Nieuw
Zaling 1133356 DJ PapendrechtZuidkil Kwartier
€ 1.275.000 k.k.
- 200 m²wonen
- 415 m²perceel
- 5slaapkamers
- A+energielabel
Ruimte, licht en buitenleven komen hier op een heerlijke manier samen
Omschrijving
Ruimte, licht en buitenleven komen hier op een heerlijke manier samen!
Welkom aan de Zaling 113 in Papendrecht. Een verrassend royale woning waar u aan ruimte absoluut geen gebrek heeft. Met maar liefst circa 200 m² woonoppervlakte, vijf slaapkamers, twee badkamers, een garage, een royale tuinkamer, meerdere overkappingen en een heerlijke tuin met volop privacy biedt deze woning bijzonder veel wooncomfort.
Maar het zijn niet alleen de vierkante meters die hier indruk maken. De woning voelt licht, open en sfeervol aan, met een royale leefruimte op de begane grond en een prachtige verbinding met buiten. Tel daar de uitgebreide mogelijkheden op de verdiepingen en de fantastische buitenruimte bij op en u heeft een huis waar u jarenlang met plezier kunt wonen.
BEGANE GROND
Via de entree komt u binnen in de hal met meterkast, toiletruimte en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal bereikt u de royale leefruimte, waar direct opvalt hoeveel licht en ruimte deze woning te bieden heeft.
Aan de voorzijde bevindt zich de ruime keuken. Deze is uitgevoerd in een lichte, tijdloze kleurstelling en beschikt over een royale U-vormige opstelling met volop werk- en bergruimte en diverse Miele inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, combimagnetron, ovens en koelkast. Door de grote ramen aan de voorzijde valt ook hier veel daglicht naar binnen.
Aansluitend bevindt zich de eetkamer, waar ruimschoots plaats is voor een grote eettafel. De open indeling zorgt ervoor dat keuken, eetkamer en woonkamer op een natuurlijke manier met elkaar verbonden zijn. De strakke gietvloer die door de leefruimte is gelegd versterkt het ruimtelijke karakter.
De woonkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is royaal van formaat. De sfeervolle haard vormt een mooie blikvanger en de vele raampartijen en openslaande deuren zorgen voor een fijne verbinding met de tuin. Vanuit vrijwel iedere hoek is er zicht op het groen buiten.
Maar daarmee houdt de ruimte op de begane grond nog niet op. Aansluitend aan de woning bevindt zich namelijk een bijzonder royale tuinkamer. Deze extra ruimte biedt volop mogelijkheden en kan bijvoorbeeld worden gebruikt als hobbyruimte, speelkamer, werkplek of extra verblijfsruimte. Dankzij de grote glaspartijen die volledig open en dicht geschoven kunnen worden is de verbinding met het buitenleven altijd dichtbij.
Daarnaast beschikt de woning over een garage die is voorzien van een separaat toilet, bereikbaar vanuit de tuinkamer en de voordeur. Ideaal voor het stallen van fietsen, opslag of andere praktische doeleinden.
EERSTE VERDIEPING
Via de trap bereikt u de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, de badkamer en een separate toiletruimte. De royale hoofdslaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en beschikt over een eigen walk-in closet. Vanuit deze slaapkamer heeft u bovendien toegang tot het balkon. Een fijne, ruime slaapkamer met airconditioning en voldoende plaats voor een groot bed en aanvullende meubels.
Aan de voorzijde bevinden zich nog twee slaapkamers waarvan er één voorzien is van airconditioning. Beide kamers zijn prettig van formaat en daardoor uitstekend geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer.
De badkamer is ruim opgezet en uitgevoerd met een douche en wastafelmeubel. De toiletruimte bevindt zich separaat op de overloop.
TWEEDE VERDIEPING
Ook de tweede verdieping biedt verrassend veel ruimte. Hier bevinden zich nog eens twee slaapkamers met airconditioning en een tweede badkamer. Dankzij de dakkapellen beschikken de kamers over extra ruimte en prettig daglicht, terwijl de schuine daklijnen voor een sfeervol karakter zorgen.
