Onder bod
Aan het Stichelen 16042 TE RoermondTegelarijeveld-Broekhin
€ 449.500 k.k.
- 99 m²wonen
- 155 m²perceel
- 3slaapkamers
- A+++energielabel
Omschrijving
Instapklare levensloopbestendige woning met A+++ label, gasloze nieuwbouwwoning met slaapkamer en badkamer op de begane grond, gelegen in het populaire Neelderveld (Maasniel).
Wonen in een moderne, energiezuinige en volledig instapklare woning? Deze fraaie nieuwbouwwoning in de jonge woonwijk Neelderveld in Maasniel combineert comfort, duurzaamheid en toekomstbestendig wonen. Met slaapkamer en luxe badkamer op de begane grond is deze woning ideaal als levensloopbestendig doorleefhuis, terwijl de verdieping extra ruimte biedt voor slapen, werken of hobby’s.
Begane grond
De begane grond is stijlvol afgewerkt met lichte 80x80 vloertegels en comfortabele vloerverwarming. Vanuit de hal bereik je direct de slaapkamer op de begane grond en de grote moderne luxe badkamer, voorzien van een dubbele hardstenen wastafel met meubel, ruime inloopdouche en elektrische designradiator. Al het sanitair is van het merk Grohe. Daarnaast is er een separate toiletruimte met luxe wandcloset en fonteintje.
De lichte woonkamer heeft een prettige indeling en direct zicht op de tuin. De mat zwarte luxe open keuken is praktisch opgesteld in een rechte lijn en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, combi oven-magnetron, vaatwasser, inductiekookplaat (4 zones), afzuigkap en voldoende kastruimte. Extra bergruimte is aanwezig in de handige trapkast en een separate bergkast met wasmachineaansluiting.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevindt zich een overloop met een doorlopende laminaatvloer, de technische installaties en twee zeer ruime slaapkamers. Eén van de kamers beschikt over Franse balkondeuren, wat zorgt voor veel licht en een ruimtelijk gevoel.
Buiten
De voor- en achtertuin zijn nog naar eigen wens aan te leggen, waardoor je hier jouw ideale buitenruimte kunt creëren. Het pad naar de voordeur en het terras in de achtertuin wordt nog gelegd.
Duurzaam en comfortabel wonen
De woning is volledig gasloos en voorzien van een energiezuinige Mitsubishi Electric Ecodan luchtwarmtepomp met boilervat (ca. 200 liter). Zowel de begane grond als de verdieping beschikken over vloerverwarming, met afzonderlijke zoneregeling per ruimte. De woning is daarnaast uitgerust met WTW-ventilatie en topkoeling, waardoor het binnenklimaat ook op warme dagen aangenaam blijft.
Kenmerken
-Instapklare nieuwbouwwoning
-Slaapkamer en badkamer op de begane grond
-Luxe badkamer en moderne keuken
-3 slaapkamers in totaal
-Volledig gasloos en energiezuinig
-Warmtepomp met vloerverwarming én topkoeling
-WTW-ventilatiesysteem
-Voor- en achtertuin nog naar eigen smaak aan te leggen
-Gelegen in de jonge en geliefde woonwijk Neelderveld (Maasniel)
- Levensloopbestendige woning
Kortom: een moderne, duurzame en levensloopbestendige woning waar je zó in kunt trekken
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 449.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.540
- Bouwjaar
- 2025
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 99 m²
- Perceel
- 155 m²
- Inhoud
- 386 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en vloerverwarming
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Balansventilatie, dakraam, en frans balkon
Kadastrale gegevens
- ROERMOND H 3132
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 155 m²
- Achtertuin
- 49 m² (7,50 meter diep en 6,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.068x
Bekeken
17x
Bewaard
9-3-2026
Op Funda
Buurt

Tegelarijeveld-Broekhin
Roermond- Inwoners
- 2.210
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.900
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.