Verkocht
Adriaen van der Doeslaan 93054 EA RotterdamHillegersberg Noord
€ 995.000 k.k.
- 180 m²wonen
- 129 m²perceel
- 5slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 30 maart 2026
- Verkoopdatum
- 17 april 2026
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Groots wonen in de gezellige oude dorpskern van Hillegersberg.
Aan de lommerrijke Adriaen van der Doeslaan, in het verlengde van de statige Hoyledesingel, ligt dit royale en speels ingedeelde gezinshuis van circa 180 m² woonoppervlak (200 m² vloeroppervlak inclusief kelder). Een karaktervolle woning met fraai zicht op de singel, een verrassende split-level begane grond en een directe verbinding met een royale speel- of familyroom in het souterrain.
De woning is in 2019 gerenoveerd en gemoderniseerd en combineert sfeer en comfort op vanzelfsprekende wijze. De indeling is speels en doordacht: wonen, koken, studeren en spelen vloeien in elkaar over, terwijl iedere ruimte een eigen karakter behoudt. Met 18 zonnepanelen, energielabel B en een praktische waskoker die uitkomt in de wasruimte, is ook aan hedendaags wooncomfort gedacht.
De voortuin ligt op de avondzon en vormt een prettige, beschutte entree. De compacte achtertuin is gesitueerd op het zuidoosten en direct bereikbaar via openslaande deuren vanuit de zitkamer – een fijne plek voor ochtend- en middagzon.
De ligging is zonder meer ideaal: midden in de gewilde dorpskern van Hillegersberg, op loopafstand van de winkels en horeca aan de Bergse Dorpsstraat, de tramhalte, de Bergse Voor- en Achterplas en het Zwarte Plasje. Ook het Lage Bergse Bos en diverse sportverenigingen bevinden zich in de directe omgeving. Een levendige en karaktervolle woonomgeving met alle voorzieningen binnen handbereik.
Indeling
Begane grond
Entree, hal en trappenhuis. Royale woonkeuken aan de voorzijde met moderne keukenopstelling en diverse inbouwapparatuur. De zitkamer is split-level gelegen en kenmerkt zich door een hoog plafond en openslaande deuren naar de achtertuin. Aansluitend bevindt zich een verhoogde split-level studeer- of werkruimte. Voorportaal met watercloset en fontein. Vanuit de zitkamer leidt een trapje naar de royale speelkamer/familyroom in het souterrain, met toegang tot een bergkelder.
Souterrain
Speelkamer/familyroom met aangrenzende bergkelder. Separate waskelder met meterkast, bereikbaar via het trappenhuis. De waskoker komt uit in deze wasruimte.
Eerste verdieping
Overloop. Royale mastersuite aan de voorzijde (voorheen twee kamers) met fraai uitzicht over de singel en openslaande deuren naar het balkon. Luxe badkamer en suite voorzien van vrijstaand bad, duo wastafelmeubel, inloopdouche en een separaat watercloset.
Tweede verdieping
Overloop. Achter slaapkamer. Tweede badkamer met watercloset, wastafelmeubel en douche. Voorslaapkamer en een zijkamer aan de voorzijde.
Zolderverdieping
Zolderslaapkamer met berging en opstelling van de cv-installatie.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1927
- Circa 200 m² vloeroppervlak (inclusief kelder)
- Energielabel B
- 18 zonnepanelen
- Vloerisolatie
- In 2019 gerenoveerd en gemoderniseerd
- Wasruimte met waskoker
- Gelegen op eigen grond met zicht op de singel
- Oplevering in overleg.
Wij zijn de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen makelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstig huis.
Aan deze aanbieding kunnen geen rechten worden ontleend.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 995.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.528
- Bouwjaar
- 1927
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 180 m²
- Overige inpandige ruimte
- 36 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Perceel
- 129 m²
- Inhoud
- 707 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, 2 toiletten, 2 wastafelmeubels, en douche
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR ketel (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HILLEGERSBERG F 356
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 129 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 33 m² (5,00 meter diep en 6,55 meter breed)
Populariteit
5.272x
Bekeken
136x
Bewaard
30-3-2026
Op Funda
Buurt

Hillegersberg Noord
Rotterdam- Inwoners
- 7.855
- Gezin met kinderen
- 27%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.295
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.