Nieuw
Op de Meuleberg 36041 NK RoermondRoer-Zuid
€ 950.000 k.k.
- 195 m²wonen
- 1.485 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerEen ruime bungalow in het groen en dichtbij de Maas en binnenstad.
Omschrijving
Op zo'n korte afstand van de binnenstad vind je ze bijna niet: plekken met een perceel dat net geen 1.500m² groot is. Gecombineerd met een volwassen tuin. Zodat je vanuit het huis alleen maar bomen, planten en dieren ziet. In allerlei maten en soorten. Terwijl de vogels je in de ochtend wakker fluiten, lopen de eekhoorns door jouw tuin én geniet je hier iedere dag van het vrije uitzicht op jouw diepe tuin. Als je voor het huis staat verwacht je niet dat de achterkant van het huis bijna een gehele glazen façade is. De voorkant van het huis oogt gesloten, maar de achterkant biedt je vanuit de eetkamer, de woonkamer, de leefkeuken én de grootste slaapkamer volledig uitzicht op niets anders dan de tuin. Je zit hier front row voor alle seizoenen in de tuin. Zo'n grote tuin geeft rust. Om een boek te lezen, te genieten van een glas wijn op de zaterdagmiddag of om bezig te zijn met de tuin. Want daar heb je plezier in en dat geeft je ontspanning.
Door ons enthousiasme over de tuin zouden we bijna vergeten te melden dat het huis zelf ook 195m² aan woonoppervlakte heeft op de begane grond. Met nog aanvullend 57m² aan stallings- en bergruimte in het souterrain. Alle plek om jouw cabrio, oldtimer of sportauto binnen te parkeren en dan heb je nog twee ruime kelders met een stahoogte van 2,28 meter om alle spullen die je niet vaak gebruikt op te bergen. Of om een hobbyruimte en een chillroom voor de kinderen te maken. Zo heb je dus een heerlijk ruime tuin én een heerlijk ruim huis. Een huis dat door zijn vele en grote ramen ook nog eens heel erg licht is. En licht geeft een gevoel van comfort en luxe. We zijn immers allemaal vrolijker als we in een lichte ruimte zijn.
_DE INDELING EN AFWERKING_
Algemeen
Deze ruime en vrijstaande bungalow is oorspronkelijk gebouwd in 1960. En nadien nog een keer uitgebreid en daarna nog een keer gemoderniseerd. Zodat je hier nu zonder extra klussen kunt gaan wonen. Want de badkamer is vernieuwd, de keuken is compleet, de vloeren en wanden zijn allemaal keurig en strak afgewerkt. We kunnen ons geen klus bedenken die je hier zou moeten doen. Een gedeelte van de kozijnen zijn houten kozijnen, een gedeelte van de kozijnen is uitgevoerd in kunststof.
Het energielabel is momenteel een D-label. Dit geeft nog ruimte voor verdere verduurzaming van de bungalow. We hebben de leverancier van het energielabel gevraagd waar de verbeterpunten kunnen zitten. Zodat je op een C-label of een B-label komt. Een C-label is volgens haar al snel in zicht en kan bereikt worden door het plaatsen van een nieuwe c.v.-combi-opstelling of een kleine uitbreiding van de 8 zonnepanelen die nu op het platte dak liggen. Het platte dak is zeer ruim en is georiënteerd op het zuidwesten. Dus je kunt ook de zonnepanelen fors uitbreiden en dit combineren met een hybride verwarming. Dan kom je op een B-label uit.
BEGANE GROND
Entree met garderobe (16m²)
Aan de entree zie je al dat dit een verzorgd en licht huis is. Keurig onderhouden, veel licht in de entree door de peilkozijnen en alle ruimte om jouw gasten hier te ontvangen. De garderobe ligt verscholen zodat je jassen, hoeden en tassen niet in het zicht van de entree hebt hangen. De hal is afgewerkt met een travertinvloer.
