BlikvangerRuime woning met 42 m² garage, moderne keuken en veel potentie!
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een ruime 2-onder-1-kapwoning met drie slaapkamers, een moderne keuken en uitzonderlijk veel inpandige bergruimte? Dan biedt Van Nesstraat 5 in Oss een interessante basis. De woning beschikt over ca. 104 m² woonoppervlakte, een royale woonkamer van ca. 39 m², een keuken uit 2020, praktische bijkeuken, twee badkamers en een royale aangebouwde garage/berging van maar liefst ca. 42 m². Het geheel staat op een perceel van 252 m². De woning is op onderdelen gedateerd en biedt volop mogelijkheden om deze verder naar eigen smaak te moderniseren. Daarnaast is de gehele woning voorzien van HR+ beglazing en beschikt de achterzijde over een ruime overkapping.
Van Nesstraat 5 is gelegen in Oss-Zuid, in de Zeeheldenbuurt II. Vanuit de woning zijn het centrum van Oss, winkels, scholen en overige dagelijkse voorzieningen goed bereikbaar. Station Oss ligt op korte fietsafstand en via de omliggende wegen zijn onder andere de N329, A50 en A59 goed bereikbaar.
Indeling
Begane grond: Entree, hal, woonkamer, keuken, bijkeuken, toiletruimte, badkamer en garage/berging.
Eerste verdieping: Overloop, drie slaapkamers, badkamer en separate toiletruimte.
Bergruimte: Royale aangebouwde garage/berging met bergzolder.
Buitenruimte: Voortuin, oprit, achtertuin en royale overkapping.
Kenmerken
- Woonoppervlakte 104m², inhoud 580m³.
- Perceeloppervlakte 252m², bouwjaar 1953.
- Energielabel D, overige inpandige ruimte 47 m².
- De gehele woning is voorzien van HR+ beglazing.
- De entree van ca. 3,7 m² beschikt over de trapopgang en praktische kastruimte.
- De woonkamer van ca. 39,1 m² loopt van voor tot achter en biedt volop ruimte voor een royale zit- en eethoek.
- De keuken van ca. 8,4 m² is in 2020 vernieuwd en vormt daarmee een sterk en modern onderdeel van de woning.
- Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken van ca. 7,4 m² met toegang tot de achterzijde.
- Op de begane grond bevinden zich tevens een separate toiletruimte en badkamer van ca. 5,0 m² met douche en wastafel.
- Een belangrijk pluspunt is de garage/berging van ca. 42,0 m² met volop mogelijkheden voor stalling, hobby-, klus- en opslagdoeleinden. Door de pui te wijzigen, maak je er gemakkelijk een garage van met opslag voor drie auto's.
- Boven de garage bevindt zich bovendien een ruime bergzolder voor aanvullende opslag.
- Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van ca. 11,9 m², 10,8 m² en 5,3 m².
- De eerste verdieping beschikt over een tweede badkamer van ca. 1,8 m² met douche en wastafel en een separate toiletruimte.
- De woning is op onderdelen gedateerd en biedt volop mogelijkheden om verder naar eigen smaak te moderniseren.
- Aan de achterzijde bevindt zich een royale overkapping van ca. 24 m².
- De achtertuin is grotendeels bestraat en voorzien van diverse borders en beplanting.
- De ruime oprit biedt parkeergelegenheid op eigen terrein en toegang tot de garage/berging.
Ben jij op zoek naar een ruime woning met veel praktische ruimte en mogelijkheden om deze volledig naar eigen smaak te moderniseren? Plan dan een bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden van Van Nesstraat 5.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Moderne keuken en living
Woonkamer van 39,1 m² en keuken uit 2020.
Ruime overkapping en tuin
Achtertuin met royale overkapping van 24 m².
Eigen oprit en garage
Ruime oprit en aangebouwde garage/berging van 42 m².
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 400.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.846
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1953
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
104 m²
Overige inpandige ruimte
47 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
18 m²
Perceel
252 m²
Inhoud
580 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
2 douches en wastafel
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Voorzieningen
Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie
Energie
Energielabel
D
Isolatie
HR-glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)