Verkocht
Hogenbanweg 116-A3028 GV RotterdamOud Mathenesse
€ 285.000 k.k.
- 97 m²wonen
- 2slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 17 juli 2025
- Verkoopdatum
- 10 september 2025
- Looptijd
- 7 weken
Omschrijving
Aan de brede, groene Hogenbanweg ligt deze charmante en sfeervolle benedenwoning, verdeeld over de beletage en het souterrain. In de grote achtertuin van maar liefst ca. 150m² geniet je van rust, ruimte en groen.
De ligging is goed te noemen!
Het is een leuke locatie met het centrum van Rotterdam op 10 minuten en het centrum van Schiedam op 5 minuten fietsafstand. Daarnaast is het Grote Visserijplein, waar elke donderdag en zaterdag een gezellig marktje is, dichtbij. De Lee Towers (Marconitorens) zijn zeer dichtbij gelegen.
Ook een groot pluspunt is dat het grootste openbare dakpark van Nederland op (met daaronder de Bigshops) om de hoek gelegen is. Hier vindt u moestuinen, een groot restaurant, waterpartijen en mooi aangelegde grasvelden. Het is daar heerlijk recreëren op mooie zonnige dagen.
De ligging ten opzichte van uitvalswegen (A4, A13, A20), openbaar vervoer (tram, metro, bus), (basis)scholen en winkels uitstekend.
Indeling:
Afgesloten portiek met bellentableau en brievenbussen.
Beletage
Nette voordeur tot de ruime hal, vanwaar je toegang hebt tot de woonkamer, twee badkamers en de slaapkamer. De gehele verdieping beschikt over een nette antracietkleurige laminaatvloer.
De ruime en lichte doorzon woonkamer ademt karakter en sfeer en biedt voldoende ruimte voor een zit- en eetgedeelte. De woonkamer biedt direct toegang tot de half open keuken die aan de achterzijde is gelegen.
De keuken is in U- opstelling en is voorzien van lichte keukenkasten en lades en een lichtgrijs aanrechtblad. Er is diverse inbouwapparatuur aanwezig, zoals een koelkast, magnetron, 6-pits-gasfornuis met oven (Belling) en vaatwasser. De speelse tegels zorgen voor een mooi geheel.
Vanuit de woonkamer is ook de serre achterin bereikbaar, waar het heerlijk toeven is met uitzicht op de riante, diepe achtertuin. Een oase van groen en privacy door de hoge palmbomen, waar je de seizoenen van dichtbij beleeft.
De serre beschikt over een keuken en er is een trap naar het souterrain. Vanuit de serre is er toegang tot het balkon. Dit balkon is net als de tuin gelegen op het oosten. Een fijne plek om in de ochtend te genieten van een kop koffie in de zon op de zonnige dagen.
Daarnaast zijn er twee badkamers en een slaapkamer aanwezig. De grote badkamer is aan de voorzijde gelegen en beschikt over een ligbad en wastafel. Er is een deur naar het balkon aan de voorzijde. De tweede badkamer beschikt over het toilet en een inloopdouche.
Souterrain
Vanuit de serre en vanuit de tuin is het souterrain te bereiken. Een fijne plek en geschikt voor verschillende doeleinden. Wilt u graag een ruime voor extra opslag, een atelier, een hobbykamer of een werkplek? Alles is mogelijk.
Tuin
Verrassend ruime (ca. 150m²) en bijzonder fraai aangelegde tuin, compleet met nette bestrating, houten vlonder, vijver, beplanting en een gezellige loungehoek. De houten schuur is ideaal voor het opbergen van de tuinspullen of als extra ruimte.
De tuin is gelegen op het oosten. Door de diepte van de tuin is er altijd wel een zonnige plek om buiten te genieten van de zon.
Kortom, een ideale woning voor degene die houdt van comfortabel wonen met veel ruimte en een grote tuin!
Afmetingen
Begane grond ca. 80 m²
Souterrain ca. 16 m²
Totale woonoppervlakte ca. 16 m²
Balkon ca. 10 m²
Tuin ca. 150m²
Houten schuur ca. 17 m²
Bijzonderheden:
Bouwjaar 1951
Eigen grond
Energielabel E (geldig tot 21-07-2035)
Verwarming/warm water via CV-ketel (Vaillant, 2020)
Actieve VvE me een maandelijkse bijdrage van €134,-
Oplevering in overleg
Bent u nieuwsgierig? Maak een afspraak voor een bezichtiging. U bent van harte welkom!
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 285.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.938
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 134,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1951
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 97 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 10 m²
- Externe bergruimte
- 17 m²
- Inhoud
- 319 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een kelder
- Gelegen op
- Begane grond
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- ROTTERDAM AA 2003
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 154 m² (24,17 meter diep en 6,36 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 134,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
4.562x
Bekeken
88x
Bewaard
17-7-2025
Op Funda
Buurt

Oud Mathenesse
Rotterdam- Inwoners
- 6.990
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.783
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




