Verkocht
Maasstraat 391442 RS PurmerendOverwhere-Zuid
€ 350.000 k.k.
- 74 m²wonen
- 116 m²perceel
- 4slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 23 januari 2025
- Verkoopdatum
- 18 februari 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op zoek naar een leuke, lichte, maar bovenal goed ingedeelde eengezinswoning de Overwhere? Gevonden! Deze woning heeft een ruime woonkamer met een open keuken, 3 slaapkamers, een tuin gelegen op het westen en alle nodige voorzieningen zijn om de hoek!
LIGGING/OMGEVING
Binnen 3 minuten fietsen sta je op de Koemarkt met een groot aanbod aan uitmuntende restaurants en cafés, het centrum en het Willem Eggertcentrum bieden het volledig aanbod aan winkels wat je maar kunt bedenken en voor boodschappen is het Wormerplein op 5 minuten lopen gelegen. Er is in de omgeving zowel basis- als voortgezet onderwijs aanwezig, er zijn diverse sportscholen en sportclubs. Met de auto ben je in no-time op de N235(Jaagweg) N244 en A7, openbaar vervoer in de vorm van buslijnen stoppen om de hoek, het treinstation Overwhere ligt op minder dan 5 minuten fietsen.
INDELING
De ruime voortuin is gelegen op het oosten omringd door afsluitbaar hekwerk. De entree geeft toegang tot de trap naar de eerste verdieping, het toilet en de woonkamer. De woonkamer is gesitueerd over de gehele diepte van de woning met de open keuken, met de gebruikelijke inbouwapparatuur, aan de achterzijde. De grote raampartijen geven een goed zicht op de achtertuin, gelegen op het westen. De achtertuin is voorzien van een berging voorzien van elektra.
Via de overloop op de eerste verdieping heeft men toegang tot 3 slaapkamers waarvan 1 dienst doet als inloopgarderobe. De slaapkamers aan de voor- en achterzijde van de woning zijn van goed formaat en bieden beide ruimte voor een 2-persoonsbed. De slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een rolluik. De badkamer is voorzien van een wastafelmeubel, een handdoekenradiator en inloopdouche.
De tweede verdieping heeft op de overloop de wasmachineaansluitingen en de Stadsverwarmingsunit. Verder heeft de overloop ook voldoende opbergruimte. De slaapkamer op deze verdieping is voorzien van een dakkapel aan de achterzijde.
OPPERVLAKTE
• Woonoppervlakte: 73,9m²
• Gebouwgebonden buitenruimte: 1,4m²
• Externe bergruimte: 8,3m²
• Inhoud: 307,85m³
KADASTRAAL BEKEND
• Gemeente: Purmerend
• Sectie: D
• Nummer: 7690
• Groot: 116m²
EIGENDOM
De woning is gelegen op eigen grond.
PARKEREN
Men kan vrij parkeren in de direct omgeving.
OVERIGE BIJZONDERHEDEN
• Energielabel B
• Genoemde afmetingen zijn conform NEN-2580
• Oplevering is in overleg en kan spoedig
• Notaris is keuze koper, mits gelegen in Purmerend
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 350.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.730
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
- Soort dak
- Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 74 m²
- Overige inpandige ruimte
- 13 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 116 m²
- Inhoud
- 308 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- B
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- PURMEREND D 7690
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 116 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 42 m² (8,28 meter diep en 6,09 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
4.595x
Bekeken
123x
Bewaard
23-1-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




