Nieuw
Rakehof 274841 HC PrinsenbeekPrinsenbeek
€ 592.500 k.k.
- 131 m²wonen
- 281 m²perceel
- 3slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerRuime hoekwoning met zonnige tuin en garage!
Omschrijving
Je zoekt een plek waar rust, ruimte en gezelligheid samenkomen? Dan voel je je direct thuis aan de Rakehof 27 in Prinsenbeek. Deze uitgebouwde hoekwoning ligt in een fijne, kindvriendelijke wijk waar het leven net even wat relaxter voelt.
Aan de voorzijde kijk je uit op een groen speelveldje. Ideaal, want terwijl jij binnen of in de tuin geniet, spelen de kinderen lekker buiten en heb je ze gewoon in het zicht. Dat geeft een vertrouwd en ontspannen gevoel. En wil je de gezelligheid opzoeken? Dan wandel je zo het centrum van Prinsenbeek in, waar je een rijk verenigingsleven en een warme dorpssfeer vindt.
Binnen ervaar je direct de ruimte die de uitbouw met zich meebrengt. De woning is netjes onderhouden en voelt verzorgd aan, waardoor je hier zonder grote zorgen kunt intrekken. Met drie slaapkamers heb je volop mogelijkheden, of je nu een gezin hebt, thuiswerkt of gewoon wat extra ruimte wilt.
De tuin is echt zo’n plek waar je blij van wordt. Gelegen op het westen, dus zodra de zon zich laat zien, zit je hier goed tot in de avond. Het vrije en ruimtelijke gevoel geeft je bijna het idee dat je op vakantie bent in eigen huis. Onder de gezellige overkapping kun je eindeloos natafelen, borrelen of gewoon genieten van het buitenleven, ongeacht het moment van de dag.
Praktisch is het hier ook helemaal op orde. Je parkeert gratis in de straat en in de directe omgeving, en om de hoek vind je een laadpaal. Daarnaast beschik je over een eigen garage, ideaal voor opslag, hobby’s of het stallen van je auto en / of fietsen.
Met energielabel B zit je hier bovendien comfortabel en energiezuinig.
Dit is zo’n woning waar alles klopt: een fijne ligging, een warme sfeer en precies de juiste hoeveelheid ruimte om er echt jouw plek van te maken.
Wil jij de zon- en schaduwstand zien van deze woning? Ga dan snel naar de website van Van der Sande Makelaars voor nog meer gave belevingen bij deze woning!
BIJZONDERHEDEN
- Het pand is grotendeels voorzien van houten kozijnen met HR++ beglazing (m.u.v. zolderraam in Cv-ruimte);
- De begane grond is grotendeels voorzien van houten vloeren, spachtelputz wand- en stucwerk plafondafwerking;
- De eerste verdieping is grotendeels voorzien van laminaat vloeren, spachtelputz wand- en stucwerk plafondafwerking;
- De tweede verdieping is grotendeels voorzien van zeil, geschilderde wand- en plafondafwerking;
- Het is vrij parkeren in de straat en omgeving;
- De meterkast heeft 9 groepen, 3 aardlekschakelaars, een digitale dag- & nachtstroom tariefmeter en digitale gasmeter;
- In 2025 is de gevel van de woning (m.u.v. de garage) opnieuw gevoegd;
- De bouwjaren van de keuken en de badkamer zijn onbekend;
- De boiler in de keuken is in 2023 vernieuwd;
- In 2024 is de buitenzijde geschilderd en de begane grond binnen;
- De garage is 2008 / 2009 gebouwd en de uitbouw in 2015, op aangeven van de vorige eigenaar;
- In 2016 is de huidige eigenaar komen wonen en in 2017 is het platte dak geïsoleerd en voorzien van nieuwe bitumen laag;
- Er is een alarm installatie aanwezig die achter blijft. Wij adviseren deze te (laten) reviseren;
- In 2024 is de kap (van binnenuit) geïsoleerd;
- De verdiepingsvloeren zijn van beton;
- Er is een glasvezel aansluiting;
- Warm water en verwarming gaan via de Cv-ketel: Atag, eigendom, 2019;
- Er liggen 15 zonnepanelen (eigendom, blijven achter) op het dak uit het jaar 2020, met een opbrengst afgelopen jaar van ongeveer 3.800 kWh afgelopen jaar;
- Deze woning heeft energielabel B;
- Voor een indicatie van het energieverbruik verwijzen wij naar de vragenlijst;
Aan bovengenoemde opgaven kunnen geen rechten worden ontleend, aangezien de vermelde kosten variabel zijn en/of periodiek gewijzigd kunnen worden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 592.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.523
- Bouwjaar
- 1973
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 131 m²
- Overige inpandige ruimte
- 26 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Perceel
- 281 m²
- Inhoud
- 551 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en zonnepanelen
- Cv-ketel
- Atag (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- PRINSENBEEK E 4843
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 281 m²
- Achtertuin
- 0,01 meter diep en 0,01 meter breed
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Populariteit
787x
Bekeken
22x
Bewaard
23-5-2026
Op Funda
Buurt

Prinsenbeek
Prinsenbeek- Inwoners
- 11.460
- Gezin met kinderen
- 39%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.648
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.