Nieuw
Kerkwervesingel 693086 HL RotterdamPendrecht
€ 209.000 k.k.
- 54 m²wonen
- 1slaapkamer
- Eenergielabel
Omschrijving
Ruim 2-kamer appartement met balkon en berging op aantrekkelijke locatie in Rotterdam!
Ben jij op zoek naar een woning die je volledig naar eigen smaak kunt moderniseren? Dan biedt dit appartement aan de Kerkwervesingel 69 een uitstekende kans. Deze kluswoning beschikt over een fijne basis, een praktische indeling én volop mogelijkheden om er een eigentijds en comfortabel thuis van te maken.
De woning beschikt over een lichte woonkamer met grote raampartijen en toegang tot een balkon, waardoor er een prettige hoeveelheid natuurlijk daglicht binnenvalt.
Verder is er een ruime slaapkamer aanwezig, een aparte keuken en een badkamer en toilet die vanuit de hal bereikbaar zijn. Dankzij de functionele indeling zijn er diverse mogelijkheden om de ruimte optimaal te benutten en helemaal aan te passen aan de woonwensen van nu.
In de onderbouw bevindt zich bovendien een ruime privéberging, ideaal voor extra opslag of het stallen van fietsen.
Ook de ligging is een groot pluspunt. De woning bevindt zich in een rustige woonomgeving met veel voorzieningen in de directe nabijheid. Winkels, supermarkten, scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer liggen allemaal op korte afstand. Daarnaast zijn het stadscentrum van Rotterdam en diverse uitvalswegen snel en eenvoudig bereikbaar. Groenvoorzieningen en recreatiemogelijkheden in de omgeving zorgen bovendien voor een prettige woonbalans tussen stad en ontspanning.
De Vereniging van Eigenaren is actief en professioneel georganiseerd en beschikt over een actueel meerjarenonderhoudsplan (MJOP). Er wordt structureel gereserveerd voor toekomstig onderhoud en diverse werkzaamheden aan onder andere gevels, daken, schilderwerk, liften en algemene ruimten zijn reeds opgenomen in de planning. Daarnaast is er binnen de VvE aandacht voor verduurzaming en toekomstige energiebesparende maatregelen binnen het complex.
De maandelijkse bijdrage aan de VvE bedraagt momenteel € 208,78 per maand. Daarnaast wordt via de VvE een voorschot voor de stookkosten afgerekend van circa € 95,- per maand.
Kortom: een appartement met potentie, licht en een fijne indeling op een centrale locatie in Rotterdam. Dé kans voor starters, handige kopers of investeerders die op zoek zijn naar een woning met toekomstmogelijkheden en de vrijheid om alles naar eigen smaak af te werken.
Neem contact op met onze makelaars om een mogelijkheid tot bezichtigen in te plannen!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 209.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.870
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 208,78 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1965
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 54 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 145 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Kadastrale gegevens
- CHARLOIS L 908
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 208,78 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Pendrecht
Rotterdam- Inwoners
- 12.750
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.549
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.