IJssellaan 152935 CV Ouderkerk aan den IJsselVerspr. huizen Ouderkerk Noord
€ 459.000 k.k.
- 86 m²wonen
- 183 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerInstapklaar wonen tussen polder en Hollandsche IJssel
Omschrijving
Aan de rustige IJssellaan, tussen de polder en de Hollandsche IJssel, staat deze verrassend complete en volledig gemoderniseerde hoekwoning.
Een woning die je direct het gevoel geeft dat alles klopt: strak afgewerkt, sfeervol ingericht, uitstekend verduurzaamd en bovendien helemaal instapklaar. Sinds 2022 is de woning grondig verbouwd, uitgebouwd en gerenoveerd, waardoor hier een comfortabel en eigentijds thuis is ontstaan dat vooral starters, kleine gezinnen en liefhebbers van deze geliefde woonomgeving direct zal aanspreken.
Ook buiten is het plaatje compleet. De woning beschikt over een verzorgde voor-, zij- en achtertuin, waarbij de achtertuin op het westen is gelegen. Daardoor geniet je hier volop van de middag- en avondzon. De voortuin is netjes aangelegd en biedt ruimte om een auto op eigen terrein te parkeren. In de achtertuin vind je daarnaast een nieuw opgebouwde berging met geïsoleerde wanden, een onderheide betonvloer en een eigen groepenkast; ideaal voor opslag, hobby of extra gebruiksmogelijkheden. Via de achterom kom je uit bij een groen speelveld, wat deze plek extra aantrekkelijk maakt.
Binnen valt direct de prettige lichtinval en verzorgde afwerking op. De hal geeft toegang tot het moderne toilet, de trapkast en de trapopgang. Vanuit daar stap je de woonkamer in, een warme en uitnodigende leefruimte met zithoek aan de voorzijde en het eetgedeelte aan de tuinzijde. De dubbele openslaande deuren verbinden binnen moeiteloos met buiten. De natuurstenen vloer op de begane grond, de houtkachel, vloerverwarming en airco zorgen samen voor comfort én sfeer. De open keuken in dubbele opstelling sluit hier naadloos op aan en is uitgevoerd met natuurstenen werkbladen, een Boretti 6-pits gasfornuis met oven, afzuigschouw, koel-vriescombinatie, magnetron, vaatwasser en een praktisch eiland met spoelbak.
Op de eerste verdieping zijn twee ruime slaapkamers aanwezig, beide vergroot met een dakkapel en voorzien van airco. De badkamer is modern en sfeervol afgewerkt met ligbad, douche, wastafelmeubel, elektrische designradiator en elektrische vloerverwarming. Ook is er een separate toiletruimte en een praktische wasruimte. De tweede verdieping, eveneens uitgerust met airco, biedt nog een volwaardige derde slaapkamer, veel lichtinval door de dakramen en handige bergruimte achter de knieschotten.
De ligging is fijn. Je woont hier rustig en groen, met voorzieningen in zowel Ouderkerk aan den IJssel als Gouderak.
Basisscholen, sportverenigingen en dagelijkse winkels zijn in de nabijheid gelegen en steden als Gouda en Rotterdam liggen op circa een half uur rijden.
Uitvoering
De woning is vanaf 2022 volledig aangepakt en afgewerkt met strakke wanden, een natuurstenen vloer op de begane grond en verzorgde verdiepingsvloeren. Het geheel maakt een zeer nette, sfeervolle en instapklare indruk.
Installaties
Verwarming op de begane grond via vloerverwarming, houtkachel en airco-unit. De cv-installatie betreft een Remeha uit 2022 en verzorgt zowel de vloerverwarming als het warme water. De eerste en tweede verdieping worden verwarmd en gekoeld via airco-units. In de badkamer is elektrische vloerverwarming aanwezig.
Keuken
Open keuken in dubbele opstelling met natuurstenen werkbladen, wandopstelling met koel-vriescombinatie, magnetron en Boretti 6-pits gasfornuis met oven en afzuigschouw. Het eiland beschikt over een spoelbak en vaatwasser.
Sanitair
Modern toilet op de begane grond met hangend closet. De badkamer op de eerste verdieping is volledig betegeld in een neutrale, warme kleurstelling en uitgerust met ligbad, douche, wastafelmeubel, elektrische designradiator, elektrische vloerverwarming en mechanische ventilatie. Daarnaast is er een separaat tweede toilet.
Tuin & omgeving
Voor-, zij- en achtertuin met een zonnige ligging en parkeren op eigen terrein. De achtertuin is grotendeels bestraat en voorzien van borders, een berging en een achterom naar een groen speelveld.
Een rustige woonplek tussen polder en rivier!
Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ervaar zelf hoe compleet deze woning is.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 459.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.337
- Bouwjaar
- 1954
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 86 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 183 m²
- Inhoud
- 322 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, en rookkanaal
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, elektrische verwarming, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- OUDERKERK AAN DEN IJSSEL A 4319
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 183 m²
- Achtertuin
- 95 m² (6,30 meter diep en 15,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Populariteit
4.112x
Bekeken
54x
Bewaard
26-3-2026
Op Funda
Buurt

Verspr. huizen Ouderkerk Noord
Ouderkerk aan den IJssel- Inwoners
- 1.500
- Gezin met kinderen
- 43%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.808
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?