Verkocht
Boergoensevliet 49-B3082 KJ RotterdamOud Charlois
€ 219.500 k.k.
- 57 m²wonen
- 2slaapkamers
- Genergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 12 juni 2025
- Verkoopdatum
- 3 juli 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
KNUS EN AUTHENTIEK WONEN AAN DE 'VLIET' Wie wil dat nu niet? Dit 3-kamerappartement is op een hippe locatie gelegen in het hart van Oud-Charlois. De authentieke details geven het huis karakter en sfeer. Zo zijn alle kozijnen voorzien van glas-in-lood ramen en geeft het inpandige balkon een gevoel van privacy, wat in de zomeravonden een fijne plek is om te ontspannen. Naast de ruime woonkamer en slaapkamer aan de voorzijde, zijn de keukenruimte en badkamer functioneel ingericht. De kers op de taart is de extra kamer aan de voorzijde, in te richten tot werkplek of eventuele tweede slaapkamer.
De Boergoensevliet is een prachtige straat in Oud-Charlois, een historisch stukje Rotterdam. In de straat zijn tramhaltes en vanuit de woning loop je in een mum van tijd het Zuiderpark in. Achter de wijk ligt de Waalhaven en de Maas. Kortom: genoeg mogelijkheden voor recreatie. De omgeving is voorzien van vele stadsvoorzieningen zoals een goede verbinding met het openbaar vervoer, een zeer makkelijke en snel bereikbare verbinding met de binnenstad en verder zijn er diverse winkels en leuke horecagelegenheden. Vanuit de wijk rijd je met de auto gemakkelijk naar het stadscentrum of de Ring A15.
Van harte welkom voor een bezichtiging!
Indeling:
Entree via het open portiek met trapopgang naar de woningen.
Eerste verdieping:
* Woningentree; gang voorzien van laminaatvloer, meterkast en toegang tot de verschillende vertrekken.
* Sfeervolle woonkamer aan de voorzijde voorzien van laminaatvloer, strakke wanden en plafond en een deur naar de slaapkamer aan de achterzijde.
* Slaapkamer I aan de achterzijde voorzien van laminaatvloer, toegang tot de keukenruimte en openslaande deuren naar het balkon.
* Inpandig balkon aan de achterzijde gelegen op het noordwesten.
* Keukenruimte voorzien van betegelde wanden, een kunststof keukenblok met gaskookplaat, afzuigkap en de opstelling voor de C.V.-ketel.
* Badkamer voorzien van betegeling, wandtoilet, wastafelmeubel, ligbad met doucheopstelling, designradiator, wasmachine-aansluiting en mechanische ventilatie.
* Slaap-/ werkkamer II aan de voorzijde voorzien van verhoogde vloer, strakke wanden en plafond en veel lichtinval.
* Eigen berging via het achterpad.
Algemeen:
* Eigen grond.
* Energielabel G, geldig tot 12 oktober 2026.
* De wijk Charlois valt onder de opkoopbescherming. Dit houdt in dat een belegger de woning niet kan kopen voor de verhuur, al gelden er uitzonderingen zoals de verhuur aan een kind. Kijk voor meer informatie op de website van de gemeente Rotterdam.
* De woning is geheel voorzien van enkele beglazing in houten raamkozijnen.
* Centrale verwarming en warmwatervoorziening middels een eigen combiketel (Remeha).
* Gezien het bouwjaar van de woning wordt er in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule opgenomen en een artikel wat verband houdt met het feit dat de woning een voormalig huurwoning betreft.
* Voor een indicatie van de maatvoering verwijzen wij naar de plattegronden.
Gebruiksoppervlakten en inhoud:
* Wonen ca. 57 m²
* Gebouwgebonden buitenruimte ca. 5 m²
* Externe bergruimte ca. 3 m²
* Inhoud ca. 198 m³
Bijdrage V.v.E. : € 79,23 per maand
Bouwjaar woning : 1937
Oplevering : Kan snel
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 219.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.851
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 79,23 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Tussenverdieping (appartement met open portiek)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1937
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 57 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 198 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- G
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- CHARLOIS B 6778
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 79,23 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
1.835x
Bekeken
44x
Bewaard
12-6-2025
Op Funda
Buurt

Oud Charlois
Rotterdam- Inwoners
- 13.860
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.616
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




