Verkocht
Ernest Groosmanplein 263071 MN RotterdamKop van Zuid
€ 550.000 k.k.
- 111 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 8 juli 2025
- Verkoopdatum
- 26 juli 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Wow! Wat een ruimte, een royale woonkamer met open keuken (samen 67m²!) met kookeiland in dit 3-kamer appartement op de 7e verdieping. Opvallend licht en eigen buitenruimte met een fraai uitzicht. Niet onbelangrijk, dit appartement ligt op een hoek, met veel raampartijen en is gelegen op eigen grond. Een toplocatie voor wie houdt van comfort en bruisende stadsleven op de Kop van Zuid. Ook prettig… de parkeerplaats is in de vraagprijs inbegrepen.
Echt een heerlijke woning. Bekijk de foto’s en plattegronden voor een eerste impressie, dan begrijpt u ons enthousiasme.
Indeling
7e Verdieping:
Entree, gang, meterkast, praktische bergkast (2.07 x 1.80) met wasmachine-aansluiting, toilet met fonteintje, 2 ruime slaapkamers, slaapkamer I (3.10 x 2.37), slaapkamer II (3.10 x 5.06), ruime badkamer (1.82 x 2.18) met ligbad/douche combinatie, wastafel en radiator, open woonkeuken (5.05 x 6.50) met fraai kookeiland, de keuken is voorzien van Quooker, oven, vaatwasser, apothekerskast, Amerikaanse koelkast en inductiekookplaat, royale living (5.03 x 6.50) met veel lichtinval door de hoekligging met verrassende doorkijk naar de Erasmusburg. Ook erg fijn is het ruime balkon (1.63 x 3.25).
De woning is keurig afgewerkt en de wanden zijn strak gestuukt.
Parkeren en externe berging
Je eigen parkeerplek bevindt zich in een afgesloten parkeergarage op de begane grond. Ook bevindt zich daar een externe berging – ideaal voor het stallen van je fiets en het opbergen van extra spullen.
De wijk
Ooit het domein van havenarbeiders, nu een eigentijdse plek om te wonen met een indrukwekkend uitzicht. De Kop van Zuid is een levendige en centraal gelegen wijk, waar alles binnen handbereik is. Voor de deur stap je zo op de metro, waarmee je in slechts twee haltes in het centrum bent. Het Nieuwe Luxor Theater ligt op slechts vijf minuten lopen.
Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij grote supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo, of bij de winkels in het Entrepotgebouw en aan de Vuurplaat. Genieten van cultuur en culinaire hotspots doe je op de Wilhelminapier, en ook het stadscentrum bereik je binnen enkele minuten fietsen. En het wordt nog aantrekkelijker: aan de Laan op Zuid is een gloednieuw zwembad geopend en in de nabije omgeving worden drie grote stadsparken gerealiseerd.
Openbaar vervoer en bereikbaarheid
De woning ligt ideaal ten opzichte van openbaar vervoer. Op korte loopafstand vind je tram-, bus- en metrohaltes, waaronder Wilhelminaplein met directe verbindingen naar diverse stadsdelen. Via de RandstadRail reis je eenvoudig helemaal door naar Den Haag. Rotterdam Zuid treinstation ligt op nog geen minuut fietsen. Zin in iets anders? Stap dan op de watertaxi en vaar op een unieke manier door de stad.
Met de auto ben je bovendien snel op weg: de woning heeft uitstekende verbindingen met de A16 en A15, wat zorgt voor een vlotte ontsluiting richting andere delen van Rotterdam en daarbuiten.
Restaurants en uitgaan
Liefhebbers van horeca en entertainment komen hier niets tekort. In de gezellige Entrepothaven kun je winkelen of neerploffen op een van de terrassen. Om de hoek ligt het Nieuwe Luxor Theater, Hotel New York en filmhuis LantarenVenster op de Wilhelminapier. Ook het centrum van Rotterdam en het trendy Katendrecht zijn snel bereikbaar. Verder liggen het Feyenoord Stadion, Pathé bioscoop en diverse winkels en bouwmarkten op korte afstand van de woning.
???????
Bijzonderheden:
- Eigen grond!
- Inpandige parkeerplaats is in de vraagprijs inbegrepen!
- Lift.
- Woonoppervlakte: 111 m².
- Inhoud: 343 m³.
- Berging: 5 m².
- Bouwjaar: 2005.
- Actieve VvE; bijdrage € 269,- per maand.
- Geheel voorzien van dubbele beglazing.
- Verwarming en warm water middels stadsverwarming.
- Energielabel: A.
- Echt heerlijke living!
- Nabij alle voorzieningen gelegen, winkels, openbaar vervoer, scholen en nabij het centrum.
Stad & Land NVM Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 550.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.955
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 269,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2005
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 111 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 5 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Inhoud
- 343 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Lift
- Gelegen op
- 7e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Stadsverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- ROTTERDAM Q 6558
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 269,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.625x
Bekeken
66x
Bewaard
8-7-2025
Op Funda
Buurt

Kop van Zuid
Rotterdam- Inwoners
- 2.745
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.324
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




