Verkocht
- 103 m²wonen
- 368 m²perceel
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 4 juni 2025
- Verkoopdatum
- 26 juni 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Vrijstaand wonen met een grote aanbouw met veel mogelijkheden en ultieme privacy in de achtertuin!
Deze ruime, vrijstaande woning met een moderne aanbouw uit 2025 biedt veel comfort, ruimte en mogelijkheden. De aanbouw, nu in gebruik als tuinkamer, is bijvoorbeeld ook te gebruiken als extra slaapkamer, hobbyruimte of kantoor aan huis. Dankzij de vloerverwarming op de begane grond geniet je altijd van een aangenaam binnenklimaat. Met daarnaast twee slaapkamers en een ruime badkamer op de eerste verdieping is het hier heerlijk wonen.
Buiten geniet je ook van volop ruimte; de royale achtertuin biedt volledige privacy doordat er geen inkijk is. Er zijn een sfeervolle overkapping en grote berging aanwezig. Daarnaast biedt de brede berging, richting de binnenplaats, veel mogelijkheden.
Souterrain:
Provisiekelder (ca. 5m²) met een hoogte van ca. 1,70m.
Begane grond
De begane grond is voorzien van een doorlopende tegelvloer met vloerverwarming (m.u.v. hal). In de hal zijn de meterkast en een designradiator aanwezig. Het toilet is voorzien van een fonteintje.
De L-vormige woonkamer is ca. 24m². De keuken (ca. 8m²) is uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, combi oven/magnetron, koelkast en diepvries. De handige bijkeuken (ca. 5m²) is uitgerust met een witgoedaansluiting, vliering en een loopdeur naar de tuin.
Achterin is de aanbouw (ca. 22,5m²) aanwezig. Deze is nu in gebruik als tuinkamer maar kan ook uitstekend dienen als bijvoorbeeld extra slaapkamers, hobbyruimte of speelkamer. Vanuit hier biedt een schuifpui directe toegang tot de achtertuin.
Naast de aanbouw bevindt zich de berging (ca. 9,5m²). Deze vormt een doorgang van de binnenplaats naar de achtertuin. Hier is een tweede witgoedaansluiting aanwezig. Er ligt een tegelvloer. De extra brede doorgang biedt mogelijkheden; zoals bijvoorbeeld het stallen van een bakfiets of het plaatsen van een vaste kastenwand.
1ste verdieping
Vanuit de overloop zijn de twee slaapkamers (ca. 8,5m² en 10m²) bereikbaar. De overloop en slaapkamers zijn voorzien van een doorlopende laminaatvloer.
In de geheel betegelde badkamer (ca. 5m²) zijn een douche, wastafelmeubel, toilet en designradiator aanwezig.
Zolder
Bergzolder van ca. 12,5m². Door het maken van een vaste trap naar de zolder zou hier eventueel nog een extra (slaap)kamer gerealiseerd kunnen worden.
Tuin
De zeer diepe achtertuin is volledig omheind en groen aangelegd. Je geniet hier van optimale privacy doordat er geen inkijk is. In het midden bevindt zich een overkapping met elektra.
Achterin staat een grote gemetselde berging (ca. 16m²) die is voorzien van elektra (+ krachtstroom), water en een vliering.
Tussen de originele bouw en de aanbouw is een binnenplaats aanwezig. Deze is bereikbaar door middel van een brede poort vanuit de oprit.
Bijzonderheden
- Vanaf 2019 is de woning vrijwel geheel gemoderniseerd en aangebouwd.
- Vloerverwarming begane grond (m.u.v. de hal).
- Kunststof kozijnen met HR++ glas. De schuifpui is voorzien van HR+++ glas.
- Spouwmuurisolatie en 15 cm. isolatie verwerkt in de eerste- en tweede verdiepingsvloer.
- Grotendeels voorzien van rolluiken.
- Berging in de tuin (2024) met spouw- en dakisolatie en krachtstroom.
- Bassischolen, middelbaar onderwijs, openbaar vervoer (bus en trein), een groot winkelaanbod en een levendig verenigingsleven zijn een aantal voorzieningen die Reuver te bieden heeft.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 350.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.398
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1940
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 103 m²
- Overige inpandige ruimte
- 35 m²
- Externe bergruimte
- 16 m²
- Perceel
- 368 m²
- Inhoud
- 515 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, rolluiken, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Kadastrale gegevens
- BEESEL K 755
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 248 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- BEESEL K 754
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 120 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Vliering, elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
5.680x
Bekeken
34x
Bewaard
4-6-2025
Op Funda
Buurt

Offenbeek
Reuver- Inwoners
- 4.840
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.750
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




