Nieuw
Emmastraat 382641 EE PijnackerPijnacker-Centrum/Dorp
€ 525.000 k.k.
- 120 m²wonen
- 99 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Welkom aan de Emmastraat 38 in Pijnacker!
Ben je op zoek naar een ruime en veelzijdige woning met een fijne indeling en een heerlijk dakterras? Dan is dit jouw kans!
Omgeving
De woning is gelegen aan de Emmastraat in Pijnacker, een rustige en prettige straat in een geliefde woonomgeving.
Hier woon je met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, terwijl je tegelijkertijd geniet van een fijne, dorpse sfeer.
Op korte afstand vind je het gezellige centrum van Pijnacker met diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden. Of je nu snel boodschappen wilt doen of uitgebreid wilt genieten op een terras, alles ligt dichtbij!
Voor gezinnen is de ligging ideaal: in de directe omgeving vind je diverse basisscholen, kinderopvang en sportverenigingen. Ook zijn er meerdere speeltuinen en groenvoorzieningen in de buurt, wat het een fijne plek maakt voor jong en oud.
Voor ontspanning en recreatie kun je terecht in de nabijgelegen parken en het groene buitengebied. Ideaal voor een wandeling, een rondje hardlopen of gewoon even tot rust komen.
De bereikbaarheid is uitstekend. Met het RandstadRail-station op korte afstand heb je een directe verbinding naar Den Haag en Rotterdam. Daarnaast zorgen de nabijgelegen uitvalswegen ervoor dat ook steden als Delft en Zoetermeer snel en gemakkelijk bereikbaar zijn.
Kortom: een ideale woonomgeving waar rust, ruimte en voorzieningen perfect samenkomen, een plek waar je je direct thuis voelt!
Indeling
Bij binnenkomst stap je in de hal, waar je direct toegang hebt tot de trap naar boven en de leefkeuken met aangrenzende woonkamer. De open keuken is van alle gemakken voorzien, met onder andere een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, koelkast, oven, vaatwasser en mengkraan. Hier kook je met plezier terwijl je in contact blijft met de rest van de woning. Praktisch is ook de trapkast, ideaal voor extra bergruimte.
Bij de tussenhal bereik je het toilet en de deur naar de tuin, een fijne plek om even buiten te zitten. Op de begane grond vind je bovendien een ruime slaapkamer met tegelvloer en een eigen badkamer met douche en wastafel. Perfect voor gelijkvloers wonen, gasten of een thuiskantoor!
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers aan de voorzijde van de woning. De badkamer op deze verdieping is royaal en luxe uitgevoerd met een dubbele wastafel, ligbad en een ruime inloopdouche met dubbele douchekop, een heerlijke plek om te ontspannen.
Aan de achterzijde vind je nog een derde slaapkamer met directe toegang tot het dakterras. En wat voor één! Het ruime dakterras biedt volop mogelijkheden om te genieten van het buitenleven, of het nu gaat om een loungehoek, eettafel of zonbed.
De woning is voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing en biedt een prettige combinatie van ruimte, comfort en functionaliteit.
Kortom: een verrassend ruime woning met meerdere slaapkamers, twee badkamers en een heerlijk dakterras, ideaal voor comfortabel wonen!
Kenmerken:
- Bouwjaar 1919
- Gebruiksoppervlakte wonen circa 120 m²
- Geen lijst van zaken aanwezig
- Geen zelfbewoningsclausule van toepassing
- Ouderdomsclausule van toepassing
- Overige verkoopinformatie digitaal beschikbaar
Bij interesse adviseren wij u, uw eigen aankoopmakelaar in te schakelen!
Mocht u interesse hebben in deze woning maar u heeft uw eigen woning nog niet verkocht... bel dan zeker even met ons kantoor voor een vrijblijvende waardebepaling!
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot een bezichtiging, het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
-----------------------------------------------------------------------------------
Welcome to Emmastraat 38 in Pijnacker!