De tweede badkamer met toilet, douche en dubbele wastafel maakt deze verdieping extra praktisch, zeker voor een groter gezin of wanneer u regelmatig gasten ontvangt. Met in totaal vijf slaapkamers en twee badkamers biedt de woning volop flexibiliteit. Een thuiswerkplek, hobbykamer of logeerkamer creëren? Hier kan het allemaal.
BUITENRUIMTE
En dan de tuin… die maakt het plaatje compleet! De ruime achtertuin is heerlijk groen aangelegd en biedt dankzij de hoge hagen en volwassen beplanting volop privacy. Met een royaal gazon, verschillende terrassen en meerdere zitplekken is er altijd wel een fijne plek om van het buitenleven te genieten.
Direct aan de woning bevindt zich een zeer royale overkapping die over een groot deel van de achtergevel doorloopt. De openslaande deuren vanuit de woning zorgen voor een mooie verbinding tussen binnen en buiten. Onder de overkapping is volop ruimte voor een grote eettafel, waardoor dit dé plek is om zodra het weer het toelaat buiten te eten. De lichtstraten zorgen voor extra daglicht en met terrasverwarming en een plafondventilator is ook aan het comfort gedacht. Hier ziet u de lange zomeravonden al helemaal voor zich!
Aansluitend bevindt zich dus nog een bijzonder royale overdekte tuinkamer, ingericht als een volwaardige buitenkamer. Met een comfortabele zithoek, televisie en bar is dit een heerlijke plek om samen te komen met familie en vrienden. De grote glazen schuifwanden kunnen vrijwel volledig worden geopend, waardoor de buitenkamer en tuin op mooie dagen naadloos in elkaar overlopen. Ook is hier airconditioning aanwezig.
Verderop in de tuin is een gezellige loungeplek gecreëerd en ook aan de zijkant van de woning bevindt zich een beschut terras. Het ruime gazon en de groene erfafscheiding maken het geheel compleet. Of u nu uitgebreid wilt tafelen, met vrienden wilt borrelen, van de zon wilt genieten of juist lekker de beschutting opzoekt: hier is voor ieder moment van de dag een fijne plek te vinden.
Aan de voorzijde beschikt de woning daarnaast over een carport en op het perceel bevindt zich een vrijstaande berging, ideaal voor bijvoorbeeld fietsen en tuingereedschap. Het meetrapport vermeldt circa 11 m² externe bergruimte.
BIJZONDERHEDEN
• Energielabel A+
• Bouwjaar 2011
• Circa 200 m² woonoppervlakte;
• Maar liefst vijf slaapkamers;
• Twee badkamers;
• Airconditioning op alle verdiepingen;
• 22 zonnepanelen;
• Ruime keuken met veel werk- en bergruimte;
• Carport én inpandig bereikbare garage;
• Fantastische buitenruimte met meerdere overkappingen;
• Volwaardige buitenkamer met bar en glazen schuifwanden;
• Groene achtertuin met veel privacy;
• Vrijstaande berging van circa 11 m²;
• Oplevering in overleg.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Lichte royale leefruimte
Open keuken, eetkamer en woonkamer met gietvloer en haard.
Volwaardige buitenkamer
Grote overkapping, tuinkamer met bar, schuifwanden en veel privacy.
Energielabel A+ en zonnepanelen
22 zonnepanelen en airconditioning op alle verdiepingen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.275.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.375
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2011
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 200 m²
- Overige inpandige ruimte
- 18 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 96 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 415 m²
- Inhoud
- 817 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, 2 dubbele wastafels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- PAPENDRECHT C 4507
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 415 m²
- Eigendomssituatie
- Eigendom belast met opstal
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
1.310x
Bekeken
21x
Bewaard
10-9-2026
Op Funda
Buurt

Zuidkil Kwartier
Papendrecht- Inwoners
- 1.775
- Gezin met kinderen
- 52%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.084
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



