Landverhuizersplein 1463072 MH RotterdamKop van Zuid
€ 1.795.000 k.k.
- 260 m²wonen
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Op een van de meest iconische locaties van Rotterdam, op de geliefde Wilhelminapier, bevindt zich dit uitzonderlijke topappartement in de beroemde Montevideo. Een residentie die de grandeur van een penthouse ademt, verdeeld over maar liefst ca. 260 m² en de halve 38e verdieping omvattende.
Hier ervaart u wonen op absolute hoogte, met een fenomenaal panoramisch uitzicht over de Maas, de skyline van Rotterdam en de horizon die zich eindeloos uitstrekt. Overdag indrukwekkend, ’s avonds ronduit magisch.
De locatie is zonder overdrijven internationaal topniveau. U woont te midden van architectonische iconen zoals De Rotterdam en het karakteristieke Hotel New York. Gastronomie, cultuur en ontspanning bevinden zich hier op steenworp afstand – van verfijnde restaurants tot theaters waaronder het Nieuwe Luxor, musea en levendige terrassen. Via de Erasmusbrug bereikt u binnen enkele minuten het stadscentrum, terwijl openbaar vervoer en uitvalswegen uitstekend zijn ontsloten. Dit is wonen in een dynamisch, internationaal stadsdeel met een ongekende allure.
En toch… woorden schieten eigenlijk tekort. Dit is een appartement dat u moet voelen, beleven, erváren.
Een eerste indruk:
BEGANE GROND
Representatieve entree met huismeester – een warm welkom, iedere dag opnieuw.
38e VERDIEPING
Stijlvolle entree met garderobe en gastentoilet
Een uitzonderlijk riante living met een uitzicht dat nooit verveelt – een living die uitnodigt tot zowel groots ontvangen als intiem genieten
Aparte werkhoek – ideaal voor thuiswerken op niveau
Een open woonkeuken van absolute topklasse, uitgerust met alle denkbare inbouwapparatuur – een droom voor iedere culinaire liefhebber
Praktische wasruimte/bijkeuken
Vier royale slaapkamers, waaronder een indrukwekkende Master Suite
Separaat toilet
Twee luxe badkamers, waarvan één met inloopdouche, dubbele wastafel en toilet
De Master Suite vormt een privé-oase, compleet met walk-in closet en een exclusieve design badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel en separaat toilet
PRIVÉ WELNESS
Exclusief voor bewoners: een hele wellness verdieping met zwembad, sauna en fitness.
HOTELSUITES
Montevideo biedt tevens twee hotelsuites voor uw gasten, te boeken via de app.
PARKEREN
Twee parkeerplaatsen in een ruime, afgesloten dubbele garagebox in de ondergelegen parkeergarage. Vraagprijs € 100.000 k.k. (verplichte afname).
BERGING
Privé berging in de onderbouw.
VERENIGING VAN EIGENAREN
Actieve en goed functionerende Vereniging van Eigenaren.
DISCLAIMER
Alle verstrekte informatie, waaronder maatvoering, is indicatief. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Verrekening wegens over- of ondermaat is uitgesloten. Schriftelijkheidsvereiste van toepassing. Aanbieding is vrijblijvend, oplevering in overleg.
ERVAAR HET ZELF
Een residentie van dit kaliber laat zich niet vangen in tekst of beeld. Wij nodigen u van harte uit voor een persoonlijke, vrijblijvende bezichtiging – en laten u graag kennismaken met wonen op het hoogste niveau.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.795.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.904
- Bouwjaar
- 2005
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 260 m²
- Externe bergruimte
- 44 m²
- Inhoud
- 834 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 dubbele wastafels, 2 inloopdouches, toilet, 2 wastafelmeubels, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 38e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Kadastrale gegevens
- ROTTERDAM P 2400
- Capaciteit
- 2 auto's
Populariteit
3.712x
Bekeken
76x
Bewaard
18-3-2026
Op Funda
Buurt

Kop van Zuid
Rotterdam- Inwoners
- 2.745
- Gezin met kinderen
- 11%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 6.702
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.