Verkocht
- 88 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 13 maart 2026
- Verkoopdatum
- 13 april 2026
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Bentinckplein 123 | Licht en mooi verbouwd penthouse appartement op de 10e verdieping met spectaculair vrij uitzicht
*English below*
Wonen op hoogte met uitzicht over de stad. Op de 10e verdieping van het complex aan het Bentinckplein bevindt zich dit fijne appartement van ca. 88 m2, volledig vernieuwd in 2021. Dankzij de ramen aan beide zijden van het appartement profiteer je hier de hele dag van een prachtige lichtinval en een indrukwekkend uitzicht over Rotterdam.
Tiende verdieping
Met de lift bereik je de 10e verdieping van het complex. Zodra je hier uitstapt en over de balustrade kijkt, valt direct het spectaculaire uitzicht over de stad op, een eerste voorproefje van wat dit appartement te bieden heeft.
Bij binnenkomst in het appartement kom je in de hal, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken.
Slaapkamers
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de hoofdslaapkamer. Deze kamer beschikt over een op maat gemaakte inbouwkastenwand en biedt daarnaast voldoende ruimte voor een groot bed. Vanuit de slaapkamer geniet je eveneens van een prachtig uitzicht over de stad.
Naast de hoofdslaapkamer ligt een tweede, iets kleinere slaapkamer. Deze kamer is ideaal te gebruiken als kinder-, werk- of logeerkamer.
Badkamer
Tegenover de slaapkamers bevindt zich de stijlvolle badkamer. Deze is modern afgewerkt met grote tegels die doorlopen van de wanden naar de vloer, wat zorgt voor een luxe en rustige uitstraling. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafel met een ronde hangende spiegel, een ruime inloopdouche met nis en extra opbergruimte.
Naast de badkamer bevinden zich een separaat toilet en een praktische bergruimte.
Woonkamer & keuken
Aan de andere zijde van het appartement bevindt zich de royale woonkamer, die zich uitstrekt over de volledige breedte van de woning. Dankzij de grote raampartijen aan over de gehele breedte van het appartement valt hier een prachtige hoeveelheid daglicht naar binnen.
Vanuit de woonkamer geniet je van een bijzonder uitzicht over de stad, met onder andere zicht op de Euromast. Er is hier volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een ruime eettafel.
De woonkamer loopt naadloos over in de moderne open keuken. Deze is uitgevoerd met een kook- en spoeleiland en heeft greeploze bruine fronten gecombineerd met een licht werkblad, wat zorgt voor een moderne en luxe uitstraling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, een Quooker en voldoende opbergruimte.
Balkon
Het balkon van ca. 8 m2 vormt een verlengstuk van de woonkamer en biedt een fijne plek om buiten te zitten en te genieten van het uitzicht over de stad.
OMGEVING
Het Bentinckplein ligt op een centrale en levendige locatie in Rotterdam. In de directe omgeving vind je diverse supermarkten, buurtwinkels, koffiezaken en restaurants. Ook voor ontspanning zit je hier goed: het Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp liggen op korte afstand en bieden volop groen en recreatiemogelijkheden.
De bereikbaarheid is uitstekend. Rotterdam Centraal Station ligt op korte fietsafstand en is ook met het openbaar vervoer snel bereikbaar. Vanaf hier reis je eenvoudig naar andere steden. Daarnaast zijn tram-, metro- en busverbindingen in de buurt en ben je met de auto binnen enkele minuten op de uitvalswegen richting Den Haag, Utrecht en Amsterdam.
Een centrale locatie met alle voorzieningen binnen handbereik, terwijl je thuis geniet van rust, licht en een prachtig uitzicht over de stad.
BIJZONDERHEDEN
- Gelegen op de 10e verdieping
- Woonoppervlakte ca. 88 m2
- Volledig vernieuwd in 2021
- Balkon van ca. 8 m2
- Moderne open keuken met kook- en spoeleiland
- Dubbel glas
- Berging beneden
- Oplevering in overleg
- VvE kosten zijn van €410,- per maand (€ 267 servicekosten, €143 voorschot stookkosten)
DRVM Makelaars.
