Nieuw
Laan van Europa 2494701 DC RoosendaalCentrum-Nieuw
€ 1.050.000 k.k.
- 200 m²wonen
- 4slaapkamers
- A+energielabel
Wonen boven de stad met een uitzicht dat telkens opnieuw indruk maakt
Omschrijving
Wonen boven de stad, met een uitzicht dat iedere dag opnieuw indruk maakt. Welkom aan de Laan van Europa 249 in Roosendaal: een uitzonderlijk ruim appartement op de 11e verdieping van het exclusieve Ligapark. Hier komen de dynamiek van de stad en een oase van absolute rust op bijzondere wijze samen. Geen directe buren op de verdieping, geen inkijk en vanuit vrijwel iedere hoek een fenomenaal uitzicht over Roosendaal en ver daarbuiten.
Het appartement is ontworpen door het gerenommeerde architectenbureau Bedaux de Brouwer en dat zie én voel je. De royale leefruimtes, vier slaapkamers, twee badkamers, twee grote balkons en de hoogwaardige afwerking maken dit tot een appartement van een bijzondere kwaliteitsklasse. Voeg daar energielabel A+, een eigen parkeerplaats in de stallingsgarage, een tweede parkeerplaats op maaiveldniveau en een privéberging aan toe en het plaatje is compleet!
Nieuwsgierig hoe het voelt om Roosendaal letterlijk aan je voeten te hebben? Plan dan snel die bezichtiging in!
Entree
De luxe woonbeleving begint al voordat je de voordeur opent. Vanuit de centrale entree brengen twee liften je naar de 11e verdieping. De gemeenschappelijke hal op deze verdieping biedt toegang tot slechts twee entrees. Eenmaal binnen wacht een royale ontvangsthal die direct een voorproefje geeft van de ruimte in de rest van het appartement.
Vanuit de hal bereik je onder andere de eerste badkamer, een slaapkamer, de woonkamer en de lange gang richting de overige vertrekken. De slimme indeling in twee vleugels zorgt ervoor dat wonen, werken, slapen en ontspannen ieder een eigen plek krijgen.
Wonen & koken
En dan de woonkamer, die verrast! Zodra je binnenstapt, wordt je blik als vanzelf naar de enorme raampartijen getrokken. Licht stroomt rijkelijk naar binnen en Roosendaal vormt hier iedere dag opnieuw het decor.
De royale zithoek biedt alle ruimte voor een grote comfortabele opstelling. De aangrenzende schuifpui naar het balkon versterkt de verbinding tussen binnen en buiten. Zet de deuren open, laat een frisse bries binnenkomen en geniet van het gevoel van vrijheid dat wonen op deze hoogte met zich meebrengt.
Maar de living heeft nog meer te bieden. Om de hoek ontstaat een fijne extra plek die zich perfect leent voor een leeshoek, een paar comfortabele fauteuils of juist een rustige plek om van het uitzicht te genieten. Loop verder en je bereikt de riante eetkamer. Ook hier zorgen grote raampartijen voor een zee van daglicht en een prachtig panorama. Vanuit de eetkamer stap je bovendien zo het tweede balkon op. Een heerlijke plek voor een fijne loungeset en lange momenten buiten.
Centraal in het leefgedeelte ligt de open keuken. Een praktische én prettige positie: verbonden met de woonkamer en eetkamer, maar tegelijkertijd voldoende afgezonderd om een eigen sfeer te creëren.
De keuken is ruim opgezet en van alle gemakken voorzien. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken, met volop mogelijkheden voor extra voorraad, witgoed en bijvoorbeeld een tweede koelkast.
Daarnaast is vanuit de gang nog een extra berging bereikbaar. Zo blijven de leefruimtes mooi rustig en is er achter de schermen verrassend veel praktische ruimte aanwezig.
De royale eetkamer vormt vervolgens de plek waar je uitgebreid kunt tafelen. Met het uitzicht en het vele licht erbij is zelfs een gewone doordeweekse avond hier nét even bijzonderder.
Slapen, dromen & douchen
Met maar liefst vier slaapkamers biedt dit appartement volop mogelijkheden. Grote slaapkamers, een thuiskantoor, hobbyruimte of comfortabel gastenverblijf: de ruimte past zich moeiteloos aan verschillende woonwensen aan.
De oostvleugel beschikt over een lange, rustige gang waaraan drie ruime slaapkamers liggen. Hier bevindt zich tevens de riante badkamer van circa 15 m², compleet met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet.