Are you looking for a spacious and versatile home with a practical layout and a wonderful rooftop terrace? Then this is your opportunity!
Surroundings
The property is located on Emmastraat in Pijnacker, a quiet and pleasant street in a popular residential area. Here, you can enjoy a charming village atmosphere while having all daily amenities within easy reach.
Within a short distance, you will find the lively centre of Pijnacker with a variety of shops, supermarkets, and restaurants. Whether you need to do some quick shopping or would like to enjoy a drink on a terrace, everything is close by!
For families, the location is ideal. Several primary schools, childcare facilities, and sports clubs are located in the immediate vicinity. There are also multiple playgrounds and green areas nearby, making it a pleasant place for both young and old.
For relaxation and recreation, you can visit the nearby parks and green outdoor areas, perfect for a walk, a run, or simply unwinding.
Accessibility is excellent. With the RandstadRail station just a short distance away, you have a direct connection to both The Hague and Rotterdam. In addition, nearby highways provide quick and easy access to cities such as Delft and Zoetermeer.
In short: an ideal residential environment where peace, space, and amenities come together perfectly, a place where you will immediately feel at home!
Layout
Upon entering, you step into the hallway, which provides direct access to the staircase to the upper floor and the open-plan kitchen with adjoining living room. The modern kitchen is fully equipped with, among other things, a 5-burner gas stove, extractor hood, refrigerator, oven, dishwasher, and mixer tap. Here you can enjoy cooking while staying connected to the rest of the home. Practical additional storage space is provided by the cupboard under the stairs.
Through the intermediate hallway, you reach the toilet and the door leading to the garden, a lovely place to sit outside and relax. The ground floor also features a spacious bedroom with tiled flooring and a private bathroom equipped with a shower and washbasin. Perfect for single-level living, guests, or a home office!
On the first floor, there are two bedrooms located at the front of the property. The bathroom on this floor is spacious and luxuriously designed, featuring a double washbasin, bathtub, and a large walk-in shower with double shower heads — an ideal place to unwind.
At the rear of the property, you will find a third bedroom with direct access to the rooftop terrace. And what a terrace it is! The spacious rooftop terrace offers plenty of opportunities to enjoy outdoor living, whether you prefer a lounge area, dining table, or sunbeds.
The property is fitted with wooden window frames with double glazing and offers a pleasant combination of space, comfort, and functionality.
In short: a surprisingly spacious home with multiple bedrooms, two bathrooms, and a wonderful rooftop terrace, ideal for comfortable living!
Features:
- Built in 1919
- Living area approximately 120 m²
- Located in the town centre
- Two bathrooms
- Southwest-facing garden
- Spacious southwest-facing rooftop terrace
- Energy label D
- Wooden window frames with double glazing
- No questionnaire available
- No fixtures and fittings list available
- No owner-occupancy clause applicable
- Age clause applicable
- Additional sales information available digitally
If interested, we recommend engaging your own purchasing agent!
Are you interested in this property but have not yet sold your current home? Feel free to contact our office for a non-binding valuation.
The information provided has been compiled with due care. However, no rights may be derived from its accuracy. All information provided should be regarded as an invitation to arrange a viewing, make an offer, or enter into negotiations.
The measurement instruction is based on the NEN2580 standard. This instruction aims to apply a more uniform method of measuring to provide an indication of the usable floor area. The measurement instruction does not completely exclude differences in measurement outcomes due to interpretation differences, rounding, or limitations during the measuring process.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 525.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.375
- Bouwjaar
- 1919
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 120 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 25 m²
- Perceel
- 99 m²
- Inhoud
- 436 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, 2 wastafelmeubels, dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en natuurlijke ventilatie
Kadastrale gegevens
- PIJNACKER C 3236
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 99 m²
- Zonneterras
- 31 m² (6,86 meter diep en 4,58 meter breed)
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Pijnacker-Centrum/Dorp
Pijnacker- Inwoners
- 4.230
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.920
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.