Nieuw
Dr. Colijnstraat 112982 AB RidderkerkCentrum
€ 285.000 k.k.
- 52 m²wonen
- 2slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerAppartement met souterrain, balkon en grote tuin op het zuiden!
Omschrijving
Er komen weleens woningen online voorbij die direct je aandacht te pakken hebben. We geloven direct dat dit bij het zien van deze maisonnette aan de Dr. Colijnstraat 11 het geval is.
En dat is logisch als je het ons vraagt: het is ook een erg leuk huis! Van alle gemakken voorzien, fijne ruimtes én niet alleen een balkon, maar óók een grote tuin. Is dat even dubbel genieten! Op woonniveau is er een gezellige woon- en eetkamer, een nette keuken, een riante badkamer met o.a. een groot hoekbad, een nette toiletruimte en praktische bijkeuken. Wanneer je in het souterrain van circa 34 m2 staat vind je daar de twee (!) slaapkamers én de afgesloten wasruimte. De heerlijke tuin - met ligging op het ZUIDEN - is lekker ruim (ca. 58 m2) en doet je heerlijk genieten van de zon. Aangezien het balkon ook aan deze zijde van het appartement ligt geniet je ook vanaf deze plek van het fijne zonnetje.
Met winkelcentrum ‘’De Ridderhof" op loofafstand woon je hier erg centraal. Dit winkelcentrum kenmerkt zich door de grote diversiteit aan winkels, diverse gezellige eettentjes o.a. aan het Koningsplein en de fraaie bibliotheek. Even snel iets nodig? Wellicht bieden de buurtwinkels om de hoek dan uitkomst. Ook woon je hier erg prettig als je reist met het openbaar vervoer of met de auto, want je zit met een paar minuutjes op de snelweg. Tot slot, maar zeker niet als minste: Ridderkerk bruist van de (sport)voorzieningen en een uitje is dan ook zo gepland!
Is de verhuizing in je gedachten al gestart? Kom dan gauw eens langs voor een bezichtiging en wie weet sta je binnenkort wel écht die verhuisdozen uit te pakken!
KORTE OMSCHRIJVING:
Gezellige woon- en eetkamer | Kokkerellen | Ontspannen in je eigen spa
In deze woonkamer - een echte doorzonkamer - ontbreekt het je zeker niet aan daglicht en is het er heerlijk zonnig als het zonnetje zich laat zien! Koken, bakken of een combinatie van beiden doe je in de praktische keuken die is uitgerust met diverse apparatuur. Via de keuken stap je de bijkeuken in, waar je een deur hebt naar je zonnige balkon. Je hebt het wellicht al gelezen, maar het balkon heeft een zuidelijke ligging, wat betekent dat je hier heel fijn geniet van de zon!
De complete badkamer heeft een grote whirlpool met douche, wastafelmeubel en het tweede toilet. Dat wordt iedere dag heerlijk ontspannen in je eigen 'home spa'. Daarnaast is er ook nog een separaat toilet aanwezig.
Koele (en coole) slaapkamers in het souterrain | Wasruimte
Het unieke aan dit appartement is misschien wel het onderhuis. Door de extra ruimte houd je boven meer ruimte over voor de overige vertrekken en zijn de slaapkamers beneden te vinden. Het zijn er twee: de grootste slaapkamer is ca. 15 m2 groot en de kleinste 9 m2. Wat extra prettig aan de grote slaapkamer is, zijn de vaste kasten. Ook is er een praktisch wasruimte achter de schuifdeur. Doordat je deels onder het maaiveld slaapt, is er een prettige temperatuur.
De stahoogte op deze verdieping is beperkt: ca. 2 meter. Om die reden is het oppervlakte á 32 m2 van deze verdieping opgenomen als overige inpandige ruimte.
Maximaal genieten in je tuin én op je balkon | Heel veel zon
Even rustig in je eentje op het balkon of met elkaar in de tuin, aan jou de keuze! En wat is het toch heerlijk dat je de ruimte hebt. Buiten zijn verveelt tenslotte nooit! Met een ligging op het zuiden geniet je heerlijk van de zon en zijn je BBQ's en tuinfeestjes vast niet te tellen. En heb je opbergruimte nodig? Dan bieden het vrijstaande houten schuurtje en de aparte berging uitkomst.
Goed om te weten: er is sprake van een recht van overpad. Dat betekent dat de buurman via jouw achterom toegang heeft tot zijn berging. In de praktijk maakt de huidige buurman hier echter nauwelijks gebruik van.
BEKNOPTE INDELING:
Begane grond
- Entree/hal;
- Toiletruimte;
- Woonkamer met vaste trap naar het souterrain;
- Open keuken met inbouwapparatuur;
- Bijkeuken met toegang tot het balkon;
- Balkon met trap naar de tuin;
- Badkamer met whirlpool met douchefaciliteit, wastafelmeubel en toilet.
Souterrain
- Slaapkamer I;
- Slaapkamer II;
- Wasruimte/berging met aansluiting voor wasapparatuur.
Bijzonderheden:
Goed onderhouden appartement met souterrain;
Grote achtertuin met zonnige ligging op het zuiden;
Ook een balkon aanwezig;
2 slaapkamers in het souterrain;
Ruime badkamer met hoekbad;
Externe berging in het complex;
Recht van overpad van toepassing;
Nieuwe cv-ketel (2025);
Bij woningen met een bouwjaar van 2000 of ouder nemen wij een ouderdomsclausule op in de koopovereenkomst;
Voorkeur oplevering: in overleg.
Algemeen:
Bouwjaar: 1957
Verwarming en warm water: CV-combiketel (Nefit, 2025)
Eigendom: Appartementsrecht
Beglazing: Dubbel glas
Kozijnen: Kunststof kozijnen
Tuin en balkon: Zuiden
VvE-bijdrage: ca. € 85,- per maand
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 285.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.481
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 85,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1957
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 52 m²
- Overige inpandige ruimte
- 34 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 230 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Toilet, wastafelmeubel, en whirlpool
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en rolluiken
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Kadastrale gegevens
- RIDDERKERK A 7677
- Achtertuin
- 58 m² (8,07 meter diep en 7,20 meter breed)
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 85,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Centrum
Ridderkerk- Inwoners
- 4.150
- Gezin met kinderen
- 6%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.040
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.