Nieuw
Haansbergseweg 115121 LG RijenRijen Zuid
€ 399.000 k.k.
- 107 m²wonen
- 118 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Deze moderne tussenwoning ligt in de kindvriendelijke woonwijk “Goudsmit Hoff” en heeft een speeltuin voor de deur. De woning beschikt over een heerlijke serre, 3 ruime slaapkamers op de eerste verdieping en een vaste trap naar de tweede verdieping. Daarnaast zijn de begane grond en eerste verdieping voorzien van vloerverwarming.
Bijzonderheden:
- De woning is zowel op de eerste als tweede verdieping voorzien van vloerverwarming.
- Instapklare woning, direct geschikt voor fijne bewoning.
- Volledig geïsoleerd.
- Heerlijke serre.
- Gunstig gelegen in een kindvriendelijke buurt.
- Zonnige achtertuin.
Indeling:
Begane grond:
Entree
Ruime entree/hal met meterkast (9 groepen + 2 aardlekschakelaars), toilet, garderobekast en loopdeur naar de woonkamer. Op de gehele begane grondvloer ligt een hoogwaardige laminaatvloer voorzien van vloerverwarming.
Toilet
Geheel betegelde toiletruimte voorzien van een hangend closet en fonteintje.
Keuken
Aan de voorzijde van de woning gelegen modern open keuken. De keuken beschikt over een keukenmeubel in U-opstelling en is voorzien van alle gemakken zoals; een 5 pits gasfornuis, RVS-afzuigkap, vaatwasmachine, koelkast, vriezer en 2 combi-oven magnetrons.
Woonkamer
De sfeervolle Z-vormige woonkamer van ca. 31m² is voorzien van een hoogwaardige laminaatvloer voorzien van vloerverwarming. Aan de achterzijde is de woning voorzien van grote raampartijen, voor heerlijk lichtinval. Via een loopdeur is de achterhal bereikbaar welke toegang geeft naar de achtertuin en de trap naar de eerste verdieping. De woonkamer beschikt tevens over een provisiekast voor extra bergruimte.
Serre/terrasoverkapping
Aan de achtergevel van de woning is een schitterende serre geplaatst. De serre is voorzien van inbouwverlichting en schuifpanelen waardoor de serre ook als heerlijke terrasoverkapping is te benutten.
Tuin
De op het westen gelegen achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met onder meer een royaal terras, een achterom en vrijstaande berging. In deze privacy volle achtertuin kunt u tot in de late uurtjes genieten van de heerlijke zon.
Berging
Vrijstaande houten berging van ca. 2.36m. x 2.01m. voorzien van elektra.
Eerste verdieping:
De overloop met praktische waskast (voorzien van een dubbele deur) geeft toegang tot de badkamer en de drie slaapkamers.
Slaapkamer 1
Aan de achterzijde van de woning gelegen ruime ouder slaapkamer van ca. 4.92m. x 3.29m. voorzien van draai/kiep ramen en een laminaatvloer. Via deze slaapkamer is de tweede verdieping middels een afsluitbare trapopgang toegankelijk.
Slaapkamer 2
Aan de voorzijde van de woning gelegen ruime slaapkamer van ca. 4.06m. x 2.62m. voorzien van draai/kiep raam en een laminaatvloer.
Slaapkamer 3
Aan de voorzijde van de woning gelegen slaapkamer van ca. 2.96m. x 2.20m. voorzien van draai/kiep raam en een laminaatvloer.
Badkamer
In lichte kleurstellingen, geheel betegelde badkamer voorzien van ligbad- douchecombinatie, wastafel en tweede vrijhangend toilet. De ventilatie van de badkamer gaat middels de mechanische ventilatie.
Tweede verdieping:
Via de vaste trap bereikbare tweede verdieping. Deze ruimte is te gebruiken als thuiswerkplek maar is ook ideaal als slaap-/speelkamer of sportruimte. Daarnaast bevindt zich op de tweede verdieping de stookruimte (Merk: Daalderop, jaar: 2012) en de benodigde bergruimte achter de knieschotten.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 399.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.729
- Bouwjaar
- 2012
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 107 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 19 m²
- Perceel
- 118 m²
- Inhoud
- 394 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Daalderop (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- GILZE EN RIJEN B 5669
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 118 m²
- Achtertuin
- 46 m² (8,92 meter diep en 5,14 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Populariteit
648x
Bekeken
23x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Rijen Zuid
Rijen- Inwoners
- 1.005
- Gezin met kinderen
- 32%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.927
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.