Verkocht
Schilperoortstraat 97-B3082 ST RotterdamOud Charlois
€ 299.500 k.k.
- 83 m²wonen
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 13 januari 2025
- Verkoopdatum
- 31 januari 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
WOONVISIE - Altijd in de buurt - te koop in Rotterdam Oud Charlois
Sfeervol gerenoveerd DUBBEL BOVENHUIS, gelegen in een rustig en groen straatje. De woning beschikt over een gezellig en lichte woonkamer met een open keuken en openslaande deuren naar het eerste zonnige balkon, een viertal slaapkamers, een luxe en ruime badkamer met inloopdouche en wastafel. Tot slot beschikt de woning nog over een tweede balkon/dakterras op het Westen.
Enthousiast geworden? Dat kunnen we ons helemaal voorstellen! We leiden je graag rond tijdens een bezichtiging.
P L U S P U N T E N
+ Fraaie uitstraling van het gebouw
+ Praktische indeling met gezellige woonkeuken en ruime badkamer
+ Energielabel A
+ Zonnig balkon én dakterras
+ Rustige ligging
+ Recent gerenoveerd en volledig instapklaar
L O C A T I E
In de directe omgeving vind je ideale voorzieningen zoals diverse winkelcentra, de tramhalte aan de Wolphaertsbocht, verschillende bushaltes en met de auto is er via de Dorpsweg een perfecte aansluiting op Rijksweg A15. Diverse scholen, Kinderboerderij De Molenwei, het Zuiderpark zijn in de buurt. Middels de Maastunnel is het stadscentrum te bereiken. Niet te vergeten: vlakbij is het grote overdekte winkelcentrum Zuidplein in het Hart van Zuid, het gebied van Rotterdam wat volop in ontwikkeling is en waar alle stadsfaciliteiten te vinden zijn!
Oud-Charlois kent een historisch centrum met prachtige herenhuizen en karakteristieke arbeiderswoningen. Alle primaire voorzieningen zijn gelegen op loopafstand, zoals supermarkten, winkels, restaurants, maar ook basis- en middelbare scholen. Ook winkelcentrum Zuidplein (op 10 minuten fietsafstand) biedt een groot scala aan verschillende (kleding)winkels, maar ook supermarkten en horeca. Daarnaast kent de wijk ook twee wijkparken, namelijk het Dokhavenpark en het Karel de Stouteplantsoen.
Vanaf het object zijn er verschillende mogelijkheden tot ontsluiting middels openbaar vervoer. Zo is de metrohalte Zuidplein binnen 10 minuten fietsen bereikt, de tramhalte Frans Bekkerstraat binnen 5 minuten lopen bereikt en de watertaxihalte Charloisse Hoofd binnen 5 minuten fietsen bereikt. Verder is de A15 per auto binnen 10 minuten bereikbaar.
O N Z E F A V O R I E T E N
Koffiedrinken doe je gezellig bij ‘Koffie en Ambacht’ op de Ebenhaezerstraat. Voor een heerlijke maaltijd en bijzondere ervaring ga je naar "Frobel op Zuid", "Hof van Charlois", "Brasserie Koriander" of "De Bonte Keukentafel" in het Zuiderpark.
I N D E L I N G
Begane grond: eigen voordeur en opgang naar eerste verdieping.
Eerste verdieping: hal met toilet, doorgebroken woonkamer, open keuken, slaapkamer I en een balkon.
Tweede verdieping: overloop, drietal slaapkamers, badkamer met douche en wastafel, dakterras aan de achterzijde.
Zie de bijgevoegde plattegronden voor de maatvoering van dit leuke bovenhuis.
B I J Z O N D E R H E D E N
• Bouwjaar 1934;
• Woonoppervlakte: ca. 83 m²;
• Energielabel A;
• VvE actief, bijdrage € 75,- per maand;
• Standaard ouderdomsclausule van toepassing;
• Vanwege verkoop door een belegger geen vragenlijst en lijst van zaken beschikbaar;
• Projectnotaris van toepassing;
• Oplevering in overleg;
• Woning is gelegen op eigen grond.
D I S C L A I M E R
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Woonvisie Makelaars is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 299.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.608
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 75,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Bovenwoning (dubbel bovenhuis)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1934
- Specifiek
- Gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 83 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 15 m²
- Inhoud
- 287 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie en TV kabel
- Gelegen op
- 2e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom
Kadastrale gegevens
- CHARLOIS B 6756
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 8 m² (1,45 meter diep en 5,78 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig en balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 75,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Nee
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
3.461x
Bekeken
121x
Bewaard
13-1-2025
Op Funda
Buurt

Oud Charlois
Rotterdam- Inwoners
- 13.860
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.605
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




