Nieuw
Suze Groeneweglaan 2933021 DX RotterdamMiddelland
€ 325.000 k.k.
- 52 m²wonen
- 1slaapkamer
- Cenergielabel
BlikvangerWonen op hoogte met een uitzicht wat nooit verveeld?
Omschrijving
Wonen op hoogte met een uitzicht wat nooit verveeld?
In dit verzorgde 2-kamerappartement in de geliefde RVS Flat, gelegen op de 9e verdieping, geniet je hier dagelijks van een panoramisch uitzicht over de skyline van Rotterdam én kijk je vanuit de woonkamer richting het groen en Diergaarde Blijdorp.
Dankzij de grote raampartijen aan beide zijden van het appartement profiteer je van veel natuurlijke lichtinval en een heerlijk ruimtelijk gevoel. De woning is ideaal voor starters, alleenstaanden, stellen of doorstromers die comfortabel en gelijkvloers willen wonen op een centrale locatie in Rotterdam.
De RVS Flat is één van de bijzondere wederopbouwcomplexen van Rotterdam en heeft een rijke geschiedenis waardoor het nu op de lijst van gemeentelijke monumenten van Rotterdam staat. Opgeleverd in 1958 opgeleverd en ontworpen door architect ir. W.C.M. Jansen, één van de eerste vrouwelijke architecten van Nederland. Oorspronkelijk werd het complex ontwikkeld voor alleenstaande werkende vrouwen (destijds een vooruitstrevend concept). Tegenwoordig is de RVS Flat geliefd vanwege de centrale ligging, het vrije uitzicht, de praktische indeling en het karakteristieke ontwerp uit de wederopbouwperiode.
LOCATIE
De ligging aan de kop van de Heemraadsingel is zonder twijfel één van de grote pluspunten van deze woning. Hier woon je rustig, maar toch midden in de stad. Binnen enkele minuten fietsen bereik je Rotterdam Centraal Station, het bruisende stadscentrum, gezellige horeca en diverse winkels.Het nabijgelegen Vroesenpark is één van de favoriete stadsparken van Rotterdam en geliefd bij bewoners vanwege de ruime grasvelden, wandelpaden en gezellige sfeer. Daarnaast ligt Diergaarde Blijdorp letterlijk op loopafstand.
Ook qua bereikbaarheid zit je hier uitstekend. Zo is het 5 minuten fietsen naar Rotterdam Centraal Station en Metrostation Blijdorp, tramverbindingen, uitvalswegen A13 en A20 bevinden zich eveneens op korte afstand.
INDELING
In 2022 vernieuwde centrale entree met brievenbussen, intercominstallatie, liften en toegang tot de bergingen. De lift brengt je naar de 8e verdieping, waarna je via de trap de 9e verdieping bereikt. Zodra je de galerij opstapt word je direct verrast door het indrukwekkende uitzicht over de skyline van Rotterdam: een uitzicht dat nooit zal vervelen.
Bij binnenkomst kom je in het tochtportaal, gevolgd door de hal die toegang biedt tot alle vertrekken. Aan de galerijzijde bevindt zich de moderne keuken, geplaatst in 2016 en nog altijd in uitstekende staat. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, kookplaat, afzuigkap, vaatwasser en oven. Aan de andere zijde van hal bevindt zich de slaapkamer, eveneens met een prachtig uitzicht over de skyline van Rotterdam. De slaapkamer beschikt over een badkamer en suite voorzien van een douche, wastafel en wastafelmeubel, evengoed gerenoveerd in 2016. Ook de meterkast is vernieuwd, deze bevind zich naast de voordeur aan de galerij.
Via de hal bereik je daarnaast het separate toilet met fonteintje, de praktische bergkast met wasmachineaansluiting en de warmwaterboiler. Tevens is er ruimte voor een garderobe aanwezig.
De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en biedt een fantastisch uitzicht over het westen van Rotterdam. Vanuit hier kijk je uit over veel groen én richting Diergaarde Blijdorp.
Aangrenzend aan de woonkamer bevindt zich het balkon op het zuidwesten, waar je optimaal kunt genieten van de middag- en avondzon. Een heerlijke plek om na een werkdag tot rust te komen terwijl de zon langzaam ondergaat boven de stad.
BIJZONDERHEDEN
- Gelegen op de 9e verdieping
- Fantastisch uitzicht aan beide zijden van het appartement
- Balkon op het westen met middag- en avondzon
- Veel lichtinval dankzij de grote raampartijen
- Het appartementencomplex is aangesloten op stadsverwarming
- Actieve VvE, maandbijdrage € 295,- inclusief voorschot stookkosten
- Berging in de onderbouw
- KCAF Funderingsindicatie: geen verhoogd risico (A,B,C)*
Zeer centraal gelegen nabij Rotterdam Centraal, Diergaarde Blijdorp, Vroesenpark en het centrum van Rotterdam
Ideaal voor starters, alleenstaanden en doorstromers die comfortabel en centraal willen wonen. Kom het beleven en plan nu jouw afspraak in via onze handige online afsprakenplanner.
*KCAF Funderingsindicatie: Geen verhoogd risico (A,B,C)
Voor dit appartement heeft het KCAF (Kennis Centrum Aanpak Funderingsproblematiek) het funderingsrisico ingeschaald op 'Geen hoog risico'. Dat houdt in dat de woning volgens bij KCAF beschikbare data de indicatie A, B of C heeft.
*Disclaimer:
Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 325.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.250
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 295,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Galerijflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1958
- Specifiek
- Monument
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 52 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 166 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 9e woonlaag
Kadastrale gegevens
- DELFSHAVEN I 3660
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan drukke weg, aan park, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 295,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Middelland
Rotterdam- Inwoners
- 11.690
- Gezin met kinderen
- 21%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.026
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.