Nieuw
Raarhoeksweg 378102 SZ RaalteBuitengebied Raalte
€ 785.000 k.k.
- 85 m²wonen
- 3.000 m²perceel
- 3slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
Landelijk wonen, met voorzieningen om de hoek – Raarhoeksweg 37 Raalte
Uniek, groen en ruimte: uw droomboerderij op een toplocatie!
Net buiten de bebouwde kom van Raalte Noord, centraal in het natuurschoonrijke Salland, ligt dit voormalige agrarische erf groot circa 3000 m² met de als “wonen” bestemde riet gedekte boerderij. De aangebouwde voormalige veestal, wagenloods, schuur en kleine veestal complementeren het geheel.
Indeling:
Begane grond: entree in tussenbouw, bijkeuken met toilet, douche, opstelling cv combikachel en meterkast, keuken, woonkamer, slaapkamer, vanuit de keuken is er een doorgang naar de deel met de voormalige veestal, hier is ook de trapopgang naar de slaapkamers boven het woongedeelte.
Verdieping: overloop, twee kleine slaapkamers en de grote voormalige hooizolder.
In het knusse woongedeelte van de boerderij zijn nog veel authentieke details uit de bouwperiode aanwezig.
De extra bij te kopen grond tot maximaal 2.77.95 hectare is ideaal voor het hobbymatig houden van vee/dieren.
Binnen 10 minuten fietsen ben je in het centrum van Raalte met alle voorzieningen.
De Hanzesteden Zwolle en Deventer zijn gelegen op ca. 25 autominuten.
Raalte heeft een uitstekende en centrale ligging in Salland. Het vernieuwde treinstation biedt treinverbindingen richting Enschede en Zwolle, vanwaar u eenvoudig door heel Nederland kunt reizen. Kortom een bijzondere plek om te wonen en of te werken vanuit huis.
Bijzonderheden:
• Oorspronkelijk bouwjaar 1925
• Glasvezel, aardgasaansluiting en krachtstroom, geen rioolaansluiting maar IBA op eigen terrein in de voortuin.
• Aangebouwde schuren, twee grote schuren en kleine veestal totaal circa 300 m².
• Grondoppervlakte circa 3000 m² ( perceel moet nog kadastraal gesplitst worden) meer grond is bespreekbaar tot maximaal 2.77.95 hectare;
• Het woonerf groot circa 1800 m² is als “wonen” bestemd (wonen voormalig bedrijfsbebouwing) en de omliggende grond is Agrarisch bestemd. Zie ook omgevingsplan. of informeer bij de gemeente Raalte.
• Op de eigen toegangsweg is een recht van overpad gevestigd ten behoeve van de achterliggende percelen. Aan de noordzijde van de toegangsweg wijkt de gebruiksgrens af van de kadastrale grens.
• Bliksembeveiliging installatie is aanwezig, laatst gecontroleerd in 2023.
• Oplevering als gezien in de huidige staat ( inclusief hooi, stro, stalinrichting etc.).
• De ‘As-is-where-is’- ouderdom en asbest clausules zijn van toepassing
Bent u op zoek naar een plek met rust, ruimte en vrij uitzicht over de landerijen? Neem dan contact op met Agrarische makelaardij J.W. Kloosterboer om een afspraak in te plannen voor een bezichtiging. Wij verzoeken u vriendelijk niet op eigen gelegenheid het terrein te betreden.
Indeling
Eerste verdieping
overloop, twee kleine slaapkamers en de grote voormalige hooizolder.
Tuin
Rondom het erf is een eenvoudige tuin/ grasland aanwezig
Bijzonderheden
Bijzonderheden:
• Oorspronkelijk bouwjaar 1925
- Vraagprijs
- € 785.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 9.235
- Bouwjaar
- 1925
- Wonen
- 85 m²
- Overige inpandige ruimte
- 93 m²
- Externe bergruimte
- 307 m²
- Perceel
- 3.000 m²
- Inhoud
- 655 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en rookkanaal
- Cv-ketel
- Intergas combi kompact HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- RAALTE U 240
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 865 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- RAALTE U 417
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 2.135 m² (deelperceel)
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Buitengebied Raalte
Raalte- Inwoners
- 1.505
- Gezin met kinderen
- 46%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.