Nieuw
Van IJsendijkstraat 2311442 CL PurmerendOverwhere-Zuid
€ 400.000 k.k.
- 86 m²wonen
- 217 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Pak jij de handschoen op?
Gezocht? Handige Harry of Harriët die van een fijne hoekwoning, waar de tijd wat heeft stilgestaan, een paleisje wil maken dat garant staat voor weer jaren woonplezier.
Twee rechterhanden, wat doorzettingsvermogen, a little help from your friends of gewoon een goed voorstellingsvermogen, dat moet je wel hebben als je een kijkje komt nemen op van IJsendijkstraat 231 in Purmerend. Deze hoekwoning is lekker ruim en heeft een extra grote tuin.
De eigenaar heeft hier ruim 60 jaar gewoond dus het moet wel een fantastische plek zijn.
Even kort wat over de wijk Overwhere. Steeds meer mensen weten de weg te vinden naar deze wijk. Niet zo gek ook, je hebt hier alles bij de hand. Zo fiets je in no-time naar het Makado winkelcentrum en het Wormerplein voor je dagelijkse boodschappen. Daarnaast zijn verschillende basisscholen in de omgeving te vinden. Voor de sportievelingen onder ons; of je nu wilt voetballen, padellen, tennissen of honkballen, de sportvelden van verschillende verenigingen zijn op loopafstand van je huis. Met de fiets sta je overigens binnen 10 minuten in het centrum van Purmerend. Ook heb je de bushalte en het treinstation op loopafstand.
Indeling:
Vanaf de doorgaande weg kom je het rustige hofje in gereden waar je de auto kunt parkeren.
Wanneer je de voordeur binnen gaat heb je een klein halletje met een moderne meterkast. We lopen door naar de doorzonwoonkamer. De grote raampartijen aan weerskanten en het zijraam zorgen ervoor dat dit een heerlijke fijne en lichte kamer is.
Via een tussenhal, met toilet, loop je door naar de dichte keuken. Groot pluspunt is de aangebouwde aluminium serre waar je vanaf het vroege voorjaar al lekker buiten kunt zitten. Als het wat kouder is dan schuif je de glazen wanden dicht en zit je lekker beschut. Lekker plekkie hoor!
Aangekomen op de eerste verdieping heb je toegang tot 2 slaapkamers en twee bergkasten. De derde slaapkamer is ooit omgebouwd tot grote badkamer en die is compleet met ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping: Deze verdieping is in gebruik als bergvliering en is bereikbaar via een vlizotrap. Indien gewenst kan hier op eenvoudige wijze een extra kamer inclusief een vast trap worden gerealiseerd.
Maar het ‘unique selling point’ van deze woning is de heerlijke tuin. Met zijn ligging op het Noorden (klein beetje west) heb je hier verrassend veel zon. Die gaat namelijk aan de zijkant onder waardoor je het laatste zonnestraaltje nog mee kunt pakken Een ideale ontspan-plek voor in de lente, zomer en herfst. Zie je jezelf al zitten, na een lange dag (klussen) met een drankje en de krant in de avondzon?!
Nog even kort samengevat:
- Hoekwoning
- Helemaal te maken zoals je zelf wilt
- 8 zonnepanelen
- Energielabel C
- Deels kunststof kozijnen
- Aangebouwde aluminium serre
- perceel van 217 m2
- Gelegen in een hofje
- Airco aanwezig
Gaan jouw handen jeuken nu je dit gelezen hebt en de foto's hebt gezien? Wacht dan niet langer en plan snel een bezichtiging in bij van IJsendijkstraat 231 in Purmerend. Ben je nog niet uitgekeken? Vergeet dan niet ook de woningvideo die Mariska hier heeft opgenomen nog even te bekijken en droom alvast lekker van al het moois dat jij hier gaat realiseren.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 400.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.651
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1962
- Specifiek
- Kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 86 m²
- Overige inpandige ruimte
- 15 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 217 m²
- Inhoud
- 396 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- PURMEREND D 726
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 217 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 88 m² (10,50 meter diep en 8,41 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
1.180x
Bekeken
17x
Bewaard
3-4-2026
Op Funda
Buurt

Overwhere-Zuid
Purmerend- Inwoners
- 6.300
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.399
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