Woonkamer (37m²)
We schreven al dat veel van de kamers in huis heel veel zicht op de tuin hebben. De woonkamer heeft volledig zicht op de volwassen tuin met twee schuifpuien. Aan de voorkant van het huis is een lang en smal raam gerealiseerd zodat je nog meer licht en zicht in de woonkamer hebt. De houtkachel zorgt in de herfst en winter voor extra sfeer. De woonkamer is afgewerkt met een parketvloer.
Eetkamer (27m²)
Nu ingericht als een eetkamer. Maar je hebt niet veel verbeelding nodig om hier een werkplek, een extra slaapkamer, een tv-kamer of een zitkamer voor te stellen. De kamer is ruim en heeft ook volledig zicht op de achtergelegen tuin door de grote schuifpui. De eetkamer is ook afgewerkt met een parketvloer.
Leefkeuken (20m²)
Net zoals de woonkamer en eetkamer heeft de leefkeuken zicht op de tuin. Iets minder zicht, want er moest ook ruimte gevonden worden om de keukeninrichting te plaatsen. Dat is gevonden door een breed raam te plaatsen boven "het aanrecht'. Zo heb je vanuit de leefkeuken zicht op de achtergelegen tuin. In de keuken heb je alle ruimte voor een grote ronde tafel zodat je hier met de kinderen kunt ontbijten voordat ze naar school gaan. Of om in de middag even een broodje te eten en dan 's avonds met zijn allen met een bord pasta terugkijken op de (school)dag.
De keuken is afgewerkt met een L-vormige keukenopstand plus een kastenwand. In de keuken heb je een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een vaatwasser, kokend waterkraan, oven, koelkast en warmhoudlade tot jouw beschikking. Alle apparatuur dus om een mooie lunch te maken in het weekend of een lekker diner in de kersttijd. De leefkeuken is afgewerkt met een travertinvloer en er is een loopdeur naar het terras.
Slaapkamer I (35m²)
Bijna de grootste kamer in huis: de ouderslaapkamer is behoorlijk "uit de kluiten gewassen". Hier heb je alle ruimte voor een kingsize bed, een kastenwand voor alle kleding en een dressoir of bureau. Door de grote schuifpui aan de achterkant heb je ook hier full view op de tuin. Deze slaapkamer is afgewerkt met een plavuizenvloer met vloerverwarming. Mocht je geen drie slaapkamers nodig hebben, maar wel een grote werkkamer dan kan dat hier ook perfect. De slaapkamer aan de voorkant is namelijk nog steeds groot genoeg om als comfortabele ouderslaapkamer dienst te doen.
Badkamer I (4m²)
Deze badkamer is recent gemoderniseerd en afgewerkt met een wastafelmeubel met inbouwkraan en een ruime inloopdouche voor de persoonlijke verzorging.
Hal en toiletruimte (10m²)
De hal verbindt de drie slaapkamers met de twee badkamers en de entree van het huis. In de hal zijn twee tredes om in slaapkamer II en III te komen. Aan de achterkant van de hal is een moderne toiletruimte gesitueerd.
Slaapkamer II (10m²)
Nu in gebruik als kantoor, maar dit is natuurlijk ook een prima afmeting voor een kinderkamer.
Slaapkamer III met badkamer II (26m²)
Een perfecte kamer voor logées of een ouder kind dat zijn eigen domein wil claimen. Want deze slaapkamer heeft zijn eigen moderne badkamer (4m²) met wastafel, toilet en inloopdouche. En dan heb je nog alle ruimte voor een tweepersoonsbed in de slaapkamer, een kastenwand en een bureau om aan te studeren. Deze slaapkamer is gesitueerd aan de voorkant van het huis.
Tuin (circa 900m²)
De tuin ligt helemaal rondom het huis, maar we noemen hier de geschatte grootte van de achtertuin. Dus je hebt ook nog een ruime zijtuin aan de oostkant van de tuin die je perfect kunt inrichten als moestuin. En aan de westkant een vrije achterom naar de tuin. Aan de voorkant van het huis heb je een oprit naar de garage in het souterrain en een groot gazon met sfeervolle beplanting.
