Nieuw
Rietlandstraat 84411 AV RillandRilland - Kern
€ 335.000 k.k.
- 98 m²wonen
- 331 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Aan een rustige straat in Rilland staat deze verzorgde twee-onder-één-kapwoning met een ruime oprit, sfeervolle veranda en een achtertuin met vrij uitzicht op de landerijen en de schepen op de Westerschelde. De woning is de afgelopen jaren geheel gemoderniseerd en verduurzaamd, wat heeft geresulteerd in een comfortabele gezinswoning met energielabel A. Binnen beschikt de woning onder meer over een moderne keuken, een ruime doorzonwoonkamer, vloerverwarming op de gehele begane grond en drie slaapkamers op de verdieping. Daarnaast is vrijwel de gehele woning voorzien van kunststofkozijnen met HR++ beglazing, wat bijdraagt aan het wooncomfort en de energiezuinigheid. De combinatie van de vrije ligging, de verzorgde afwerking en de royale buitenruimte maakt dit een fijne plek om te wonen.
Begane grond
Via de verzorgde voortuin en brede oprit bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich de meterkast, het toilet, de trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer.
De ruime doorzonwoonkamer heeft dankzij de grote raampartijen veel lichtinval en biedt voldoende ruimte voor zowel een zit- als eethoek. De moderne afwerking, rustige kleurstellingen en de vloerverwarming over de gehele begane grond zorgen voor een comfortabel geheel. Vanuit de woonkamer is er een prettige verbinding met de keuken.
De keuken is uitgevoerd in een moderne opstelling met een warme houtlook uitstraling en beschikt over diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er toegang tot de praktische bijkeuken en de kelder, ideaal voor extra voorraad en opslag.
In de bijkeuken bevinden zich de witgoedaansluitingen en extra bergruimte. Tevens is hier toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, drie slaapkamers en de badkamer.
De slaapkamers zijn netjes afgewerkt en beschikken over prettige lichtinval. De moderne badkamer is uitgevoerd met een inloopdouche en wastafelmeubel.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. Deze ruimte is ideaal voor het opbergen van seizoensspullen en overige opslag.
Tuin en buitenruimte
De achtertuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van gazon, terras en groenvoorzieningen. Door de vrije ligging aan de achterzijde geniet u hier van veel rust, privacy en een weids uitzicht over de landerijen.
Achter in de tuin bevindt zich een sfeervolle veranda, een heerlijke plek om vrijwel het hele jaar door buiten te zitten. Daarnaast beschikt het perceel over een garage met elektra, water en een praktische bergzolder. De brede oprit biedt parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op eigen terrein.
Omgeving
Rilland is een rustig dorp met diverse dagelijkse voorzieningen zoals winkels, een basisschool en sportvoorzieningen. Daarnaast zijn steden als Goes, Bergen op Zoom en Antwerpen goed bereikbaar via de nabijgelegen A58. Voor liefhebbers van rust en ruimte biedt de omgeving volop wandel- en fietsmogelijkheden langs de Zeeuwse natuur en het open polderlandschap.
Bijzonderheden
• Twee-onder-één-kapwoning
• Bouwjaar 1959
• Energielabel A
• Geheel gemoderniseerd in de afgelopen jaren
• Vrijwel geheel voorzien van kunststofkozijnen met HR++ beglazing
• Hybride warmtepomp
• 12 zonnepanelen
• Vloerverwarming op de gehele begane grond
• Moderne keuken en badkamer
• Drie slaapkamers
• Garage met elektra, water en bergzolder
• Luxe veranda
• Vrij uitzicht aan de achterzijde
• Brede oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein
Bent u op zoek naar een verzorgde woning met veel buitenruimte, moderne voorzieningen en een vrije ligging aan de achterzijde? Dan nodigen wij u graag uit om deze woning in Rilland te komen bekijken. Neem contact op met ons kantoor voor het plannen van een bezichtiging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 335.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.418
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 98 m²
- Externe bergruimte
- 32 m²
- Perceel
- 331 m²
- Inhoud
- 355 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Cv-ketel
- Daikin Altherma (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- RILLAND R 260
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 331 m²
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur, vliering, elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
21-5-2026
Op Funda
Buurt

Rilland - Kern
Rilland- Inwoners
- 1.640
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.229
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.