Nieuw
Burgemeester Gubbelsstraat 406088 BK RoggelKern Roggel
€ 289.000 k.k.
- 86 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerStarters opgelet: instapklaar appartement in hartje Roggel!
Omschrijving
Starters opgelet! Ben jij op zoek naar je eerste, eigen koopappartement? Dan is het appartement aan de Burgemeester Gubbelsstraat 40 in Roggel misschien wel precies wat je zoekt! Gelegen in het hart van Roggel, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Je woont hier zelfs boven een supermarkt én een bakker!
Wonen en koken:
Het appartement is gelegen op de tweede en derde verdieping en is bereikbaar via de gezamenlijke entree van het complex.
Via de hal kom je binnen in de gezellige woonkamer met open keuken (ca. 33 m²) en heb je toegang tot de eerste slaapkamer. De woonkamer is een fijne plek om heerlijk te ontspannen met een goed boek of je favoriete serie. Daarnaast is er voldoende ruimte voor een eettafel waar je gezellig kunt tafelen met vrienden of familie. Dankzij de open keuken blijf je tijdens het koken altijd in contact met je gasten.
De keuken is compleet uitgerust met een inductiekookplaat, afzuigkap, spoelbak, combi-oven, vaatwasser, koelkast en diepvries. Bovendien is er volop kastruimte aanwezig voor al je servies, pannen en voorraad.
Extra handig: het appartement beschikt over een bergzolder, bereikbaar via een vlizotrap, én een eigen berging in de kelder van het complex. Zo heb je meer dan genoeg opbergruimte voor spullen die je niet dagelijks gebruikt.
Slapen en baden:
Het appartement beschikt over twee slaapkamers: één slaapkamer van ca. 11 m² op de tweede verdieping en een tweede, ruimere slaapkamer van ca. 15 m² op de derde verdieping. Deze kamer is voorzien van een grote wandkast met volop ruimte voor je kleding. Uiteraard kun je één van de kamers ook gebruiken als thuiswerkplek, hobbykamer of walk-in closet.
De moderne badkamer is ingericht met een wastafelmeubel met opberglades, een inloopdouche en de aansluiting voor de wasmachine. De technische ruimte met de cv-ketel is slim weggewerkt waarbij er extra ruimte is gecreëerd om spullen neer te zetten in de badkamer. Het separate toilet ligt op de tweede verdieping.
Buitenleven:
Ook buiten kun je heerlijk genieten. Het appartement beschikt namelijk over een balkon waar je lekker van de zon kunt genieten. Begin je dag hier ontspannen met een kop koffie in de ochtendzon.
Locatie:
Het appartement is gelegen aan de Burgemeester Gubbelsstraat in het gezellige en levendige dorp Roggel. Roggel beschikt over diverse dagelijkse voorzieningen, zoals winkels, een supermarkt, scholen, horeca en sportverenigingen, wat het dorp aantrekkelijk maakt voor zowel starters, senioren als gezinnen. De gemoedelijke sfeer en actieve gemeenschap dragen bij aan een prettige woonomgeving.
De ligging van het appartement is gunstig, met voorzieningen op korte afstand en een goede bereikbaarheid binnen het dorp. Voor natuur- en recreatieliefhebbers is de omgeving zeer geschikt. Op korte afstand bevindt zich natuurgebied het Leudal, waar u kunt genieten van uitgestrekte wandel- en fietsroutes door bosrijke gebieden en langs beekjes.
Op circa 15 autominuten ligt Roermond, met een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants en culturele voorzieningen. Daarnaast zijn de autosnelwegen A2 en A73 richting Eindhoven, Maastricht, Nijmegen en Venlo binnen korte tijd bereikbaar, wat zorgt voor een uitstekende verbinding met de rest van de regio.
Aanvaarding:
In overleg.
Bezichtiging:
Uitsluitend na afspraak met ons kantoor.
Informatie:
Wij hebben getracht middels deze zorgvuldig samengestelde documentatie u zo uitgebreid mogelijk te informeren. Desondanks kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. Slechts de feitelijke situatie geeft u een juist beeld.
Kadastrale gegevens:
Kadastrale gemeente : Roggel
Sectie : G
Nummer : 2144 A21
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 289.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.360
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 185,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1990
- Soort dak
- Samengesteld dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 86 m²
- Overige inpandige ruimte
- 5 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 313 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, driedubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- 2022
Kadastrale gegevens
- ROGGEL G 2144
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ROGGEL G 2144
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 185,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Kern Roggel
Roggel- Inwoners
- 3.440
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.211
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.