Aan de andere zijde van het appartement ligt de vierde, extra grote slaapkamer. Door de afzonderlijke ligging en de directe toegang tot een eigen badkamer met douche, wastafel en toilet leent deze kamer zich uitstekend als master bedroom of als comfortabel gastenverblijf.
Twee vleugels, vier slaapkamers en twee complete badkamers: ideaal wanneer je graag alle ruimte hebt, thuiswerkt of regelmatig gasten ontvangt.
Buitenleven
Buitenleven op de 11e verdieping krijgt hier een heel andere dimensie. Het appartement beschikt over twee royale balkons, gelegen op het oosten en het zuiden/zuidwesten. Daardoor kun je gedurende de dag kiezen tussen zon en schaduw en altijd wel een aangename plek buiten vinden.
En dat uitzicht? Dat verveelt waarschijnlijk nooit. Doordat het appartement boven de omliggende bebouwing uitsteekt, kijk je onbelemmerd over Roosendaal en de wijde omgeving. Op heldere dagen reikt het zicht richting de omliggende bossen, de Kalmthoutse Heide in België, Zeeland en de bossen van Rucphen. Van de eerste kop koffie in de ochtendzon tot een drankje terwijl de avond over de stad valt: hier beleef je de seizoenen vanuit je eigen skybox.
En er is nóg meer buitenruimte. Bewoners van het complex hebben toegang tot een grote, besloten en zorgvuldig onderhouden binnentuin. Een groene oase waar je heerlijk kunt wandelen of rustig van de buitenlucht kunt genieten.
Ligapark, architectuur met een verhaal
Niet alleen het appartement, ook het gebouw zelf is bijzonder. Het complex draagt de naam Ligapark, een verwijzing naar de voormalige Ligafabriek die ooit op deze locatie stond.
Architectenbureau Bedaux de Brouwer liet zich bij het ontwerp inspireren door deze historie. De twee torens verwijzen subtiel naar de architectuur van de voormalige fabriek en in het hoogwaardige metselwerk zijn originele monumentale natuurstenen kunstwerken uit de gevel van de Ligafabriek opgenomen. Historie en moderne architectuur ontmoeten elkaar hier op een elegante manier.
Het complex bestaat uit een harmonieus geheel van laagbouwwoningen, een lager appartementengebouw en de markante woontoren. De twee torendelen zijn met elkaar verbonden door een royale glazen hal, waardoor het geheel een lichte en hoogwaardige uitstraling heeft.
Comfort
Ook achter de fraaie afwerking is het wooncomfort uitstekend geregeld. Het appartement beschikt over energielabel A+ en is gebouwd met veel aandacht voor duurzaamheid en een aangenaam binnenklimaat. Een recent geplaatste gasketel zorgt voor efficiënte verwarming.
Alle slaapkamers beschikken over mechanische spuiventilatie en boven de ramen zijn subtiele ventilatieroosters geïntegreerd voor een gecontroleerde toevoer van verse lucht. Dankzij de grote schuifpuien bij de balkons kan het appartement daarnaast heerlijk natuurlijk worden doorgelucht.
Ook parkeren en opslag zijn uitstekend verzorgd. In het complex beschik je over een privéberging van circa 5 m² en een vaste eigen parkeerplaats in de afgesloten stallingsgarage, gunstig gelegen nabij de lift. Daarnaast is er op maaiveldniveau nog een tweede parkeerplaats aanwezig.
Hier woon je niet zomaar, hier woon je boven de stad!
Een uniek appartement als dit moet je eigenlijk niet alleen bekijken. Je moet het uitzicht ervaren. Plan snel die bezichtiging in!
Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Twee balkons met uitzicht
Twee royale balkons met vrij uitzicht over Roosendaal.
Ruim appartement met vleugels
Uitzonderlijk ruim appartement met twee vleugels en vier slaapkamers.
Twee eigen parkeerplaatsen
Vaste plek in stallingsgarage plus tweede plek op maaiveld.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.050.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.250
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 504,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 200 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 21 m²
- Externe bergruimte
- 20 m²
- Inhoud
- 661 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, 2 wastafelmeubels, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 11e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A+
- Isolatie
- Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ROOSENDAAL EN NISPEN D 9681
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- ROOSENDAAL EN NISPEN D 9681
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 504,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
23-9-2026
Op Funda
Buurt

Centrum-Nieuw
Roosendaal- Inwoners
- 1.420
- Gezin met kinderen
- 15%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.807
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




