijk. De buurt is gezellig en de buren zijn heel aardig. Buiten zijn vrijwel altijd kinderen aan het spelen. En iedere ochtend zie je mensen hardlopen of wandelen met de hond. Kortom, een bruisende omgeving.”
Praktische indeling
De indeling van de woning is praktisch. Op de begane grond is de woonkamer, plus een eetkamer en een aparte kamer (de kantoorkamer). “De eetkamer is een groot pluspunt”, aldus de vertrekkende bewoners. “Er is zelfs een knusse leeshoek. Boven zijn er drie slaapkamers waarvan één grote slaapkamer en een moderne badkamer. En op zolder is zelfs nog een extra slaapkamer.”
Licht en comfortabel
Wat verder opvalt, is de lichtinval. “Die bleef ons keer op keer positief verrassen. Net als de tuin, een fijne plek om tot rust te komen.” De vorige bewoners hebben niet alleen drie jaar met veel plezier in de woning gewoond, maar ook verschillende verbeteringen aangebracht. “We hebben een nieuwe vloer laten leggen, beneden overal vloerverwarming aangebracht en veel schilderwerk uitgevoerd. Daardoor voelde de woning nóg comfortabeler en moderner.”
Jonge gezinnen
De woning is ideaal voor jonge gezinnen, doorstromers of stellen die kleiner willen gaan wonen, denken de vertrekkende bewoners. “Kinderen hebben hier de vrijheid om heerlijk in de natuur te spelen, terwijl je ook zó in de stad bent voor een kop koffie of de dagelijkse boodschappen. Hier ervaar je het beste van twee werelden.”
Feiten en cijfers
- Tussenwoning uit 2000
- Woning is aan de achterzijde uitgebouwd
- Houtlook PVC-vloer met vloerverwarming op begane grond
- Keuken met moderne uitstraling
- Drie slaapkamers op de eerste verdieping
- Rolluiken slaapkamers eerste verdieping en achterzijde begane grond
- Badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel, wastafel en toilet
- Vaste trap naar de tweede verdieping met een vierde slaapkamer
- De voormalige inpandige garage is als woonruimte benut. Deze is nu in gebruik als bijkeuken / kantoor
- Veel lichtinval
- Ruime parkeerplaats op eigen terrein
- Tuin op het westen met berging en achterom
- Kindvriendelijke woonwijk gunstig gelegen ten opzichte van het centrum en aan de andere kant de natuur in de polder
- Woonoppervlakte: circa 145 m²
- Inhoud: circa 512 m³
- Perceel: 228 m²
Aanvaarding in overleg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 485.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.345
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2000
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 145 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Perceel
- 228 m²
- Inhoud
- 512 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering en rolluiken
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel, eigendom
Kadastrale gegevens
- OSS D 4663
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 228 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 82 m² (8,80 meter diep en 9,30 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
3.299x
Bekeken
30x
Bewaard
10-2-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




