Abdis Clementinastraat 5, Roermond
Verrassend ruim wonen met volop licht en een fijne tuin in 't Hammerveld
Een woonkamer vol daglicht, vier volwaardige slaapkamers en een extra kamer voor werk of hobby: aan de Abdis Clementinastraat 5 heeft u de ruimte om het wonen naar uw hand te zetten. Deze geschakelde twee-onder-een-kapwoning in de geliefde wijk Hammerveld combineert een prettige indeling met een luxe badkamer en een fijne achtertuin, op het (zuid-)oosten. Een uitnodigend thuis voor wie comfortabel wil wonen, met groen, water en de stad dichtbij.
Begane grond – licht, sfeer en een mooie verbinding met buiten
U komt binnen in de hal met meterkast, toiletruimte met fonteintje en trapopgang. Vanuit hier betreedt u de woonkamer, waar de royale raampartijen aan de voor- en achterzijde direct opvallen. Het daglicht krijgt volop de ruimte en benadrukt de prettige afmetingen van het vertrek.
Aan de voorzijde is plaats voor een comfortabele zithoek, met uitzicht op de voortuin en de straat. De warme kleur van de vloer en de zachte wandtinten zorgen voor een huiselijke sfeer. Aan de tuinzijde bevindt zich de eethoek. Op mooie dagen zet u de openslaande tuindeuren open en loopt het dagelijks leven vanzelf door naar het terras.
De keuken sluit aan op de eethoek en staat in open verbinding met de woonkamer. De hoekopstelling met lichte kastfronten biedt praktische werkruimte en veel opbergmogelijkheden. Ook de trapkast is een handige aanvulling voor voorraad en huishoudelijke spullen.
Extra kamer – ruimte voor uw eigen invulling
Een belangrijk pluspunt is de extra werk- of hobbykamer (de voormalige garage) op de begane grond. Deze is rechtstreeks vanuit de hal bereikbaar en beschikt daarnaast over een eigen buitentoegang.
Een rustige thuiswerkplek, een atelier, een speelkamer of eindelijk voldoende ruimte voor uw hobby: deze kamer biedt mogelijkheden om de woning af te stemmen op uw dagelijks leven.
Eerste verdieping – drie slaapkamers en een luxe badkamer
Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers en de moderne, luxe badkamer. De kamers hebben een prettige lichtinval en bieden ruimte voor verschillende indelingen. Een ruime hoofdslaapkamer, gezellige kinderkamers of een logeerkamer. De vaste kast op de overloop zorgt voor extra bergruimte.
De badkamer is compleet uitgevoerd met een ligbad, een afzonderlijke inloopdouche, een dubbele wastafel en een toilet. De grote tegels in rustige tinten, het fraaie wastafelmeubel en de glazen douchewand geven de ruimte een luxe uitstraling.
Tweede verdieping – een volwaardige vierde slaapkamer
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich een praktische voorzolder met de witgoedvoorzieningen, de cv-ketel en een wastafel.
Daarnaast ligt de vierde slaapkamer, met een groot dakraam dat voor een aangename lichtinval zorgt. De schuine daklijnen geven de kamer karakter en achter de knieschotten is praktische bergruimte aanwezig. Een fijne extra slaapkamer die zich ook uitstekend leent als logeer- of werkkamer.
Tuin – buiten genieten op het (zuid-)oosten
De achtertuin ligt op het (zuid-)oosten en biedt een prettige combinatie van terras, gazon en beplanting. Direct achter de woning is ruimte voor een grote tuintafel.
Achter in de tuin staat een houten overkapping met plaats voor een royale loungehoek. De aangrenzende berging biedt ruimte voor fietsen, tuingereedschap en andere spullen.
De aanwezige zonnepanelen en airconditioning vormen extra pluspunten van deze woning.
Hammerveld – rustig wonen met Roermond binnen handbereik
De ligging maakt deze woning bijzonder aantrekkelijk. In Hammerveld woont u in een groene woonomgeving, op korte afstand van de Maasplassen, het centrum van Roermond en het culturele Roerdelta/ECI-gebied. Een wandeling bij het water, een middag cultuur of een gezellige avond uit is hier gemakkelijk onderdeel van uw week.
Scholen, supermarkten, sportvoorzieningen en horeca bevinden zich op loop- of fietsafstand. Ook de aansluitingen op de N280 en A73 zijn goed bereikbaar. Zo combineert deze locatie de rust van een woonwijk met het gemak van de stad.
Zoekt u een verrassend ruime woning met vier slaapkamers, een afzonderlijke werk- of hobbykamer en een fijne tuin op een aantrekkelijke locatie? Kom dan de Abdis Clementinastraat 5 bekijken en ervaar zelf de ruimte, het licht en de sfeer.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Ruime gezinswoning met kamers
Geschakelde twee-onder-een-kap met 4 slaapkamers en extra kamer.
Zonnige tuin met overkapping
Achtertuin op (zuid-)oosten met terras, overkapping en berging.
Comfort met zonnepanelen en airco
Woning met zonnepanelen en airconditioning voor extra comfort.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 498.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.583
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1992
Soort dak
Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
139 m²
Externe bergruimte
8 m²
Perceel
263 m²
Inhoud
488 m³
Indeling
Aantal kamers
7 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
Energielabel
B
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie