Verkocht
Scheepswerflaan 2614941 GZ RaamsdonksveerRaamsdonksveer
€ 499.000 k.k.
- 139 m²wonen
- 133 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 13 september 2025
- Verkoopdatum
- 29 september 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Zeer ruime instapklare hoekwoning met tuin met overkapping en berging, eigen parkeerplaats, gelegen in rustige, jonge wijk op loopafstand van zowel de dorpskern van Raamsdonksveer alsmede Geertruidenberg.
Belangrijkste kenmerken
- Woonoppervlakte ca. 139 m², perceel 133 m² eigen grond (inhoud ca. 550 m³);
- 4 ruime slaapkamers;
- Energielabel A, volledig geïsoleerd, voorzien van HR++-glas en vloerverwarming op de begane grond;
- 9 zonnepanelen (2023) en airco in de ouderslaapkamer;
- Eigen parkeerplaats op het afgesloten binnenterrein;
- Onderhoudsarme tuin met houten berging en overkapping (2021), elektra en schuifpanelen voor extra privacy;
- Lichte woonkamer dankzij de hoekligging met extra zijramen.
Locatie
Op een uitstekende locatie – op loopafstand van de dorpskern van Raamsdonksveer en de historische binnenstad van Geertruidenberg – staat deze royale hoek-/eindwoning. De woning maakt deel uit van het moderne en gevarieerde nieuwbouwplan “De Vlieger” in de wijk Rivierzicht Zuid. Hier woont u rustig, kindvriendelijk en toch centraal, met veel groen en speelvoorzieningen in de directe omgeving.
Indeling
Begane grond
Entree
Entree met moderne meterkast voorzien van 8 groepen en 2 aardlekschakelaars en een modern toilet met wandcloset en fonteintje. Vanuit de hal een deur naar de keuken.
Keuken
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de royale keuken, die dankzij de hoge ramen en het verhoogde plafond volop lichtinval en een heerlijk ruimtelijk gevoel biedt. Doordat de living zich op een hoger niveau bevindt, ontstaat er een speelse en unieke indeling met een vleugje loftsfeer. Deze bijzondere opzet maakt de keuken niet alleen praktisch, maar ook een stijlvolle blikvanger in het huis.
De keuken is luxe uitgevoerd met een stijlvol hoekmeubel voorzien van een granieten werkblad en hoogwaardige inbouwapparatuur. Denk hierbij aan een RVS-afzuigkap, een 5-pits gaskookplaat, vaatwasmachine, koelkast, vriezer, Quooker en een combi-stoomoven – alles wat de enthousiaste thuiskok zich kan wensen. De praktische laminaatvloer maakt het geheel compleet.
Vanuit de keuken leidt een trapopgang naar de hoger gelegen living. Onder deze trap bevindt zich bovendien een handige bergruimte, ideaal voor het netjes opbergen van spullen.
Woonkamer
Via een sfeervolle trapopgang bereikt u de royale woon- en eetkamer. Deze ruimte is stijlvol afgewerkt met een strakke laminaatvloer, glad gestuukte wanden en plafonds, waardoor een moderne en frisse uitstraling is gecreëerd. Onder de afgesloten trapopgang naar de eerste verdieping bevindt zich een praktische trapkast – ideaal voor extra opbergruimte.
Dankzij de grote raampartijen, de open vide naar de keuken en de extra zijramen geniet u hier van een overvloed aan daglicht en een heerlijk gevoel van ruimte. Bovendien bieden de diverse raampartijen verschillende, fraaie uitzichten, wat de woonbeleving nóg aangenamer maakt.
Via de tuindeur staat de woonkamer in directe verbinding met de achtertuin, waardoor binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen.
Tuin
De achtertuin (noordwest) is enkele jaren geleden opnieuw aangelegd en biedt de hele dag door zonnige plekjes. Zo geniet u in de ochtend en middagzon van een kopje koffie bij het bankje, en later op de dag van de namiddag- en avondzon bij de zitjes tegen de gevel. Achterin bevindt zich een houten berging met elektra. De overkapping, in 2021 geplaatst, vormt een heerlijke loungeplek. De openingen in de zijschutting zijn voorzien van schuifpanelen die zorgen voor extra privacy.