Wij zijn de makelaar van de verkoper.
Wij adviseren je om bij aankoop je eigen makelaar mee te nemen.
Aan deze aanbiedingstekst kunnen geen rechten worden ontleend.
----------------------------------------------------------------------------------
Bentinckplein 123 | Bright, beautifully renovated penthouse apartment on the 10th floor with spectacular unobstructed views
Dutch below
Living high above the city with panoramic views. On the 10th floor of the complex at Bentinckplein you’ll find this wonderful apartment of approx. 88 m², fully renovated in 2021. Thanks to windows on both sides of the apartment, natural light flows in throughout the day while offering impressive views across Rotterdam.
Tenth floor
The elevator takes you up to the 10th floor of the building. The moment you step out and look over the balustrade, the spectacular city view immediately catches your eye, a first glimpse of what this apartment has to offer.
Upon entering the apartment, you arrive in the hallway, which provides access to the various rooms.
Bedrooms
At the front of the apartment you’ll find the main bedroom. This room features a custom-built wardrobe wall and still offers plenty of space for a large bed. From the bedroom you can also enjoy beautiful views over the city.
Next to the main bedroom is a second, slightly smaller bedroom. This space works perfectly as a children’s room, home office or guest room.
Bathroom
Opposite the bedrooms is the stylish bathroom. It is finished with large tiles that run seamlessly from the walls to the floor, creating a calm and luxurious look. The bathroom features a double sink with a round hanging mirror, a spacious walk-in shower with a built-in niche, and additional storage.
Next to the bathroom you’ll find a separate toilet and a practical storage space.
Living room & kitchen
On the other side of the apartment lies the generous living room, stretching across the full width of the home. Large windows spanning the entire façade allow an abundance of daylight to fill the space.
From the living room you’ll enjoy remarkable views of the city, including sightlines toward the Euromast. There is plenty of space here for a comfortable lounge area as well as a large dining table.
The living room flows seamlessly into the modern open kitchen. The kitchen features a cooking and sink island with handleless brown cabinetry combined with a light countertop, giving it a sleek and luxurious feel. It is equipped with various built-in appliances, a Quooker and plenty of storage.
Balcony
The balcony of approx. 8 m2 acts as an extension of the living room and offers a wonderful place to sit outside and take in the views over the city.
AREA
Bentinckplein is located in a central and lively part of Rotterdam. In the immediate surroundings you’ll find several supermarkets, local shops, coffee spots and restaurants. For relaxation and greenery, both Vroesenpark and Diergaarde Blijdorp are nearby, offering plenty of space for recreation.
Accessibility is excellent. Rotterdam Central Station is just a short bike ride away and can also be reached quickly by public transport. From here you can easily travel to other cities. Tram, metro and bus connections are close by, and by car you can reach the main highways towards The Hague, Utrecht and Amsterdam within minutes.
A central location with all amenities within easy reach, while at home you enjoy peace, light and stunning city views.
HIGHLIGHTS
- Located on the 10th floor
- Living area approx. 88 m2
- Fully renovated in 2021
- Balcony of approx. 8 m²
- Modern open kitchen with cooking and sink island
- Double glazing
- Private storage on the ground floor
- Delivery in consultation
- Advance payment heating costs €143 per month
DRVM Makelaars
We represent the seller.
We recommend that you bring your own real estate agent when purchasing.
No rights can be derived from this listing.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.398
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 267,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Tussenverdieping (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwperiode
- 1945-1959
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 88 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 5 m²
- Inhoud
- 265 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift
- Gelegen op
- 10e woonlaag
Kadastrale gegevens
- ROTTERDAM Z 3972
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 267,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.327x
Bekeken
91x
Bewaard
13-3-2026
Op Funda
Buurt

Blijdorp
Rotterdam- Inwoners
- 10.255
- Gezin met kinderen
- 17%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.113
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?