Over de achtertuin schreven we al dat dit één van de grootste meerwaarden van deze bungalow is: een optimale privacy, een ligging op het zuidwesten, volwassen beplanting en bomen, een gazon, een beregeningsinstallatie en een groot terras om van de tuin te kunnen genieten. Met kinderen zou je natuurlijk nog kunnen nadenken over een zwembad. Maar spelende kinderen in een grote tuin is natuurlijk ook een mooi plaatje.
SOUTERRAIN
Garage (21m²)
Vanuit de hal op de begane grond leidt een trap naar de kelder en kom je uit in de garage. Door de hoogte van 2,28 meter kun je hier prima jouw cabrio, sportauto en oldtimer in de winter stallen. In de garage is ook de opstelplaats voor de wasmachine en de wasdroger.
C.V.-ruimte (2m²)
De technische ruimte voor de verwarming is niet spannend, maar wel noodzakelijk. De c.v.-opstelling is in 2006 geplaatst en er is een boiler voor het warm water. We kregen van de energielabelaar het advies om hier na te denken over een hybride-systeem zodat je ook het energielabel kunt verbeteren.
Bergruimte I (12m²) en bergruimte II (13m²)
Twee ruime bergingen die je kunt gebruiken voor het opslaan van spullen die je niet meer nodig hebt (denk aan oude studieboeken), die je één keer per jaar nodig hebt (denk aan wintersport of vasteloavend) of die je af en toe nodig hebt (denk aan golfclubs, paardensport of vakanties).
_ROER- ZUID: DE GEWILDE WOONWIJK DOOR RUIMTELIJKHEID, GROEN ÉN EEN CENTRALE LIGGING
Er zijn weinig wijken in Roermond die zo ruimtelijk zijn opgezet als Roer-Zuid. Ruime straten met veel plek voor groen, hoge bomen en bijna allemaal vrijstaande huizen met ruime tuinen. Deze kenmerken vinden we niet in andere wijken in Roermond terug. En dat maakt Roer-Zuid ook tot één van de meest gewilde woonwijken van Roermond. Nauwelijks verkeer, rust, ruimte en natuur. Roer-Zuid is een bewezen wijk. Je weet wat je hier koopt en wat er om je heen gebeurt. Het is dan ook niet voor niets dat we veel bedrijvigheid in de wijk zien. Dat nieuwe jonge gezinnen hier durven te investeren in de soms verouderde huizen om deze huizen weer nieuw leven in te blazen.
Het is niet alleen de ruimtelijke opzet die Roer-Zuid zo gewild maakt. Het is ook de supercentrale ligging van de wijk. Je hebt alles op loop- en fietsafstand liggen. Kasteeltje Hattem, Restaurant One (met 1 Michelinster) en Mr. Sammi op loopafstand voor als je lekker wilt lunchen of dineren. Het skatepark, de hockeyclub en de tennisclub? Die liggen op korte afstand. De basisschool? Een paar keer de hoek om en je bent bij basisschool Aan de Roer of De Steenen Brug. De huisarts en de tandarts vind je ook in de buurt. En de jachthavens, supermarkten, het treinstation, de musea en de theaters liggen op fietsafstand.
_DISCLAIMER_
Alle aangegeven maatvoeringen zijn circamaten. Tijdsindicaties zijn circatijden die afhankelijk zijn van voorgeschreven snelheden en mede worden beïnvloedt door de verkeersdrukte. Het schriftelijkheidsvereiste is van toepassing, ook indien koper zich als professionele partij kwalificeert. Deze aanbieding geschiedt geheel vrijblijvend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 950.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.872
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Bungalow, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1960
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 195 m²
- Overige inpandige ruimte
- 57 m²
- Perceel
- 1.485 m²
- Inhoud
- 893 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 inloopdouches, 2 wastafelmeubels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een kelder
- Voorzieningen
- Alarminstallatie, mechanische ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel en open haard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom
Kadastrale gegevens
- ROERMOND C 4199
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.485 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin en zijtuin
- Achtertuin
- 900 m² (30,00 meter diep en 30,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.701x
Bekeken
33x
Bewaard
6-7-2026
Op Funda
Buurt

Roer-Zuid
Roermond- Inwoners
- 2.035
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.796
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