Parkeerplaats
Via de achterom bereikt u vanuit de tuin, het afgesloten binnenterrein met de privé parkeerplaats. Het gemeenschappelijke binnenterrein met de parkeerplaatsen bereikt u met de auto vanuit de straat, welke middels een op afstand bedienbare poort toegankelijk is.
Eerste verdieping
De riante overloop vormt het centrale punt van de eerste verdieping en biedt toegang tot twee royale slaapkamers en de moderne badkamer. Dankzij de dubbele ramen is de overloop heerlijk licht en voelt deze extra ruimtelijk aan. De laminaatvloer zorgt voor een strakke en verzorgde afwerking die mooi aansluit bij de rest van de verdieping.
Badkamer
De badkamer is volledig betegeld in een lichte neutrale kleurstelling en voorzien van ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel, wandcloset en handdoekradiator. Dankzij het aanwezige raam geniet de ruimte van daglicht en natuurlijke ventilatie. Daarnaast zorgt de mechanische ventilatie voor extra comfort.
Slaapkamer 1
De royale ouderslaapkamer, groot circa 4.77 x 3.50 m, bevindt zich aan de voorzijde van de woning en biedt een vrij uitzicht aan zowel de voor- als zijkant. Voor extra comfort is de kamer uitgerust met airconditioning, ideaal tijdens warme zomerdagen. Net als de overige kamers is ook deze slaapkamer afgewerkt met een strakke laminaatvloer en glad gestuukte wanden en plafonds, waardoor een moderne en verzorgde uitstraling is gegarandeerd.
Slaapkamer 2
Royale slaapkamer aan de achterzijde gelegen, groot circa 4.35 x 2.25 m, afgewerkt met een strakke laminaatvloer en glad gestuukte wanden en plafonds.
Tweede verdieping
Was- en stookruimte
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping, waar een overloop toegang biedt tot twee slaapkamers en de praktische was- en stookruimte. In deze ruimte vindt u de cv-combiketel (Intergas HR, 2012), de mechanische ventilatie en de omvormer van de 9 zonnepanelen (2023). Daarnaast zijn er aansluitingen voor wasapparatuur aanwezig en is er een handige wastafel geplaatst.
Op deze verdieping bevinden zich nog twee ruim opgezette slaapkamers, die qua indeling en afwerking identiek zijn aan de slaapkamers op de eerste verdieping. Dankzij hun royale formaat en verzorgde uitstraling zijn deze kamers veelzijdig te gebruiken, bijvoorbeeld als extra slaapkamers, een werk- of hobbyruimte.
Slaapkamer 3
De royale kamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning, groot circa 4.23 x 3.50 m. Net als de overige kamers is ook deze slaapkamer afgewerkt met een strakke laminaatvloer en glad gestuukte wanden en plafonds, waardoor een moderne en verzorgde uitstraling is gegarandeerd.
Slaapkamer 4
Royale slaapkamer aan de achterzijde gelegen, groot circa 4.50 x 2.78 m m, afgewerkt met een strakke laminaatvloer en glad gestuukte wanden en plafonds.
Extra informatie:
- privé parkeerplaats, bijdrage in de service kosten ca. € 125,- tot € 150,- p/jr.
Bent u op zoek naar een ruime, instapklare hoekwoning met volop comfort, energiezuinige voorzieningen en een fijne ligging? Dan is dit uw kans! Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat u verrassen door de ruimte en het wooncomfort.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 499.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.590
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, hoekwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2012
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 139 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Perceel
- 133 m²
- Inhoud
- 556 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- RAAMSDONK H 7456
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 103 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- RAAMSDONK H 7439
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 19 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- RAAMSDONK H 7392
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 11 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 54 m² (6,00 meter diep en 9,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
3.107x
Bekeken
34x
Bewaard
12-9-2025
Op Funda
Buurt

Raamsdonksveer
Raamsdonksveer- Inwoners
- 6.785
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.017
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




