Verkocht
Op de Bos 7-A6088 NA RoggelVerspreide huizen Roggel
€ 775.000 k.k.
- 158 m²wonen
- 9.450 m²perceel
- 3slaapkamers
- Denergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 3 oktober 2025
- Verkoopdatum
- 30 oktober 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op een prachtige locatie tegenover het natuurgebied 'het Leudal', ligt deze vrijstaande levensloopbestendige bungalow met vrijstaand gastenverblijf, garage, werkplaats/zadelkamer en 2 paardenboxen op een royaal perceel van maar liefst 9.450 m².
De bungalow is gebouwd in 1965 en opgetrokken uit spouwgemetselde muren en een zadeldak (geïsoleerd) gedekt met pannen. De kozijnen zijn van hout, kunststof (slaapkamer en badkamer) en aluminium (serre) voorzien van HR++ beglazing. Het geheel wordt verwarmd via radiatoren en vloerverwarming (serre), middels een C.V.-ketel bouwjaar 2014. Er zijn 15 zonnepanelen (2019) aanwezig.
Het vrijstaand gastenverblijf leent zich voor meerdere doeleinden en is in 2019 gerenoveerd. Het gastenverblijf beschikt over een eigen C.V.-ketel (2019).
Een unieke kans voor paarden-/kleinveeliefhebbers door het royale perceel van maar liefst 9.450 m² ingedeeld met paddock paradise en diverse weides. De locatie is bij uitstek ideaal voor buitenritten en wandelingen met aan de overzijde van de straat een onverhard (ruiter)pad naar het natuurgebied 'het Leudal'.
De indeling is als volgt:
Woonhuis (1965)
Begane grond:
Vanuit de entree/hal met tegelvloer bereikt u de geheel betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje en de meterkast. Vanuit de hal is er tevens toegang tot de woonkamer, de keuken, de badkamer en de drie slaapkamers. De L-vormige woonkamer beschikt over veel lichtinval door de grote raampartijen en de aansluitende serre. De vloeren zijn afgewerkt met tegels en de plafonds zijn uitgerust met inbouwspots. Middels charmante schuifdeuren bereikt u de aangrenzende serre. Deze is voorzien van aluminium kozijnen en een inbouwhaard en biedt prachtig uitzicht over de tuin en weilanden. De gesloten keuken beschikt over een keukenopstelling in L-vorm (2014) met een combi magnetron, koelkast, vaatwasser, inductie kookplaat, afzuigkap en spoelbak. Via de keuken bereikt u de bijkeuken. Deze is ingericht met een inbouwkast met de witgoedaansluitingen. Via een vaste trap vanuit de bijkeuken is er toegang tot de twee kelderruimtes en een inpandige garage met elektrische deur. De drie slaapkamers zijn ruim en zijn afgewerkt met een laminaatvloer. De badkamer is volledig betegeld en is ingericht met een zwevend toilet, vaste wastafel, ligbad en douche.
Zolder
Middels een vlizotrap vanuit de hal bereikt u de geïsoleerde zolder. Hier is tevens de HR combi cv-ketel (2014) gesitueerd.
Gastenverblijf (2019)
Begane grond
Via het overdekt terras komt u in het woongedeelte van het gastenverblijf. De ruime keuken is voorzien van een tegelvloer en keukenopstelling in L-vorm met diverse inbouwapparatuur: combi magnetron, keramische kookplaat en vaatwasser. De woonkamer met tegelvloer beschikt over openslaande tuindeuren en is via de keuken bereikbaar. Bovendien is er een volledig betegelde badkamer aanwezig met inloopdouche, zwevend toilet en wasmeubel met spiegel.
Overige inpandige ruimte begane grond:
Vanuit de keuken is de ruime multifunctionele garage/werkplaats bereikbaar met elektrische poort en meterkast met omvormer.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich een ruime overloop, slaapkamer met dakraam en bergzolder. De overloop en slaapkamer zijn voorzien van een laminaatvloer. De ruime bergzolder biedt veel opbergruimte en hier is tevens de HR combi C.V.-ketel (2019) gesitueerd.
Buitenruimte:
Aangrenzend aan de garage bevindt zich een werkplaats/zadelkamer en een overkapping met 2 paardenboxen/inloopstallen.
De tuin is prachtig aangelegd met diverse bomen, beplanting en hagen. Bovendien zijn er diverse plekjes waar je kan genieten van de zon en schaduw, bijvoorbeeld op het betegelde terras aan de achterzijde. Verder is de tuin aangelegd met een beklinkerde oprit met elektrische poort aan de straatzijde, groot gazon en een moestuin.
De paardenliefhebbers kunnen hun hartje ophalen door het aangelegde paddock paradise. Het perceel is volledig omheind en is ingericht met meerdere weides. Bovendien is er verlichting aanwezig bij de overdekte voederplek. Tevens is er een waterput aanwezig met ondergrondse leidingen.
Ligging:
De woning is gelegen aan de rand van Roggel in de gemeente Leudal. De basisvoorzieningen zijn op korte afstand gelegen, evenals het prachtige natuurgebied Het Leudal.
Voor de uitgebreidere voorzieningen is Roggel aangewezen op de op korte afstand gelegen plaatsen Heythuysen of Panningen. Roggel beschikt verder over een sterk verenigingsleven en er zijn veel jaarlijks terugkerende evenementen zoals markten en festivals.
Omliggende steden zoals Roermond en Venlo zijn via de N273, N275 en de N279 snel bereikbaar.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 775.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.905
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Bungalow, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 158 m²
- Overige inpandige ruimte
- 60 m²
- Perceel
- 9.450 m²
- Inhoud
- 780 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een zolder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, rolluiken, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie en dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom
Kadastrale gegevens
- ROGGEL G 186
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 6.330 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ROGGEL G 187
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 3.120 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 7.849 m² (167,00 meter diep en 47,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
Garage
- Soort garage
- Inpandig en vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
8.546x
Bekeken
118x
Bewaard
3-10-2025
Op Funda
Buurt

Verspreide huizen Roggel
Roggel- Inwoners
- 770
- Gezin met kinderen
- 39%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




